✔ اهمیت شرکت خدماتی در تهران ؛

شرکت خدماتی نظافتی تیک شهر ایرانیان با در اختیار داشتن سابقه درخشان چند ساله و دارا بودن کادر توانمند خانم و آقا، خواهد توانست منزل یا محل کار شما را به بهترین شیوه ی ممکن نظافت نماید. نکته جالب که بهتر است نسبت بدان غافل نشویم، گارانتی خدمات نظافت میباشد. بدین حالت که چنانچه شما از کار نظافت ارائه شده از جانب خدمتکار ما راضی نبودید، یک نیروی خدماتی دیگر به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد. حال آن که به هنگام تأیید کم کاری نیروی پیشین توسط او، بدون دریافت هزینه ی اضافی، مکان مورد نظر را برای باری دیگر نظافت خواهد کرد. حال بهتر است بگوییم که شرکت خدماتی در تهران چه مزیت هایی را به همراه دارد.

▪ اهمیت بارز وجود شرکت خدماتی در تهران؛

بله ما چنین گفتیم. اهمیت بارز وجود شرکت خدماتی در تهران. چه بسا که با پیشرفت فناوری و گسترش مقدار فعالیت از سوی بانوان و آقایان، کمتر فردی فرصت نظافت نمودن منزل خود را دارد. حال چه باید کرد؟ در شهر تهران که دود و گرد و خاک بیداد میکند! فقط کافی است چند روزی خانه ی خود را تمیز نکنید. قطعاً ناراحتی های عدم پاکیزگی منزل بر روی روحیه ی کاری شما هم اثر خواهد گذاشت. بهتر است به چند نمونه از خدماتی که از ناحیه ی شرکت خدماتی در تهران میتواند در اختیار شما عزیزان، قرار گیرد اشاره نماییم. قطعاً شگفت زده خواهید شد.

▪ جا به جایی اثاثیه ها؛

از دیگر خدماتی که میتواند از سوی کارکنان عزیز ما در خدمت بزرگواران قرار گیرد، جا به جایی اثاثیه های منزل شماست. چه بسا که شما میتوانید تنها نظاره گر جا به جایی وسیله های خود با دقّت هر چه تمام تر باشید.

▪ انجام پذیرایی در مراسم های شما؛

هم اکنون پذیرایی در مراسم های گوناگون از میهمانی ها گرفته است تا به مجالس ختم، آن چنان مهم میباشد که از قسم های اصلی مراسم تلقّی میشود. به ویژه هنگامی که جمعیت بسیاری در مراسم های شما شرکت نموده اند، انجام پذیرایی درست و منظم اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. بنابراین شما دوستان عزیز میتوانید پذیرایی از مراسم های خود را با اطمینان خاطر به کارکنان ما واگذار نمایید.

▪ نگهداری از کودکان و سالمندان شما؛

در بسیاری از خانواده ها امکان دارد خانم و آقا با یک دیگر شاغل باشند. از این جهت نگهداری از کودکان، یکی از مشغله های اساسی چنین خانواده هایی تلقّی خواهد شد. ما میتوانیم با در اختیار داشتن پرسنل حاذق و با تجربه مسئولیت نگهداری از فرزندان شما را برعهده بگیریم. علاوه بر آن پرسنل ما میتوانند نگهداری از سالمندان شما را برعهده بگیرند.

▪ دیگر خدمات؛

شما به برخی خدمات دیگر نیازمند هستید؟ چیز دیگری در ذهن خود دارید؟ بهتر است با ما در شرکت خدمات در تهران تماس برقرار نمایید. شاید که بتوانیم آنچه که خواستار آن هستید تأمین کنیم.

