پارکینگ یکی از بخش های مهم ساختمان است که آلودگی های بسیاری در آن وجود دارد. نظافت پارکینگ نیازمند یک سری تجهیزات و شوینده ای قوی است که به خوبی تا بتوان در مدت زمان کوتاهی چربی ها و میکروب های کف را از بین ببرد. این فضا که معمولا متراژ بالایی دارد باید با دقت و وسواس زیادی شستشو داده شود تا آلودگی وارد سایر قسمت های ساختمان نشود. تیک شهر در این راستا بهترین بازدهی را دارد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

09120267980 

پشتیبانی:

02166563044

02166563017

نکات نظافت پارکینگ

کف پارکینگ به رقم انواع روغن موتور نیاز به شستشو و نظافت بیشتری دارد و به مراتب سخت تر از سایر قسمت های ساختمان است. همچنین پارکینگ محلی برای پارک کردن خودروها است که اغلب افراد پیش از ورود به ساختمان از آن عبور می کنند. در نتیجه شوینده مصرفی برای شستشوی پارکینگ باید بسیار قوی باشد. معمولا شوینده های شیمیایی قوی همچون وایتکس و تاید بهترین گزینه برای تمیز کردن پارکینگ هستند تا علاوه بر از بین بردن چربی ها، میکروب و ویروس ها را نیز از بین ببرند.

نظافت پارکینگ در تهران

با توجه به بالا بودن تعداد طبقات و واحدهای ساختمان ها و برج های تهران، خودروهای زیادی در پارکینگ وجود دارند که آلودگی را با خود وارد ساختمان می کنند. به همین دلیل نظافت پارکینگ در تهران باید به صورت مرتب و با شوینده های شیمیایی قوی تمیز گردد. همچنین بالا بودن متراژ پارکینگ های تهران زمان زیادی را برای نظافت از شما می گیرد. بدین سبب مدیریت ساختمان برای تمیز کردن آلودگی ها از نظافتچیان حرفه ای شرکت های نظافتی کمک می گیرند.

تجهیزات مورد نیاز نظافت پارکینگ

تنها شرکت نظافتی در تهران می توانند نظر و رضایت مشتریان را به خود جذب کنند که بتوانند تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای نظافت را در اختیار نیروهای خدماتی خود قرار دهند. از جمله تجهیزات مدرن نظافت پارکینگ و مشاعات می توان به جاروبرقی، دستمال، دستکش، سطل آب، شوینده های قوی، ماسک، دستگاه واترجت، سوییپر، اسکرابر و … اشاره کرد. این دستگاه ها باعث افزایش کیفیت نظافت و زمان آن می شود.

ویژگی های نظافتچی پارکینگ

نظافت سریع و فوری

وقت شناس و مسئولیت پذیر

حضور به موقع در محل

ارائه باکیفیت ترین خدمات نظافتی

رفتاری بسیار محترمانه و صمیمی

پشتیبانی از خدمات و تضمین کیفیت کار

منصفانه بودن هزینه تمیزکاری پارکینگ

استفاده از بهترین شوینده بهداشتی

در اختیار داشتن کفشوی صنعتی

استفاده از ماسک و دستکش در طول نظافت

نظافت پارکینگ
نظافت پارکینگ

هزینه نظافت پارکینگ

زمان نظافت مهم ترین فاکتوری است که بر روی قیمت نظافت پارکینگ تاثیر می گذارد. به همین دلیل همواره افراد به دنبال نظافتچیان کاربلد و سریع هستند تا با انجام سریع پروسه شستشو هزینه ها را کاهش دهند. تیک شهر یکی از پیشرفته ترین شرکت های نظافتی در شهر تهران است که از ابزارهای مدرن برای نظافت بهره می برد که سرعت شستشوی بسیار بالایی دارد. برای استعلام هزینه نظافت پارکینگ در تهران با این شرکت تماس بگیرید.

نظافت پارکینگ چقدر زمان می برد؟

تمیز کردن و نظافت مشاعات ساختمان در تهران به متراژ آن بستگی دارد. همچنین میزان تخصص و تجربه نیروهای خدماتی و ابزارهای مصرفی نیز تعیین کننده زمان نظافت است. تیک شهر دارای نیروهای آماده به کار است که با سرعت بالای نظافت خود توجه مشتریان را جلب خواهند کرد. بنابراین در صورتی که شما نیز به زمان نظافت اهمیت می دهید می توانید تمیزکاری پارکینگ را به تیک شهر بسپارید.

مراحل نظافت پارکینگ

انجام مرحله به مرحله نظافت پارکینگ باعث بهبود پروسه نظافت می شود. از جمله این مراحل عبارت است از:

تخلیه پارکینگ یکی از مهم ترین مراحلی است که باید در هنگام تمیز کردن پارکینگ باید به آن توجه کنید. برای این کار باید پیش از شروع کار باید از ساکنین بخواهید تا خودروهای خود را از پارکینگ خارج کنید تا بتوانید تمامی بخش های پارکینگ را تمیز نمایید.

پس از این که فضای پارکینگ به صورت کامل تخلیه شد باید با استفاده از جاروبرقی گرد و خاک و آشغال های کفپوش را تمیز کنید. برخی از نظافتچیان به صورت سنتی و با استفاده از جاروهای دستی گرد و غبار را برمی دارند که زمان و نیروی زیادی را از نیروهای خدماتی می گیرند.

بعد از برداشتن آشغال ها و گرد و غبار از کفپوش پارکینگ باید با شوینده های مخصوص ویروس و چربی های کفپوش را از بین ببرید. استفاده از کفشوی های صنعتی همچون اسکرابر از اتلاف زمان جلوگیری کرده و به خوبی اجرام را تمیز می کنند. هر چه مدل کفشوهای صنعتی بالاتر باشد، نظافت با کیفیت بالایی انجام می پذیرد.

در این مرحله پروسه نظافت پارکینگ به پایان رسیده است. برخی از ساختمان ها نیاز به تمیز کردن مشاعات نیز دارند. بدین صورت که نیروهای خدماتی باید علاوه بر تمیز کردن پارکینگ راه پله و آسانسور را نیز تمیز کنند.

نظافتچی خانم یا آقا برای نظافت پارکینگ؟

معمولا برای تمیز کردن پارکینگ نیروی خدماتی آقا بهترین گزینه به شمار می رود. زیرا تمیز کردن پارکینگ نیاز به انرژی و نیروی جسمانی بالایی دارد و نیروی خدماتی آقا می تواند بیشترین بازدهی را داشته باشد. حتی شرکت های نظافتی برای تمیز کردن پارکینگ های بزرگ بعضا دو و یا چند نظافتچی استخدام می کنند. شما از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت می توانید بهترین نیروی خدماتی آقا را در اختیار داشته باشید.

نظافت پارکینگ در تیک شهر

نظافت و شستشوی پارکینگ یکی از پروسه های تخصصی در تیک شهر به شمار می رود. این شرکت از بهترین نیروهای خود برای این کار استفاده می کند و حتی برای تمیز کردن پارکینگ ساختمان های بزرگ بعضا از بیش از یک نیروی خدماتی استفاده می کنند. همچنین وجود ابزارهای نظافتی همچون واترجت، اسکرابر و جاروبرقی سرعت و کیفیت تمیز کردن پارکینگ را چندین برابر خواهد کرد. در صورتی که شما برای تمیزکاری ساختمان و پارکینگ نیاز به بهترین نظافتچی داشتید با این مرکز تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *