نظافتچی همان طور که از نامش مشخص است به فردی می گویند که در زمینه تمیزکاری فعالیت می کند. تقریبا همه ما زمانی را تجربه کرده ایم که حوصله و یا فرصتی برای تمیزکاری نداریم. در این زمان یک نیروی خدماتی می تواند بسیار موثر واقع شود. ولی آیا شما نیروی خدماتی مورد اعتماد سراغ دارید؟ تیک شهر می تواند بهترین و معتمدترین نیروی خدماتی را در اختیار شما قرار دهد. برای اعزام نظافتچی تماس بگیرید و یا درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

در صورت نیاز به خدمات شرکت تیک شهر اطاعات خود را ثبت کنید

کارشاسان ما در کمترین زمان با شما تماس می گیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چرا نظافتچی استخدام کنیم؟

بسیاری از افراد نمی دانند چه زمانی به نیروی خدماتی نیاز دارند و اصلا چرا باید نظافتچی استخدام کنند. نیروهای خدماتی تنها مسئول تمیزکاری و نظافت خانه نیستند. بلکه این نیروها می توانند از بیمار و یا کودکان شما مراقبت کرده و فرایند مهمانداری و پذیرایی را نیز انجام دهند. با استخدام نیروی خدماتی شما می توانید به سایر کارهای خانه رسیدگی کرده و به استراحت خود برسید. البته برای این کار باید کیفیت خدمات و اعتبار نیروی خدماتی را نیز مورد توجه قرار دهید تا بتوانید با اطمینان کامل فرایند تمیزکاری را به آن ها بسپارید.

نیروی خدماتی چه وظایفی دارد؟

برخی از شرکت های نظافتی تنها در زمینه نظافت و تمیزکاری فعالیت دارند. ولی شرکت نظافتی تیک شهر نه تنها دارای نیروهای متخصص در زمینه نظافت هستند، بلکه برگزاری مراسمات را نیز انجام می دهند. در حال حاضر بسیاری از سمینارها، افتتاحیه و مهمانی ها توسط پرسنل تیک شهر برگزار می شوند. در واقع مهمانداری و پذیرایی یکی از وظایفی است که تیک شهر در آن تخصص بسیاری دارد. بدین صورت که نیروهای خدماتی تیک شهر پیش از شروع مراسم و مهمانی ها برنامه ریزی های لازم را انجام داده و محیط را کاملا تمیز می کنند. همچنین در طی مراسم با پذیرایی درجه یک از مهمان ها مراسمی به یاد ماندنی را برای آن ها رقم می زنند. در انتها نیز تمامی سطوح را تمیز کرده و تحویل کارفرما می دهند.

نظافتچی شرق تهران

نظافت چی شرق با تسلط و تجربه خود بر روی امور خانه داری و نظافت می تواند خانه شما را درخشان کرده و سایر وظایف محول شده از جمله آشپزی، مراقبت از کودک و … را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد. نظافت در شرق تهران با دستگاه های مکانیزه و مدرن سرعت بالایی دارد. مشتریان عزیز از طریق تماس با این شرکت می توانند در مدت زمان کوتاهی خانه ای تمیز و درخشان داشته باشند.

نظافتچی غرب تهران

آیا شما نیز برای نظافت منزل غرب تهران به نیروی خدماتی نیاز دارید؟ نظافت چی غرب در تمامی محله های تهرانسر، چیتگر، شهران، مرزداران، شهرک اکباتان، توحید و … خدمات خود را ارائه می دهد. کیفیت تضمینی خدمات تیک شهر مورد توجه شهروندان تهرانی قرار گرفته است. شما نیز تنها با یک بار تجربه از خدمات تیک شهر برای همیشه مشتری این شرکت نظافتی خواهید شد.

نظافتچی جنوب تهران

هر یک از ساکنین جنوب تهران از جمله امیریه، خزانه، ترمینال جنوب، نعمت آباد، عبدل آباد، یافت آباد، مسعودیه، پاکدشت، اسلامشهر و … می توانند بر روی خدمات تیک شهر حساب کنند. نظافت چی جنوب به صورت گسترده فعالیت کرده و خدمات مختلفی از جمله نظافت منزل در تهران، نگهداری از کودکان، پذیرایی و مهمانداری و … را نیز انجام می دهند.

نظافتچی شمال تهران

ساختمان های بزرگ و سر به فلک کشیده شمال تهران ساکنین بسیاری را در خود جای داده است. به همین دلیل هر شرکت نظافتی نمی تواند به امور نظافتچی ساکنین شمال تهران رسیدگی کند. شرکت نظافتی تیک شهر یکی از بزرگ ترین شرکت نظافتی شمال تهران است که سال های طولانی در زمینه ارائه خدمات به ساکنین تهران فعالیت می کند. این شرکت دارای صدها پرسنل خدماتی خانم و آقا است که می تواند به سرعت نیروی خدماتی را به منزل و یا محل کار شما اعزام کند.

نظافتچی خانم یا آقا؟

شاید شما فکر کنید که پرسنل خدماتی آقا بتواند در مدت زمان کوتاه تری خانه شما را نظافت کند و بدین طریق هزینه های شما کاهش می یابد. ولی خانم ها در برخی امور نظافتی تخصص و تجربه بیشتری دارند و می توانند فرایند نظافت را تسریع ببخشند. به عنوان مثال خانم ها دستپخت بهتری دارند و در مهمانی ها با رفتار حرفه ای خود بهترین مراسم را رقم می زنند. از طرفی کارهای سنگین که نیروی بازوی بیشتری را می طلبد نیز به دست نیروی خدماتی آقا بهتر انجام می شود. به همین دلیل شما باید با توجه به کارکرد خود بهترین نظافت چی خانم یا آقا را استخدام کنید.

نرخ خدمات نظافت

نرخ نظافت در تهران همواره یک موضوع چالش برانگیز است. هزینه نظافتچی تهران در هر شرکتی تفاوت دارد زیرا وظایف و نحوه استخدام نیرو شرایط خاص خود را می طلبد. شرکت نظافتی تیک شهر با وجود بیشترین تعداد پرسنل خدماتی و بالاترین کیفیت خدمات منصفانه ترین هزینه ها را از مشتریان دریافت می کند. هزینه نظافت چی تهران بر اساس مواردی همچون وظایف نظافتچی، محل اعزام، نوع خدمات، متراژ خانه، نوع شوینده و … تعیین می شود. برای اطلاع از هزینه نظافتچی با شرکت نظافتی تیک شهر تماس بگیرید.

نظافتچی شرکت

تمیز کردن شرکت ها با پرسنل اعزامی از سوی شرکت ها امنیت بیشتری دارد. زیرا نیروهای خدماتی به تمامی اطلاعات و مدارک شرکت دسترسی دارد و هر گونه سهل انگاری می تواند امنیت شرکت را به خطر بیاندازد. به همین دلیل اغلب شرکت های معتبر اعزام نظافتچی را از طریق شرکت های خدماتی انجام می دهند. در صورتی که شما نیز برای تمیزکاری و نظافت شرکت و محل کار خود به دنبال نظافتچی قابل اعتماد هستید با تیک شهر تماس بگیرید.

ویژگی های نیروی خدماتی تیک شهر

کاملا مسئولیت پذیر و وقت شناس هستند.

به تمامی امور مرتبط با کار خود تسلط کاملی دارند.

نرخ خدمات این مرکز کاملا واضح و شفاف می باشد.

نظافتچیان تیک شهر به تمامی وظایف خود آگاهی دارند.

سرعت نظافت و ارائه خدمات نظافتچی تیک شهر بسیار بالا می باشد.

نظافتچی خانه ویلایی تهران

در هنگام اعزام نظافتچی تهران دو مدل نظافت خانه های آپارتمانی و خانه های ویلایی مطرح می شود. برای تمیزکاری خانه های ویلایی نیاز به زمان و تخصص بیشتر است. زیرا ویلاها وسعت بیشتری دارند و برای تمیزکاری تجهیزات بیشتری را نیز می طلبند. همچنین در صورت وجود درخت و گیاهان در محوطه بیرونی ویلا، نیروهای خدماتی می بایست به آن نیز رسیدگی کنند. بر این اساس در هنگام درخواست نیروهای خدماتی باید نوع ساختمان و وظایف نظافتچی تهران را نیز قید کنید تا مناسب ترین نیروی خدماتی به آدرس شما اعزام گردند.

چه زمانی به نظافتچی نیاز است؟

حتی پر مشغله ترین افراد نیز در خانه های تمیز و مرتب آرامش و تمرکز بیشتری دارند. به همین دلیل نظافت منزل زمان نمی شناسد و در هر زمانی خانه باید تمیز گردد. بسیاری از افراد نظافت خانه را در روزهای پایانی هفته انجام می دهند. ولی از آن جا که جارو و گردگیری ساختمان باعث تولید گرد و غبار و آلودگی می شود باید در اواسط هفته انجام شود. زیرا در اواسط هفته ساکنین کمتری در خانه وجود دارند. شرکت های نظافتی اغلب در روزهای آخر سال درخواست اعزام نظافتچی بیشتری دارند. با توجه به این که خانه تکانی عید زمان بر و سخت است بسیاری از افراد توان انجام آن را ندارند. بنابراین خانه تکانی را به افراد متخصص می سپارند.

نکات مهم استخدام نظافتچی تهران

یکی از مهم ترین نکته در هنگام استخدام نظافتچی، استخدام نیروهایی معتبر و قابل اعتماد می باشد. تمیزکاری و نظافت خانه در ساعات طولانی صورت می گیرد. همچنین نیروهای خدماتی در تمامی قسمت های خانه تردد دارند. حتی در برخی موارد به درخواست مشتری نیروهای خدماتی در زمان عدم حضور ساکنین برای نظافت اعزام می شوند. در نتیجه اطلاع از سوابق مستخدمین از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

از طرفی کاربلدی و تخصص نیروهای خدماتی نیز از دیگر مواردی است که باید در هنگام استخدام نظافتچی تهران مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از افراد تمیزکاری را کار ساده و بدون نیاز به تخصصی می دانند. ولی افراد باتجربه و کاربلد با انجام صحیح تمیزکاری خانه ای درخشان را برای شما رقم می زنند.

چگونه بهترین مستخدم استخدام کنیم؟

استخدام نظافتچی از طریق شبکه های اجتماعی و یا پلتفرم های کاریابی قابل اعتماد نیست. زیرا در این روش شما هیچ اطلاعی از گذشته و سوء پیشینه مستخدمین ندارید. برای این که امنیت خانه و خانواده خود را حفظ کنید بهتر است که درخواست نیروهای خدماتی مورد نیاز خود را در شرکت های خدماتی به ثبت برسانید. تیک شهر بهترین شرکت نظافتی در تهران است که اعتبار نیروهای خدماتی خود را کاملا تضمین می کند.

هزینه نظافتچی تهران

هزینه تمیزکاری خانه به صورت ساعتی محاسبه می گردد. ولی در این میان فاکتورهایی همچون نوع خدمات، میزان سختی نظافت، نوع شوینده و … نیز بر روی قیمت نظافت منزل تاثیر می گذارد. تیک شهر با ازای بهترین خدمات کمترین هزینه ها را از مشتریان دریافت می کند. هزینه دریافتی این شرکت مقایسه ای بوده و شما از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت می توانید قیمت نظافتچی تهران تیک شهر را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

در بسیاری از موارد نظافتچی استخدامی نمی تواند مانند خانم خانه دلسوزی کند. ولی وجود پشتیبانی در خدمات تیک شهر شما را از بابت تمیزی و کیفیت کار مطمئن می کند. نظافت چی خانم تیک شهر تعهد کاملی در قبال کار دارد و خانه شما را به بهترین نحو ممکن تمیز و درخشان خواهد کرد. آیا شما نیز تاکنون از خدمات تیک شهر استفاده کرده اید؟ اگر شما نیز نیاز به نیروی خدماتی خانم دارید پیشنهاد می کنیم همین حالا تلفن را برداشته و درخواست خود را ثبت نمایید.

استخدام فوری نظافت چی خانم

بسیاری از افراد برای استخدام نیروی خدماتی به صورت یکدفعه ای و پیش بینی نشده دچار مشکل می شوند. در برخی موارد فرد مورد اعتماد شما مشغول به کار جدیدی است و یا در دسترس نیست و یا اصلا نمی دانید فرد مناسب برای نظافت را چگونه پیدا کنید. شرکت نظافتی تیک شهر با استفاده از نیروهای آماده به کار خود به صورت فوری و در مدت زمان کوتاهی نیروی خدماتی مورد نیاز شما را به محل اعزام خواهد کرد.

چرا نظافتچی خانم بهتر است؟

همان طور که می دانید درخواست برای نظافت چی خانم بیشتر از آقا است این امر دلایل بسیاری دارد. معمولا افرادی که بر روی تمیزی و نظافت خانه حساس تر هستند بیشتر درخواست نیروی خدماتی خانم می کنند. تجربه نشان می دهد که نیروی خدماتی خانم در امر نظافت دلسوزتر بوده و می تواند خانه را تمیزتر و درخشان تر کند. از طرفی نظافتچی خانم ظرافت بیشتر در امر نظافت دارد و حتی بخش های دور از دید و دسترس را نیز به خوبی تمیز خواهد کرد.

البته اگر نظافت شما سخت است و شامل دیوارشویی و باغبانی و .. می شود نیروی خدماتی آقا بازدهی بیشتری دارد. نظافت چی خانم به تمامی اصول و ترفندهای خانه داری و نظافت منزل مسلط بوده و بهترین شوینده و ابزار را برای تمیزکاری و نظافت به کار می برد. در نتیجه شما با خیالی آسوده می توانید نظافت خانه و محل کار را به نیروهای خدماتی خانم بسپارید.

راحتی و آسایش با نظافتچی خانم

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از افراد به دنبال نیروی خدماتی خانم هستند، احساس راحتی و نزدیکی بیشتر ساکنین خانه به نظافت چی خانم می باشد. با توجه به این که نیروی خدماتی خانم به صورت طولانی مدت در خانه مشغول به کار است، باید امین و مورد اعتماد باشد. تیک شهر دارای نیروی خدماتی خانم آموزش دیده و بسیار ماهر است که به تمامی اصول و ترفندهای نظافتی آشنایی کامل دارد. این نیروها کم حرف هستند و تنها در امور مرتبط با کار خود دخالت می کنند.

درخواست نیروی خدماتی خانم

مشتریان عزیز می توانند در هنگام تماس با شرکت های نظافتی درخواست نظافت چی خانم را ثبت کنند. تیک شهر برای دسترسی مشتریان به نیروی خدماتی راهکارهای ساده ای را پیش روی مشتریان خود قرار داده است. بدین صورت که مشتریان با ثبت درخواست در سایت و یا تماس با شماره های موجود در سایت می توانند به نیروی خدماتی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

وظایف و مسئولیت های نظافتچی خانم

کارفرما تعیین کننده وظایف نیروهای خدماتی می باشد. تیک شهر پیش از اعزام نیروی خدماتی لیستی از درخواست و نیازهای مشتریان تهیه کرده و با عقد قرارداد با کارفرما و شفاف سازی هزینه ها کیفیت کار را تضمین می کند. از جمله وظایف نظافت چی خانم به شرح زیر می باشد:

گردگیری سطوح و تی کشیدن کفپوش ها

جارو کشیدن و از بین بردن آلودگی های سطوح

تمیز کردن شیشه ها و پنجره ها

پخت غذای ایده آل و مورد علاقه کارفرما

شستشوی ظروف و لباس ها

و …

نظافت چی خانم شرق تهران

شرکت های نظافتی شرق تهران متعهد می شوند که در صورت تماس شما با راه های ارتباطی درج شده در سایت در کوتاه ترین زمان نیروی خدماتی درخواستی را به محل اعزام کنند. بنابراین شما برای برگزاری مهمانی ها، پذیرایی و رسیدگی به مهمان ها، تمیزکاری و نظافت منزل و محل کار می توانید از وجود این نیروهای خدماتی بهره مند شوید.

نظافت چی خانم غرب تهران

منطقه غرب تهران با وسعت بالای خود به صورت کامل تحت پوشش شرکت های نظافتی غرب تهران قرار دارد. نظافتچی خانم تیک شهر با شناخت خود بر روی ترفندهای نظافتی و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی توانسته اند رضایت مشتریان را جلب کنند. از جمله مناطق تخت پوشش تیک شهر می توان به شهرآرا، اکباتان، جنت آباد، چیتگر، وردآور، پونک و … اشاره کرد.

نظافت چی خانم شمال تهران

اعزام نظافتچی خانم در شمال تهران بالاترین درخواست را دارد. ساکنین شمال برای نظافت شرکت و یا محل خود نیازمند افرادی با سابقه و مورد اعتماد هستند که بتوانند خانه را درخشان و براق کنند. از این رو شرکت نظافتی تیک شهر بهترین نیروهای خدماتی را برای نظافت در شمال تهران اعزام می کند.

نظافت چی خانم جنوب تهران

مشکلات جسمانی، مشغله های زندگی و اشتغال به کار در محیط بیرون از جمله دلایلی است که اجازه رسیدگی به امور منزل را به خانم خانه نمی دهد. همچنین از آن جا که ساکنین برخی از مناطق جنوب همچون امیریه، خزانه، دولت آباد، عبدل آباد، یافت آباد و … بر روی امر نظافت تاکید بسیاری دارند، نظافت چی خانم بسیار موثر واقع می شود.

نظافت چی خانم مرکز تهران

نیروی خدماتی خانم در تیک شهر می تواند علاوه بر تمیزکاری و نظافت خانه، سایر خدمات همچون پذیرایی از مهمان ها، برنامه ریزی برای مراسمات و تهیه غذا را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد. نظافت مرکزی تهران زیر نظر شرکت نظافتی تیک شهر قرار داد و یک تماس از سوی شما برای اعزام نظافتچی کافیست.

هزینه نظافت چی خانم

استخدام نیروی خدماتی خانم و یا آقا تاثیری بر روی قیمت نظافت نمی گذارد. بلکه وظایف و مدت زمان ارائه خدمات تعیین کننده قیمت نظافت چی می باشد. تیک شهر دارای لیست قیمت ثابتی است که بر اساس توانایی و مهارت نیروهای خدماتی تعیین شده است. شما نیز می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت این لیست را دریافت کنید.

چه تفاوتی میان مستخدم زن و مرد وجود دارد؟

معمولا خانم ها در کار خانه داری و مرتب کردن خانه سلیقه بهتری دارند و می توانند با صبر و حوصله بیشتری خانه را براق و درخشان کنند. از طرفی خانم خانه با نیروی خدماتی خانم راحتی بیشتری داشته و می تواند اوقات بهتری را با آن ها سپری کند. دوره های آموزشی تیک شهر تمامی ترفندهای آموزشی و بهترین روش نظافت را آموزش می دهند. همچنین از همه مهم تر نیروهای خدماتی خانم می توانند در فرایند نگهداری کودک نیز به مادر کمک کنند.

نظافتچی خانم در تهران

شهر تهران با وسعتی که دارد امکان پیدا کردن نظافتچی را برای ساکنین سخت کرده است. از آن جا که نیروهای خدماتی در تمامی بخش های خانه تردد دارند، نمی توان به هر فردی برای ورود به خانه اعتماد کرد. خوشبختانه با عملکرد عالی تیک شهر و پراکنده کردن نیروهای خدماتی خود در تمامی مناطق تهران فرایند خدمت رسانی بسیار ایده آل شده است. بنابراین ساکنین شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شمال تهران و مرکز تهران تنها با یک تماس می توانند درخواست اعزام نظافتچی خانم و یا آقا را ثبت کنند.

شماره نظافتچی خانم

شرکت نظافتی تیک شهر پس از ثبت درخواست بهترین نیروی خدماتی را به آدرس شما اعزام می کند. تمامی اطلاعات مورد نیاز برای کار نیروی اعزامی در شرکت به صورت مکتوب وجود دارد و به درخواست مشتری برخی از این اطلاعات در دسترس کارفرما قرار می کیرد. همچنین کارفرما می تواند با دریافت شماره نظافتچی خانم هماهنگی های لازم با وی را انجام دهد.

مستخدم زن برای پذیرایی

برگزاری میهمانی ها و مراسمات برای میزبان با استرس و دغدغه بسیاری همراه است. رسیدگی به میهمان ها و پذیرایی از آن ها کار سخت و طاغت فرسایی است به گونه ای که حتی زمانی برای لذت بردن از مهمانی را برای میزبان فراهم نمی کند. ولی با اعزام نظافتچی خانم و یا آقا برای مهمانی ها و مراسمات می توانید در کمال رامش مهمانی لذت بخشی را تجربه کنید. تیک شهر دارای نیروهای خدماتی آموزش دیده و بسیار حرفه ای در زمینه پذیرایی و برگزاری مراسمات هستند که با برنامه ریزی دقیق و اصولی مراسم شما را به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار می کنند.

هزینه نظافتچی خانم

انتخاب نظافتچی خانم و یا آقا برای نظافت تاثیری بر روی قیمت نیروهای خدماتی نمی گذارد. بلکه فاکتورهایی همچون نوع خدمات، متراژ خانه، تعداد اتاق ها، آدرس خانه و … در تعیین قیمت نظافتچی نقش دارند. یکی از مزایای درخواست اعزام نظافتچی خانم به صورت آنلاین مقایسه قیمت است. قیمت نیروهای خدماتی به صورت لیست شده موجود می باشد و شما تنها با یک تماس می توانید این لیست را دریافت کنید.

انجام کارهای ظریف

یکی از اموری که خانم ها در آن تخصص بسیاری دارند، انجام کارهای ظریف و حساس است. استخدام نظافتچی خانم خصوصا در زمان اسباب کشی می تواند خیلی کارآمد باشد. زیرا نیروهای خانم با وسواس و دقت بسیاری تمامی بخش های خانه از جمله شیشه ها و دیوارها را تمیز کرده و کارتون های لوازم را با صبر و دقت بیشتری باز می کنند. درست است که آقایان در جابجایی اسباب و اساسیه که نیاز به توانایی جسمانی بیشتری است بهتر عمل می کنند ولی خانم ها در مابقی کارها تخصص بیشتری دارند. همچنین خانم ها از انجام کارهای تکراری نمی شوند و تمامی امور و وظایف خود را با عشق و علاقه انجام می دهند.

نظافتچی خانم چه توانایی هایی دارند؟

بسیاری از مشتریان بر اعزام نظافتچی خانم و نظافت در شرق تهران تاکید دارند. زیرا نیروهای خدماتی خانم دارای توانایی های برتری است که بسیار مفید می باشد. پاکیزگی و تمیزی یکی از مواردی است که همواره کارفرما بر آن تاکید دارد. خوشبختانه خانم ها دقت و وسواس بسیاری در امر نظافت و تمیزی دارند و حتی با پیش پا افتاده ترین ابزار نیز می توانند محیط را فوق العاده تمیز و درخشان کنند. همچنین نظافتچی خانم به تمامی اصول و ترفندهای نظافتی مسلط بوده و به صورت تضمینی فعالیت می کند.

اهمیت به جزئیات

از دیگر مواردی که اعزام نظافتچی خانم بهتر است، اهمیت دادن به جزئیات می باشد. برخی از جزئیات نظافتی شاید به چشم نیایند ولی بر روی سلامتی و درخشندگی محیط تاثیر می گذارند. به عنوان مثال تمیز کردن پایه ها و دسته های مبل شاید بر روی ظاهر کلی خانه و تمیزی آن تاثیری نگذارد ولی همین امر باعث گسترش آلودگی و گرد و غبار به دست و پا و سایر نقاط خانه شود. خوشبختانه خانم ها دقت بسیاری بر روی جزئیات نظافتی دارند و به خوبی حتی بخش های غیر قابل دسترس را نیز تمیز می کنند.

اعزام نظافتچی خانم در تیک شهر

چرا باید اعزام نظافتچی خانم را به تیک شهر بسپاریم؟ بسیاری از افراد خدمات تیک شهر را پیشنهاد می دهند. دلیل این کار کیفیت بالا و تضمینی بودن خدمات این شرکت نظافتی است. نیروهای خدماتی این شرکت از نظر اخلاقی کاملا پاک و آزموده شده هستند و تمامی مدارک آن در شرکت موجود می باشد. همچنین نظافتچی های تیک شهر به وظایف خود آشنا هستند و با دلسوزی کامل آن را انجام می دهند. در صورتی که شما نیز برای نظافت خانه خود به دنبال نیروی خدماتی خانم در شهر تهران هستید با این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *