نظافت منزل غرب تهران؛

زمانی که آدمی محیط پیرامون خویش را تمیز و پاکیزه ببیند، ناخودآگاه آسایش و انرژی های مثبت در بطن او رقم خواهد خورد. نظافت منزل خود، مِن جمله اموری میباشد که بشر در روند تاریخ بدان اهمیت به سزایی قائل بوده است. تمیزی و نظافت منزل و فضای کار اصولی را در خود دارند که بهتر است در امتداد این مطلب از خود آن را به خوبی بررسی نماییم. لطفاً با ما تا پایان این متن با عنوان نظافت منزل غرب تهران همراه گردید.

? شرکت تیک شهر ایرانیان در نظافت منزل غرب تهران، کدام یک از خدمات را ارائه مینماید؟

? و امّا اگر در غرب تهران زندگی میکنید!

ممکن است شما ساکن غرب تهران باشید! اگر این گونه است میتوانید از خدمات ارائه شده از سوی شرکت خدماتی نظافتی معرفی شده از جانب ما اقسام گوناگون خدمات را اخذ نمایید. تنها کافی است به لیست خدمات ارائه شده از جانب ما رجوع نمایید. این زمان خواهد بود که میتوانید به تفاوت قیمت ها با دیگر شرکت های موجود پی ببرید.

در صورتی که زمان کافی در راستای نظافت منزل خود ندارید! تنها کافی است به ما اعتماد نمایید. ما ضمن نظافت منزل غرب تهران میتوانیم انواع گوناگون خدمات چون؛ نظافت راه پله، پذیرایی، سرویس بهداشتی، حمام، شست و شوی لباس، مبل شویی و… را در اختیارتان قرار دهیم.

? نگاهی گذرا به تاریخچه نظافت منزل؛

ایرانیان از گذشته های دور به نظافت منزل اهمیت بسیاری می داده اند. برگزار نمودن جشن ها، اعیاد مختلف، دیگر مناسبت های ملّی، را بسیار با شکوه و منحصر به فرد برگزار می نمودند. مِن جمله مقدمات مربوط بدین امور، تمیزی و نظافت منازل و همچنین شهر بوده است. بانوان خانه دار، در گذشته های دور به شدّت هنرمندانه با اندک ترین امکانات به نظافت خانه های خود اکتفاء می نمودند. بدون به چَشم خوردن امکاناتی از قبیل؛ آب لوله کشی یا آب گرم و آب سرد، بدون وجود تهویه ای خوب در خانه ها، عدم وجود امکانات مکفی به جهت انجام امور گردگیری و زدودن گرد و غبار، از عهده نظافت خانه های خود به خوبی بر می آمدند. حال آن که هم اکنون وسیله هایی بسیار در این راستا به چَشم میخورد. چون؛

ماشین ظرف شویی، ماشین لباس شویی، جارو برقی، بخارشور، یا حتی دیگر لوازم نظافتی که به جهت کمک به بانوان خانه دار به سوی آنها رهسپار شده است. شاید به همین علّت است که، انجام این امور را بیش از پیش برای بانوان عزیز آسان نموده است.

تفاوت ندارد که نظافت منزل غرب تهران باشد یا شرق تهران، شمال تهران باشد یا جنوب تهران. در جشن هایی که به شروع شدن آن کم مانده است، تمیزی منازل از سر گرفته میشود. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم، اثرات مثبت بر جای مانده از آن میتواند در زندگی افراد مشهود باشد. بسیاری از مشکلات روحی یا روانی که این روزها گاهاً در بطن برخی از افراد به چَشم میخورد، با نظافت های درست و چیدمان های صحیح شاید قابل حل باشد. پس بهتر است این مسئله به طبع مهم تلقّی شود.

? تمیز نمودن کفپوش های منازل؛

آیا میدانستید که نظافت کفپوش ها میتواند نقش حائز اهمیتی را در دگرگونی چَشم گیر منزل ایفاء کند. به جهت شروع نظافت کفپوش و نیز سرامیک، در ابتدا سطوح خشک را با یک عدد دستمال و یا آن که جارو برقی از گرد و غبار تمیز نمایید. پس از آن میتوانید با تکیه بر جرم گیرهای صنعتی و یا آن که سنتی به نظافت کف اتاق ها مبادرت ورزید. در ابتدا اجازه بدهید کف اتاق شما خشک شود و پس از خشک شدن میتوانید تردد کنید.

? بهره گیری از غلطک ویژه درب و پنجره های سطوح تخت؛

درب ها و نیز پنجره هایی که به صورت فلت میباشند از سویی حاوی ارتفاع زیاد هستند، بهتر است با بهره گیری از غلطک ویژه پاکیزه شوند. تا به قسمت هایی که دستیابی بدان سخت و مشقت بار است و نسبت به نظافت نمودن آن محدودیت دارید را به سهولت تمیز نمایید.

? بهره گیری از محلول های دارای سرکه؛

بهترین شیوه به جهت تمیز نمودن مایکروویو بدون اکتفاء به مواد شوینده های مخصوص، بهره گیری از محلول های سرکه و آب به منظور تمیزی سریع و سهل سطوح استیل است. بدین شیوه میتوان جرم و لکه های سفت گردیده را به آسانی از روی سطوح از بین برد.

? تمیز نمودن منافذ و سطوح حمام؛

هر بار بعد از بهره گیری از وان و همچنین سرویس بهداشتی تلاش کنید در همان لحظه تمامی سطوح را با شوینده تمیز نمایید. رسوب ناشی از آب و همچنین کف های حاصل از شوینده ها به خورد سرامیک ها یا کاشی ها نرود. آبرو ها و همچنین خروجی های آب به خوبی تمیز گردند و همچنین آشغال های موجود درون سطل زباله ریخته شوند. تلاش کنید، زباله ها را به گونه ای مستقیم در درون سطل زباله منتقل نکنید. از این جهت سعی کنید که داخل سطل آشغال نایلون مخصوص قرار دهید. در زمان تخلیه نمودن زباله ها، تنها کافی است، نایلون سطل زباله را تعویض نمایید.

از موارد حائز اهمیت که در تمیزی حمام باید مورد نظر واقع شود، تمیزی و نیز نظافت دیوار هاست. چنانچه که دقّت نموده باشید، گاهاً رسوب هایی که در محیط حمام پخش میگردند، در ناحیه هایی که ضمن کاشی ها قابل مشاهده هستند، میباشد. مواد شوینده نیز سفید کننده و لکه بر چون تیرک و وایتکس، ترکیبات پیچیده شیمیایی و بسیار خطرناکی دارند. از آن سوی که محلول های یاد شده به منظور جرم گیری خاصیت اسیدی در خود دارند، تلاش کنید در محل هایی که مورد استفاده واقع میشوند، هوای تازه و همچنین تهویه خوب وجود داشته باشد. در غیر از این حالت؛ به طور حتم به ناحیه هایی چون؛ پوست، مو، چشم، ریه، نیز سلامتی شما صدمات جبران ناپذیری بر جای خواهد گذاشت.

ما این گونه به شما در نظافت منزل غرب تهران، پیشنهاد میکنیم که در ابتدا سلامتی خود و سپس نظافت را مورد نظر قرار دهید.

مقالات مرتبط:

نظافت منزل مرکز تهران

نظافت ساختمان

شرکت خدماتی در تهران

خدمات نظافت منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.