افزایش اطلاعات عمومی مردم در خصوص اهمیت بهداشت فردی باعث شده است که افراد بیش از قبل این موضوع را مورد توجه قرار دهند. انجام کارهای خانه و نظافت منزل در ظاهر کار کمی است ولی برای انجام صحیح آن باید زمان زیادی را اختصاص داد. متاسفانه برخی از افراد زمان کافی برای این کار را ندارند و یا این کار از حوصله آن ها خارج است. نظافت منزل در میرداماد را نمی توان سرسری گرفت و نیاز به دقت و وسواس بالایی دارد. شرکت نظافتی تیک شهر در این راستا بهترین عملکرد را از خود نشان خواهد داد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

در صورت نیاز به خدمات شرکت تیک شهر اطاعات خود را ثبت کنید

کارشاسان ما در کمترین زمان با شما تماس می گیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نظافت سالن پذیرایی در میرداماد

تمیز کردن پنجره ها، شستشوی فرش و مبلمان، تمیز کردن لوازم ویترینی و تزیینی سالن، گردگیری سطوح و … از جمله پروسه های نظافت سالن پذیرایی به شمار می رود. نظافتچیان میرداماد برای تمیز کردن تمامی بخش های خانه ابتدا کفپوش را جارو کرده و طی می کشند. سپس سطوح را تمیز می کنند. همان طور که می دانید سالن پذیرایی برای دورهمی ها و مهمانی ها بسیار مناسب است و از این رو باید به خوبی تمیز شود.

نظافت محل کار در میرداماد

میرداماد یکی از محله های مهم در تهران است که بسیاری از موسسات و شرکت های مهم در آن قرار دارد. تمیزی محیط کار بر روی مشتریان و کارکنان تاثیر مثبتی می گذارد. از آن جا که کارکنان مهم ترین بخش روز خود را در محل کار سپری می کنند، باید به صورت مرتب تمیز گردد. شرکت نظافتی تیک شهر نیروهای خبره و کاربلد دارد که می تواند محل کار و منزل شما را به صورت اصولی نظافت کند.

نظافت راه پله در میرداماد

نظافت راه پله یکی دیگر از خدمات ویژه شرکت نظافتی تیک شهر به شمار می رود. تمیزی راه پله و مشاعات ساختمان هویت ساکنین را نشان می دهد. زندگی در ساختمان های آلوده برای بسیاری از افراد سخت و غیر ممکن است. به همین دلیل مدیریت ساختمان با استفاده از استراتژی و برنامه ریزی خاصی ساختمان را توسط نیروهای خدماتی نظافت می کند. برای نظافت راه پله ها باید ابتدا محیط با استفاده از بهترین شوینده تمیز شده و نرده ها نیز ضدعفونی گردد. در نتیجه نیروی اعزامی می بایست کاملا کابلد و حرفه ای باشد.

نظافت منزل در میرداماد
نظافت منزل در میرداماد

هزینه نظافت منزل در میرداماد

تمیز کردن و نظافت بخشی از مسئولیتی است که خانم خانه برعهده دارد. ولی از آن جا که انجام برخی امور نظافتی برای افراد سخت و زمان بر است باید این مسئولیت را به افراد حرفه ای سپرد. هزینه نظافت اولین فاکتوری است که بسیاری از افراد ملاک کار خود قرار می دهند. هزینه نظافت منزل در میرداماد بر اساس فاکتورهایی نظیر کیفیت خدمات، تعداد نیروهای خدماتی، نوع شوینده و … تعیین می شود. ولی به طور کلی زمان نظافت تعیین کننده هزینه نظافت می باشد. برای اطلاع از هزینه نظافت منزل و محل کار در میرداماد با این شرکت تماس بگیرید.

برنامه ریزی نظافت در میرداماد

شما برای نظافت منزل در میرداماد چه برنامه ای دارید؟ برنامه ریزی به کارهای شما سامان داده و باعث بهتر شدن اوضاع می شود. بسیاری از افراد نظافت منزل را کم اهمیت می دانند و بدون برنامه ریزی این کار را شروع می کنند. در صورتی که با برنامه ریزی صحیح کارها سریع تر و راحت تر پیش خواهد رفت. شرکت نظافتی تیک شهر پیش از هر کاری نحوه نظافت را به نیروهای خود آموزش داده و ترفندها را نیز به آن ها می آموزد. با این کار شما بالاترین کیفیت نظافت را تجربه خواهید کرد.

نظافت فوری منزل در میرداماد

اگر شما نیز زمانی را تجربه کرده باشید که باید خانه را در زمانی کوتاه انجام دهید می دانید که چه می گوییم؟ برخی از شرایط زمان این اجازه را به شما نمی دهد که خانه را تمامی امور منزل را به پایان برسانید. به عنوان مثال با دوست خود در حال صحبت هستید و دوستتان با یک تعارف به خانه شما دعوت می شود. در این زمان شاید شما نتوانید نیروی خدماتی مناسب کار خود را پیدا کنید و یا نظافتچی زمان کافی برای نظافت نداشته باشد.  در واقع تنها یک تماس از سوی شما کافیست تا نظافتچیان به خانه شما اعزام گردند. همچنین سرعت بالای ارائه خدمات نظافت نیز کیفیت و سرعت کار را افزایش خواهد داد.

نظافت منزل در میرداماد با نظافتچی خانم

کارفرما می تواند به صورت آزادانه و بر اساس صلاح دید خود جنسیت نظافتچی را تعیین کند. اگر کار شما ظریف کاری دارد و نیازمند سلیقه است، نیروی خدماتی خانم گزینه بهتری می باشد. همچنین مشتریان برای برگزاری مراسمات و مهمانی های دورهمی های زنانه می توانند نظافتچی خانم را استخدام کنند. شرکت نظافتی تیک شهر بهترین پرسنل خانم را در اختیار دارد که حسن انجام کارهای آن ها تایید شده می باشد.

ویژگی بهترین نظافتچی در میرداماد

نظافتچیان میرداماد دارای یک سری ویژگی هایی می باشند که عبارت است از:

حرفه ای و مسلط به کار

دریافت هزینه های منصفانه

ارائه کیفیتی فوق العاده

وقت شناس و مسئولیت پذیر

تقبل مسئولیت کار

رفتار حرفه ای و عادلانه

شرکت نظافتی تیک شهر برای استخدام نظافتچی شرایط خاصی را در نظر گرفته است تا مشتریان از پروسه تمیزکاری منزل رضایت کامل داشته باشند.

نظافت منزل در میرداماد با تیک شهر

تیک شهر تنها یک شرکت خدماتی ساده نیست. این شرکت تخصص و تجربه بالایی در امر نظافت دارد و نیروهای خدماتی حرفه ای و کاربلد دارد. همچنین این شرکت خداماتی نظافتی برای امر پذیرایی و مهمانداری نیز تیمی بسیار حرفه ای را دور هم آورده است تا بتواند رضایت شما را جلب کند. اگر شما نیز به دنبال بهترین شرکت نظافتی هستید با تیک شهر تماس حاصل نمایید. تیک شهر این افتخار را دارد که با سرعتی بالا خدمات خود را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *