همه ما دوست داریم که خونه ای تمیز و مرتب داشته باشیم. برای رسیدن به خانه ای درخشان و مرتب نیاز به وقت و زمان بسیاری است. کارگر نظافت می تواند بدون هیچ توقعی تمامی پروسه نظافت را در ازای دریافت هزینه برای شما انجام دهد. بنابراین اگر خانه ای به هم ریخته و آلوده دارید حتما نیروی نظافتی می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. آیا شما برای نظافت خانه خود برنامه ریزی کرده اید؟ آیا از خدمات شرکت های نظافتی مطلع هستید؟ با ما همراه باشید تا شما را با وظایف و خدمات نیروهای نظافتی شرکتی آشنا کنیم.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت فوری منزل با کارگر نظافت

گاهی برخی شرایط به گونه ای پیش می رود که نیاز به نظافت فوری منزل پیدا خواهید کرد. تمیز کردن سریع و فوری خانه و محل کار یکی از خدمات شرکت نظافتی تیک شهر به شمار می رود. ولی سرعت عملکرد نظافتچیان را نمی توان در این میان نادیده گرفت. شرکت نظافتی تیک شهر نیروهای خود را به گونه ای آموزش داده است تا با انجام سریع کارها رضایت مشتریان را جلب کند. برای نظافت فوری منزل و محل کار با این شرکت نظافتی تماس حاصل نمایید.

نظافتچی شخصی استخدام کنیم یا شرکتی؟

نظافتچی شرکتی با خدمات پشتیبانی برتری خود را نشان می دهند. کارگر نظافت شخصی به هیچ نهاد و ارگانی وابسته نیست و در صورت بروز هر گونه مشکلی دستتان به جایی بند نخواهد بود. ولی بروز هر گونه مشکل از سمت نظافتچیان شرکتی از طریق شرکت قابل پیگیری می باشد. همچنین در صورت عدم رضایت از کارکرد نظافتچی در ساعات اولیه کار امکان تعویض آن از طریق خدمات پشتیبانی وجود دارد. به همین دلیل توصیه می شود که برای تمیزکردن و نظافت خانه و محل کار خود از شرکت های نظافتی کمک بگیرید.

تعرفه کارگر نظافت در تیک شهر چگونه محاسبه می گردد؟

هزینه نظافت منزل در تهران از جمله مواردی است که در همان ابتدا باید تعیین گردد. معمولا شرکت ها قیمت نظافت را به صورت ساعتی محاسبه می کند. به همین دلیل هر چه زمان نظافت کمتر شود شما ملزم به پرداخت هزینه های پایینی خواهید بود. برخی از کارگران نظافتی به صورت ثابت هزینه دریافت می کنند و برخی دیگر نیز به صورت ساعتی دستمزد می گیرند. شما می توانید هزینه کارگر نظافت تیک شهر را از طریق تماس تلفنی محاسبه کنید.

ویژگی های کارگر نظافت

کارگر نظافت دارای یک سری ویژگی های بارز و برجسته می باشد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

وقت شناسی یکی از ویژگی های بارز کارگر نظافتی است که برای بسیاری از مشتریان اهمیت دارد.

همچنین تجربه و تخصص کاری نیز برای نظافت بهتر خانه امتیاز محسوب می شود.

سرعت عملکرد نظافتچی نیز از دیگر ویژگی های نظافتچی به شمار می رود.

کارگران نظافتی معتبر هستند و تمامی قوانین نظافتی را رعایت می کنند.

کیفیت خدمات کارگر نظافت

به طور کلی شرکت های نظافتی نهایت سعی خود را می کنند تا با استفاده از ابزارهای مناسب و شوینده های برتر کیفیت نظافت را افزایش دهند. نظافتچیان شرکتی پروسه تمیزکاری را از یک نقطه شروع کرده و در یک نقطه به پایان می رسانند. تجربه و تخصص کاری یکی از فاکتورهای سنجش کیفیت کار است. بدین صورت که نظافتچیان باتجربه به کار مسلط هستند و با شناختی که در این زمینه دارند می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

کارگر نظافت منزل
کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت در تهران

وجود آلودگی و ریزگرد در شهر تهران باعث می شود خانه و ساختمان های این کلان شهر همیشه به نظافت و تمیزکاری نیاز داشته باشد. بنابراین کارگر نظافت در تهران مسئولیت های بالایی را برعهده دارد. این کارگران باید از شوینده های معتبر استفاده کرده و تمامی سطوح و کفپوش را به صورت کامل ضدعفونی کنند تا تمامی میکروب و ویروس ها از بین برود. شما نیز می توانید بهترین کارگر نظافتی را برای تمیز کردن منزل و محل کار اعزام کنید.

نظافتچی متخصص و غیر متخصص چه تفاوتی دارد؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که چرا بر روی اعزام کارگر نظافتی متخصص تاکید داریم. یک نظافتچی کاربلد به صورت کامل بر روی امور نظافت تخصص دارند و آلودگی را از محیط خانه و ساکنین آن دور می کنند. ولی نیروهای مبتدی تنها خانه را به صورت سطحی تمیز کرده و نمی تواند تاثیری بر روی پاکسازی محیط بگذارد. از طرفی اعزام نظافتچیان مبتدی ممکن است به اشیا و لوازم شما آسیب برساند. به همین دلیل برای امنیت ساکنین ساختمان و لوازم موجود در خانه بهتر است که نظافتچی متخصص و باتجربه استخدام کنید.

نظافت آشپزخانه با کارگر نظافتی

آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه است که تمیزی و نظافت آن باید با دقت و توسط افراد باتجربه صورت گیرد. کارگر نظافت برای تمیز کردن آشپزخانه برنامه ریزی کرده و شوینده های مناسب را به کار می برد. نظافت و تمیز کردن آشپزخانه باید ابتدا با شستشوی ظروف شروع شود. از جمله سایر قسمت های آشپزخانه می توان به خشک کردن و جابجا کردن ظروف، تی کشیدن کفپوش، تمیز کردن کابینت، مرتب کردن یخچال و … اشاره کرد.

وظایف کارگر نظافت

کارگر نظافت وظایف متعددی برعهده دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام، شستشوی کفپوش، تمیز و مرتب کردن ملحفه و روتختی ها، مهمانداری و پذیرایی، مبل شویی، شستشوی پرده ها و فرش ها، گردگیری و جارو کردن و … اشاره کرد. تعیین وظایف نظافتچیان معمولا برعهده کارفرما می باشد که در همان ابتدای استخدام تعیین می گردد.

کارگر نظافت تیک شهر

اگر به دنبال کارگر نظافت خوب و امین هستید، ما به شما شرکت نظافتی تیک شهر را پیشنهاد می کنیم. این شرکت با قدرت بسیار بالایی فعالیت می کند و نیروهای استخدامی تیک شهر با ضمانت نامه ویژه بهترین خدمات را ارائه می دهند. در نتیجه شما تنها با یک تماس بهترین نظافتچی را دریافت کرده و عالی ترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *