نظافت ساختمان

تمیز کردن قسمت بیرونی ساختمان به اندازه نظافت درون منزل حائز اهمیت است. راه پله ، آسانسور، دیگر فضاهای مشترک هم به تمیز نمودن نیازمند هستند. در شهر تهران و دیگر شهرهای بزرگ، به علّت آلودگی هوا و وجود؛ گرد و غبار مشاعات ساختمان و حیاط بیشتر آلوده و کثیف میشوند. از این جهت میتوانیم این گونه بگوییم که؛ نظافت ساختمان در شهرهای بزرگ بیشتر اهمیت دارد. اغلب به منظور نظافت بیرون ساختمان از شرکت های خدماتی بهره گرفته میشود. بهتر است به این نکته توجه نمایید که؛ شرکت خدماتی ما برای نظافت ساختمان تهران باتجربه ترین نظافتچی ساختمان را استخدام می نماید.

? علل اهمیت نظافت ساختمان؛

فضاهای مشترک ساختمان ممکن است بنا بر دلایل مختلفی کثیف و آلوده شوند و نیازمند نظافت باشند. عللی چون ریختن پس آب زباله ساکنین آپارتمان بر روی راه پله ها، پارکینگ، روغن ریزی ماشین های حاوی نقص فنی درون پارکینگ و… منجر به کثیفی محیط های مشترک ساختمان خواهد شد. نظافت مشاعات ساختمان چون نظافت منزل حائز اهمیت است. چرا که آلودگی ها میتوانند از بیرون از منزل شما به داخل راه یابند.

به هنگامی که مشاعات به درستی و با دقّت تمیز نشوند، میتوانند مکان مناسبی به جهت رشد و نمو یافتن حشرات موذی تلقّی شوند. این حشرات خواهند توانست به داخل منزل شما راه پیدا کنند، حال چه خواهد شد؟ قطعاً آن چه که بر جای خواهد ماند سلب آرایش و آرامش از بطن زندگی شما خواهد بود. از این جهت ما به شما توصیه میکنیم، نظافت ساختمان و مشاعات را دست کم نگیرید.

هر یک از نقاط موجود در ساختمان شما میتواند در معرض آلودگی ها واقع شود و خطر وسعت آن کثیفی ها شما را به منظور ادامه ی زندگی خود تهدید نمایند. شما میتوانید تنها با یک برقراری تماس با ما، خود را در راستای نظافت ساختمان آسوده خاطر نمایید.

? نظافت فضاهای مشترک چگونه انجام میشود؛

نظافت فضای مشترک بر عهده ی مدیر آپارتمان میباشد. به عبارتی یک مدیر ساختمان خوب چنین مسئولیتی بر عهده ی خود دارد که یک شرکت خدماتی و نظافتی پیدا نماید. البته که این شرکت هم باید قیمت نظافت پایین تری داشته باشد و هم کیفیت کار نظافتچی ساختمان آن بسیار مطلوب به نظر رسد. پس بهتر است چنین بگوییم که؛ شرکت نظافتی که انتخاب میشود باید مورد تأیید تمام ساکنین اشخاص ساختمان باشد.

پیدا نمودن یک شرکت نظافتی که تمامی اشخاص ساختمان با آن موافق میباشند، کار آسانی نیست. حال آن که شرکت نظافتی ما با سالها تجربه در کار نظافت، درصد بسیاری از رضایت مشتریان را به خود اختصاص داده است.

? چه کسی در راستای نظافت ساختمان بهتر میباشد؛

بله، درست است، کار نظافت کار سهلی نمیباشد. هر شخصی نمیتواند امور منوط بر نظافت را درست و دقیق به انجام رساند. نظافت همچون هر کار دیگری بهتر میباشد به واسطه ی متخصصین این کار به انجام رسد.

  1. بدیهی میباشد که یک نظافتچی که تخصص کار نظافت را دارد خیلی بهتر از شما خواهد توانست کار نظافت را انجام دهد. بهتر است اینگونه بگوییم که؛ مهارت و تجربه ی یک نظافتچی ساختمان خیلی بیشتر میباشد. بنابراین بهتر است وقت خود را تلف ننمایید.

نیاز نمیباشد که خود را خسته نمایید. شرکت تیک شهر ایرانیان اینجا است که تا دغدغه ی نظافت نداشته باشید. با قیمت ارائه گردیده از ناحیه ی شرکت نظافتی ما تمامی شما خواهید توانست کار نظافت ساختمان خویش را به متخصصان این کار واگذار نمایید

? تجهیزات و مواد مورد استفاده توسط نظافتچی ساختمان؛

تجهیزات و مواد مورد استفاده در نظافت بر امور نظافت اثرگذاری بسیاری دارد. مواد استفاده شده در نظافت باید علاوه بر آن که تأثیر بسیاری بر روی جرم ها و کثیفی ها از خود بر جای میگذارد، منجر به ورود صدمه بر اجسام و سطح های مورد نظافت نگردد. برخی از موادی که برای امور نظافت ساختمان مورد استفاده واقع میشود، منجر به بروز حساسیت خواهد شد و میتواند به گونه ای جدی سلامتی شما را تهدید نماید. از این جهت لازم است نظافتچی ساختمان برای آن که با مشکلات بیان شده رو به رو نشود، به چند مسئله به خوبی توجه نماید:

? شیوه ی سفارش و قیمت منوط بر نظافت ساختمان؛

شما تنها با یک تماس تلفنی خواهید توانست از انواع خدمات شرکت خدمات و نظافتی ما بهره مند گردید. تنها شما نظافتچی مورد نظر خود را با اکتفاء به نیاز خود انتخاب خواهید نمود. بعد از آن کار شما دیگر به اتمام خواهد رسید. تنها کافی است مابقی امور را به شرکت خدماتی ما واگذار نمایید.

قیمت نظافت ساختمان اغلب به صورت ساعتی محاسبه میشود. یعنی آن که به هر میزان ساعت امور نظافت بیشتر شود، شما ملزم خواهید بود هزینه ی بیشتری را پرداخت نمایید. حال آن که ما این مشکل را حل نموده ایم. چرا که ابتدا نظافتچی تمامی امور را بررسی مینماید. سپس با اکتفاء به مهارت های خود و آموزش هایی که دیده است، یک نظافتی تخصصی و کاملاً با کیفیت طی مدّت زمانی کوتاه به انجام میرساند. ما امیدوار هستیم که اطلاعات مورد نیاز شما را در راستای نظافت ساختمان در اختیارتان قرار داده باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.