نیاوران یکی از محله های شلوغ و پرطرفدار در تهران است که بسیاری از پاساژها و مراکز خرید بزرگ در آن قرار دارد. ساختمان های این محله همواره در معرض آلودگی و ریزگردها قرار دارد. به همین دلیل نظافت منزل در نیاوران باید با دقت بالایی انجام شود. شاید شما در نگاه اول هیچ آثاری از کثیفی بر روی سطوح مشاهده نکنید زیرا برخی از ذرات و میکروب ها با چشم قابل مشاهده نیست. از این رو باید تمامی قسمت های خانه به صورت مرتب ضدعفونی گردد تا مانع از بیماری و آسیب های جسمانی ساکنین شود. برای ارائه بهترین خدمات نظافت منزل با تیک شهر تماس بگیرید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

بهترین شرکت نظافتی در نیاوران

با افزایش تکنولوژی و ظهور عصر ارتباطات انسان ها تمایل بیشتری به زندگی راحت و بی دردسر پیدا کردند. شرکت های نظافتی برای ارائه سریع و بی دردسر خدمات نظافتی در کلان شهر ها و برخی از شهرستان ها شکل گرفتند. نظافت منزل در نیاوران راحتی و آسودگی را برای ساکنین شمال تهران فراهم کرده است. بر این اساس ساکنین این محله و سایر محله ها و مناطق تهران از طریق تماس با بهترین شرکت های نظافتی می توانند به صورت فوری از خدمات نظافت منزل بهره مند شوند.

استفاده از بهترین شوینده

یکی از برتری شرکت های نظافتی نسبت به نظافتچیان شخصی، استفاده از بهترین شوینده است. همان طور که می دانید نیمی از پروسه کیفیت نظافت به تخصص و تجربه نظافتچی و نیمی دیگر به شوینده ها و ابزارهای مصرفی بستگی دارد. استفاده از انواع شوینده ها بدون اطلاع از نحوه عملکرد آن ها و مکان مناسب یک هنر است که شرکت های نظافتی برتر آن را به نیروهای خدماتی خود آموزش می دهند. همچنین تهیه شوینده به صورت دستساز نیز از دیگر ویژگی هایی است که برتری برخی از شرکت های نظافتی را اثبات می کند.

روش درخواست نظافتچی

در صورتی که تصمیم شما بابت درخواست نظافتچی قطعی است به راحتی می توانید درخواست خود را در سایت ثبت کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. شرکت نظافتی تیک شهر همواره بر پایه مشتری مداری استوار است و نهایت سعی خود را به کار می گیرد تا با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان را جلب نماید. سرعت در ارائه خدمات و پاسخگویی به نظرات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز بسیار بالا می باشد و هیچ سوالی بی جواب نخواهد ماند.

نظافت راه پله در نیاوران

نظافت منزل در نیاوران و تمیز کردن راه پله ها از دیگر درخواست های مشتریان به شمار می رود. راه پله مشاع است و به تمامی طبقات و حتی پشت بام راه دارد. در برخی از ساختمان ها نظافت راه پله برعهده ساکنین ساختمان است و هر هفته یکی از ساکنین ساختمان راه پله را تمیز می کند. ولی معمولا ساکنین نیاوران به دلیل مشغله های کاری زمانی برای تمیزکاری و نظافت راه پله ندارند. به همین دلیل هزینه نظافت را به نیروهای خدماتی شرکت های نظافتی پرداخت می نمایند تا بدون اتلاف وقت نظافت راه پله ها انجام شود.

نظافت منزل در نیاوران
نظافت منزل در نیاوران

خدمات نظافت منزل در نیاوران

در زمان درخواست نظافت منزل در نیاوران شما باید بدانید که وظایف نیروهای خدماتی چیست. در واقع این شما هستید که وظایف و کارکرد نظافتچیان را تعیین می کنید. از این رو می بایست به صورت کلی از وظایف نیروهای خدماتی مطلع شوید. از جمله این خدمات عبارت است از:

نظافت راهرو و راه پله

شستشوی مبلمان و فرش

کفشویی و جارو کردن

گردگیری و لکه زدایی

تعرفه نظافت منزل در نیاوران

در هنگام درخواست نظافتچی بهتر است که در همان ابتدا هزینه ها به صورت شفاف و واضح تعیین گردد. برای این کار نیاز به در نظر گرفتن مواردی از جمله مدت زمان نظافت، نوع خدمات و کیفیت آن، زمان نظافت، متراژ ساختمان، محل آن و … می باشد. تعیین دقیق و شفاف هزینه های نظافت یکی از امتیازات نظافت منزل در نیاوران تیک شهر به شمار می رود. شما برای مقایسه قیمت ها می توانید با این شرکت تماس گرفته و از هزینه ها مطلع شوید.

 

مزایای نظافتچی شرکتی در نیاورران

استخدام نظافتچی شرکتی نسبت به نظافتچیان شخصی در وقت شناسی، کیفیت بالای خدمات، هزینه های شفاف، مهارت و تخصص بالا و پشتیبانی شرکت های نظافتی می باشد. تعهد بالای شرکت های نظافتی در قبال وظایف خود باعث می شود که مشتریان با خیالی آسوده نظافت و تمیزکاری منزل و محل کار را به شرکت های نظافتی بسپارند. همچنین آماده به کار بودن نظافتچیان شرکتی نیز از دیگر امتیازات آن ها می باشد که تکمیل کننده خدمات شرکت های نظافتی است.

برگزاری مراسم در نیاوران

یکی دیگر از خدماتی که تیک شهر در آن تخصص بیشتری دارد، برگزاری مراسم و مهمانی ها می باشد. برنامه ریزی برای برگزاری مراسم و مهمانی ها از برگزاری آن مهم تر است. زیرا پروسه رسیدگی به مهمان ها و پذیرایی خود به تنهایی زمان زیادی را از میزبان می گیرد. شرکت نظافتی تیک شهر دارای افرادی باتجربه در زمینه نظافت و مهمانداری است که صفر تا صد برگزاری مهمانی و مراسمات از جمله نظافت قبل از مهمانی، خرید اقلام پذیرایی، تهیه مواد غذایی، رسیدگی به مهمان ها و نظافت بعد از مهمانی ها را برعهده دارد. شما نیز می توانید با کمک شرکت نظافتی تیک شهر بهترین مراسم را برگزار کنید.

نظافت منزل در نیاوران تیک شهر

با وجود شرکت نظافتی تیک شهر و خدمات این شرکت هیچ نیازی به نگرانی بابت نظافت و تمیزکاری خانه نیست. این شرکت با ارائه بهترین خدمات باری را از دوش ساکنین نیاوران برمی دارد. استفاده از بهترین ابزار نظافتی، مناسب ترین شوینده و نظافتچیان حرفه ای و باتجربه از جمله امتیازات این شرکت است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست نظافتچی با تیک شهر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *