پونک محله ای بسیار شیک برای غرب نشینان تهرانی است که راه های دسترسی متعددی دارد. برای رسیدن به این محله می توان از طریق مترو، بی آر تی، اتوبوس، تاکسی و خودروی شخصی اقدام کرد. نظافت منزل در پونک بر روی سلامتی ساکنین این منطقه تاثیر می گذارد. به همین دلیل همواره افراد تمایل دارند که اکثر وقت خود را برای نظافت تعیین کنند. ولی از آن جا که تمیز کاری خانه برای بسیاری از افراد خسته کننده است شرکت هایی تحت عنوان شرکت خدماتی نظافتی شکل گرفته است تا به ساکنین این منطقه خدماتی باکیفیت ارائه دهند. با ما همراه باشید تا خدمات نظافت در تهران را به شما معرفی کنیم.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

09120267980 

پشتیبانی:

02166563044

02166563017

نظافت فوری منزل در پونک

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به دلایل مختلف از جمله ورود مهمان سرزده نیاز به خدمات نظافت فوری منزل پیدا کنید. نظافتچی شخصی در این مواقع ممکن است که جای دیگر مشغول باشد و نتواند به موقع در محل حضور پیدا کند. ولی شرکت های نظافتی با استخدام تعداد متعددی نیروی خدماتی می تواند در هر ساعت و زمانی به سرعت نظافتچی اعزام کند. برای بهره مندی از خدمات نظافت فوری منزل در تیک شهر تماس بگیرید.

جنسیت نظافتچی پونک

برخی از کارهای نظافتی همچون اسباب کشی نیاز به نیروی جسمانی بالایی دارد. به همین دلیل نظافتچیان آقا کارایی بیشتری خواهند داشت. بنابراین برای انتخاب جنسیت نیروی خدماتی باید ابتدا توانایی های آن ها را در نظر گرفته و با نیازهای خود مقایسه کنید. معمولا خانم های خانه با نظافتچی خانم احساس راحتی بیشتری دارند و برای نظافت منزل در پونک از نیروی خدماتی خانم کمک می گیرند.

چرا شرکت نظافتی پونک؟

شاید شما نیز برای تمیز کردن خانه و محل کار خود از نظافتچیان دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید. ولی گاهی اوقات این امکان وجود دارد که نظافتچی شخصی نتواند در روز تعیین شده حضور پیدا کند و یا در انتهای کار نظافت هزینه بیشتری را از شما اخذ نماید. ولی نیروهای خدماتی شرکتی همواره در دسترس هستند و هزینه ها را در همان ابتدا شفاف سازی می کنند. از طرفی نظافتچی شرکتی تایید شده هستند و اعتبار آن ها مورد تایید می باشد.

نظافت منزل در پونک
نظافت منزل در پونک

مدت زمان نظافت خانه در پونک

نظافت منزل در پونک در ساعات مختلفی انجام می شود. برخی از کارفرمایان در ابتدا ساعات کاری را برای نظافتچیان تعیین می کنند. ولی برخی از افراد زمان نظافت را تا پایان کارهای نظافتی می دانند. بنابراین مدت زمان نظافت به متراژ خانه و میزان آلودگی آن بستگی دارد. البته سرعت نیروهای خدماتی نظافتی نیز در این زمینه تاثیرگذار است. بنابراین برای افزایش سرعت نظافت منزل باید از نیروهای باتجربه و کاربلد کمک بگیرید.

تجهیزات مورد نیاز برای نظافت منزل در پونک

شاید شما نیز فکر کنید که تنها شاخصه نیروی خدماتی تجهیزات و ابزارهای مصرفی است. ولی لازم است بدانید که تجربه و تخصص نیروی خدماتی اولین نکته ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. نیروهای کاربلد و حرفه ای با تجهیزات اولیه نیز می توانند خانه شما را برق بیاندازند. ولی حتی اگر نیروی خدماتی تجهیزات پیشرفته ای در این زمینه داشته باشد نیز بدون مهارت نمی تواند بدرستی از آن ها استفاده کند. بنابراین در هنگام استخدام نیروی خدماتی می بایست بر روی مهارت و تجربه آن ها تکیه کنید.

ویژگی های نظافتچی منزل در پونک

برای نظافت منزل در پونک نیازمند افرادی حرفه ای و ماهر هستید. در زیر به برخی از ویژگی های نظافتچی منزل اشاره می کنیم:

کاملا امین بوده و هیچ گونه اطلاعاتی از اتفاقات خانه و وسایل موجود در آن به اطرافیان نمی دهند.

رفتاری بسیار مودبانه و حرفه ای دارند و به اوامر کارفرما گوش می دهند.

هزینه اضافی از کارفرما دریافت نمی کنند.

قیمت نظافت منزل در پونک

شما برای نظافت منزل در پونک چقدر پرداخت می کنید؟ نظافتچیان هزینه ثابتی ندارند و هر شخص و یا شرکتی بر اساس صلاح دید خود تعرفه ای را برای نظافت تعیین می کنند. برخی از شرکت ها به دلیل برخی ای امتیازات ویژه همچون دستگاه های پیشرفته، شوینده های مرغوب، نیروهای آموزش دیده و مواردی از این قبیل هزینه بیشتری را از مشتریان دریافت می کنند. ولی در مقابل نیز کیفیت بالایی را به مشتریان ارائه خواهند کرد. برای اطلاع از هزینه نظافت منزل در پونک تیک شهر تماس بگیرید.

نظافت منزل در پونک
نظافت منزل در پونک

مبل شویی در پونک

شستشوی مبل ها یکی از وظایف نظافتچیان است که نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. با توجه به بالا بودن هزینه های مبلمان هر گونه بی دقتی و سهل انگاری در فرایند مبل شویی هزینه های بالایی را برای کارفرما رقم می زند. به همین دلیل نظافتچیان باید از نوع شوینده مصرفی و ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای شستشوی مبل اطلاع داشته باشند. استفاده از شوینده های قوی برای تمیز کردن مبلمان می تواند به پارچه مبل آسیب رسانده و زیبایی ظاهری مبل را از بین ببرد. همچنین استفاده از تجهیزات نامناسب نیز در هنگام مبل شویی آسیب های خود را به مبل وارد می کند. در نتیجه برای تمیز کردن مبلمان منزل و یا محل کار خود بهتر است از شرکت های نظافتی کمک بگیرید.

نکات مهم نظافتی در پونک

برای نظافت منزل در پونک باید یک سری نکات و اصول مورد توجه قرار گیرد تا پروسه نظافت با رضایت کامل به اتمام برسد. از جمله این نکات عبارت است از:

استفاده از شوینده های بهداشتی و مناسب

توجه به تمامی بخش های خانه

برنامه ریزی و زمان بندی پروسه نظافت

حضور به موقع در محل کار

شفاف سازی هزینه های نظافت پیش از شروع به کار

سرعت بخشیدن به کار و انجام مداوم آن

نظافتچیان تیک شهر با شناختی که بر روی انواع خدمات نظافت منزل دارند بهترین خدمات را ارائه خواهند داد. شما نیز می توانید نظافتچی ایده آل خود را از طریق تماس با این شرکت استخدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *