نظافت راه پله تهران چگونه امکان پذیر است؟

بله این روزها در شهر تهران نظافت راه پله به یکی از دغدغه های اساسی ساکنین ساختمان مبدل گردیده است. هم اکنون با افزایش فرهنگ آپارتمان نشینی و زندگی اشخاص در واحدهای کنار یکدیگر مشکلاتی ایجاد شده است. یکی از موضوعاتی که این روزها در زندگی آپارتمانی مطرح میشود، نظافت راه پله و مشاعات است. حال آن که شما میتوانید با انتخاب یک شرکت خدماتی و نظافتی مناسب و معتبر، انجام نظافت منوط بر راه پله را به بهترین شیوه ی ممکن پیش ببرید.

? چه کسی مسئول انجام امر نظافت میباشد؟

درست است، قطعاً که این وظیفه نمیتواند تنها بر عهده ی اعضای یک واحد از آپارتمان شما باشد. شاید یکی از راه حل ها این باشد که هر واحد نسبت به نظافت و تمیز نمودن جلوی درب خود مسئول باشند! ولیکن در این هنگام نظافت بین واحد ها با چه کسی خواهد بود؟ حال راه حل دیگر این میباشد که به گونه ای دوره ای اعضاء یک واحد مسئولیت این امر را بر دوش کشند. ولو، آن که این نیز نمیتواند راه حل مناسبی به نظر برسد!

به نظر ما که راه حل درست و پسندیده این است، برای هر یک از آپارتمان ها یک مدیر در نظر انگاشته شود تا او در راستای به کار گیری نظافتچی و نظافت راه پله اقدامات مورد نیاز را به انجام رساند. از این جهت به طور قطع نظافت راه پله تهران قطعاً خواهد توانست مشغله ی ذهنی یک مدیر ساختمان تلقّی شود.

{ مدیر ساختمان عزیز، شما میتوانید با واگذار نمودن امور منوط بر نظافت راه پله ی ساختمان به نظافتچی، خیال خود را در راستای این امر آسوده نمایید.}

? نظافت راه پله ساختمان هر چند وقت یکبار لازم است؟

مدّت زمان نظافت منوط بر راه پله میتواند با اکتفاء به موارد ذیل با یک دیگر متفاوت باشد؛

بنا بر موارد یاد شده در قسمت فوقانی انجام امور منوط بر نظافت میتواند؛ هر هفت روز یک بار، هر چهارده روز یک بار، هر بیست روز یک بار و… متغییر باشد. ما توصیه میکنیم انجام امور منوط بر نظافت راه پله تهران هر دو هفته یک بار انجام شود. چرا که به این هنگام منجر به سلامت جسمی ساکنین و احساس نشاط روحی آنها خواهد شد.

? چرا نظافت راه پله حائز اهمیت است؟

به هنگام ورود به درون ساختمان در ابتدا آنچه که رو به روی ما قرار میگیرد؛ راه پله، درب ورودی ساختمان و نیز آسانسور است. به عبارتی تمیز بودن این موارد میتواند نشان دهنده ی شخصیت اشخاص آن ساختمان باشد. از سویی دِگر آنچه که این موضوع را بسیار حائز اهمیت میسازد، مبحث سلامتی جسمی و نشاط روحی اعضای ساختمان است. البته که بهتر است نسبت به ویروس کرونا نیز بی توجه نباشیم. بنابراین لازم و ضروری است که هر چند وقت یک بار؛ آسانسور، راه پله، حیاط، پارکینگ و دیگر مشاعات ساختمان، ضد عفونی گردند.

? رعایت ترتیب در نظافت راه پله؛

رعایت ننمودن ترتیب در اصول نظافت راه پله منجر به تکرار نظافت خواهد شد. علاوه بر ایجاد خستگی بسیار در وجود شما، زمان زیادی را هم جهت تکرار کارها نیازمند خواهد بود. حال آن که در پایان شخص از تکرار کارها خسته خواهد شد. غالباً در انجام نظافت راه پله، جارو زدن ها از پله ی ابتدایی راه پله آغاز خواهد شد. تمیز نمودن نرده ها و درب ورودی ساختمان نیز درب شیشه ای موجود در هر یک از واحد ها (البته در صورت وجود) مرحله ی بعد خواهد بود. پس از آن باید پله ها از بالا به پایین تی کشیده شود. مرحله ی پس از آن نظافت درون کابین آسانسور خواهد بود. در نهایت شست و شوی حیاط و پارکینگ و در انتهای کار تمیز نمودن جلوی درب ورودی آپارتمان.

? چه وسیله ها و مواد شوینده ای در راستای نظافت راه پله تهران لازم است؟

در نظافت راه پله نیاز به مواد شوینده خواهد بود. گاهاً امکان دارد آن را مشتری از پیش تهیه نموده باشد و گاهاً هم نظافتچی با خود به همراه داشته باشد. وسیله هایی چون؛ جاروی بلند و مویی، طی دسته دار، جاروی کوچک دستی، خاک انداز، دستمال تمیز، سطل، پودر، وایتکس.

? الگوی نظافت راه پله را با یک دیگر مرور کنیم؛

بهتر است ما شما را در این قسمت از مطلب خود با الگوی نظافت راه پله تهران در چند مرحله آشنا نماییم. لطفاً با ما همراه شوید؛

? برخی از مهم ترین ویژگی های نظافتچی مناسب؛

نظافت راه پله تهران همان گونه که بیان نمودیم از اهمیت بسیاری برخوردار است. حال آن که نظافتچی مناسب چه ویژگی هایی را دارد؟

#نظافت-راه-پله

#نظافت-راه-پله-تهران

#نظافتچی

مقالات مرتبط:

نظافت منزل غرب تهران

خدمات نظافت منزل غرب تهران

شرکت نظافتی در غرب تهران