▪ بهره گیری از بهترین و مرغوب ترین مواد شوینده؛

از جمله ویژگی های بارز شرکت خدماتی در تهران، بهره گیری از مواد شوینده با کیفیت میباشد که ما میتوانیم از جمله آن را در موارد ذیل خلاصه نماییم؛

وایتکس، پودر دستی، جرمگیر، شیشه پاک کن، دیگر مواد شوینده. بهتر است ما این اطمینان خاطر را به شما بدهیم، نیروهای اعزام گشته از سوی ما به محل خدمت، از مواد شوینده ی اسیدی و آسیب رسان استفاده نخواهند کرد.

بهترین نیروی کار؛

شرکت خدماتی ما در طول زمان فعالیت های خود تا به اکنون تماماً بر اصل مشتری مداری استوار بوده اند. بهتر است چنین بیان نماییم که، دائماً به هنگام اخذ نیروی کار اعم از آن که خانم باشد یا آقا، به شدّت حساس و جدی همکاری خویش را با پرسنل آغاز مینماید. پس میتوانیم چنین بیان نماییم به محض تخطی همکار از امور منوط بر شرکت از فهرست همکاران خارج خواهد شد.

▪ ضمانت پس از انجام کار؛

ضمانت از جانب ما پس از انجام کار، به گونه ای جدی و بدون کوچک ترین کم و کاستی انجام خواهد شد و هنگامی که مشترک نسبت به کارکرد فرد اعزامی اعتراض داشته باشد، فرد جایگزین به مکان مورد نظر اعزام خواهد شد. از سویی پس از تأیید کم کاری نفر پیشین نظافت مجددی را به انجام میرساند و هیچ گونه مبلغ اضافی از مشتری اخذ نخواهد شد.

▪ سری میزنیم به نکات کلّی گردگیری خانه؛

بهتر است هر از چندگاهی خانه با جارو برقی تمیز شود. لازم میباشد که جارو برقی شما مجهز به فیلتر هپا (یعنی جذب کننده بالا ذرات) باشد. به گونه ای مرتب ناحیه هایی از کف منزل شما که فرش نشده است را با یک عدد تی تمیز شود. از یک عدد پارچه مرطوب به منظور تمیز نمودن وسیله های الکتریکی خود بهره گیرید. بهتر است در راستای تمیز نمودن مبلمان از پارچه هایی مرطوب نه از مواد شوینده استفاده گردد. این یک توصیه از جانب شرکت خدماتی در تهران است.

ناحیه هایی که شما فکر میکنید گرد و خاک بدان نفوذ خواهد کرد، بهتر است مهر و موم نمایید. ناحیه هایی از خانه ی خود را که فرزندان شما چهار دست و پا به آنجا میروند و لک میشود بهتر است با دقّت تمام تمیز کنید. شما میتوانید در صورت آلرژی و حساسیت نشان دادن به گرد و خاک از اشخاص دیگری در این راستا کمک دریافت کنید.

▪ اوّل جارو کنیم بهتر است یا کار گردگیری را انجام دهیم؟

به هنگام آغاز نظافت منزل خود سؤال اینجا میباشد که اوّل کار گردگیری را انجام دهید بهتر است یا جارو برقی بکشید؟ در صورتی که شما اوّل گردگیری کنید و سپس جارو برقی را به دست بگیرید، تنها دو سوّم گرد و خاک ها را جمع خواهید کرد. چرا که به هنگام جارو برقی کشیدن گرد و خاک بسیاری بر روی وسیله های منزل شما خواهد نشست. از این جهت لازم است بعد از جارو برقی کشیدن برای باری دیگر گرد گیری نمایید. پس ما چنین توصیه میکنیم که ابتدا جارو بکشید سپس به سوی گردگیری رهسپار گردید.

▪ و در پایان؛

ما در این متن سعی نمودیم شما را ابتدا با شرکت خدماتی در تهران و سپس برخی از نکات مهم در خانه داری آشنا سازیم. بهتر است در صورت داشتن آلرژی و نداشتن وقت کافی از پرسنل حاذق ما در راستای نظافت منزل خود بهره گیرید.

#شرکت-خدماتی-نظافتی #نظافت-منزل #شرکت-خدماتی-در-تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.