گاهی مشغله های زندگی و معضلات روزمره به گونه ای پیش می رود که شما نمی توانید به تمامی امور رسیدگی کنید. نظافت منزل فوری نیز از جمله کارهای روزمره است که انجام آن برای بسیاری از افراد ممکن نیست. شاید در ظاهر فکر کنید که شما خانه ای تمیز و عاری از آلودگی دارید ولی نظافت منزل فراتر از آن است. برای نظافت منزل در محمودیه نیازی نیست که شما شرایط زندگیتان را تغییر دهید. بلکه تنها کافیست که فردی مناسب را برای نظافت و تمیزکاری خانه و محل کار خود انتخاب کنید. شرکت نظافتی تیک شهر می تواند این کار را به صورت صحیح و اصولی برایتان انجام دهد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

خدمات نظافت منزل در محمودیه

برای داشتن یک خانه تمیز و رویایی می بایست نظافت را به افرادی حرفه ای و باتجربه بسپارید. شرکت نظافتی تیک شهر خدماتی همچون شستشوی سرویس بهداشتی و حمام، نظافت راه رو و راه پله، تمیز کردن آشپزخانه، شستشوی پرده ها، مبل شویی، قالیشویی، مهمانداری، پذیرایی از مهمان ها، تمیز کردن کابینت، پخت غذا، تمیز کردن اجاق گاز و … را به مشتریان ارائه می دهد. شما برای بهره مندی از هر یک از خدمات این شرکت می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

هزینه نظافت منزل در محمودیه

هزینه نظافت منزل در محمودیه به دو دسته سرویس عادی و سرویس ویژه تقسیم بندی می شود. هر فرد بر اساس بودجه خود می تواند خانه خود را تمیز کند. سرویس ویژه نظافت در تیک شهر با جزئیات بالایی صورت می گیرد و در مقابل هزینه دریافتی نیز بیشتر است. به طور کلی هزینه نظافت بر اساس زمان نظافت و نوع آن تعیین می گردد. برای اطلاع از هزینه تمیز کردن خانه در تهران با تیک شهر تماس بگیرید.

مهمانداری و پذیرایی در محمودیه

آیا شما در روزهای آتی مهمانی و مراسمی را پیش رو دارید؟ برگزاری مهمانی و مراسم از جمله مواردی است که از روزها قبل شما را درگیر می کند. برگزاری مراسم هر چند کوچک و خودمونی نیاز به برنامه ریزی دارد. در نتیجه شما باید ساعت ها و روزها وقت خود را صرف کنید تا بتوانید وسایل مورد نیاز برای مهمانی را فراهم کنید. همچنین در روز مهمانی نیز لذتی از مهمانی نخواهید برد و تنها باید به فکر رسیدگی درست از مهمان ها باشد. در نتیجه با سپردن صفر تا صد مهمانی و مراسمات خود به شرکت خدماتی نظافتی تیک شهر خاطره ای خوش از مهمانی را بر جای خواهید گذاشت.

نظافت منزل در محمودیه
نظافت منزل در محمودیه

قالیشویی محمودیه

فرش ها هزینه های گرانی دارند و برای این که عمر آن را به حداکثر زمان برسانید باید به صورت اصولی آن را شستشو دهید. اگر شما هر سال فرش های خود را به قالیشویی بسپارید عمر آن ها را کاهش خواهید داد. بر این اساس نظافتچیان آلودگی و گرد و غبار سطحی موجود بر روی فرش ها را با استفاده از شامپو فرش تمیز می کنند. نیروهای خدماتی برای نظافت فرش ها باید فرچه و شامپوی فرش را به همراه داشته باشند.

نظافت راه پله در محمودیه

شما راه پله ساختمان را خود تمیز می کنید و یا این کار را به نظافتچیان می سپارید؟ برخی از ساختمان ها مسئولیت نظافت راه پله ها را بین ساکنین ساختمان تقسیم می کنند. در این حالت هر فرد از یک شوینده برای تمیز کردن راه پله ها استفاده می کند و آب زیادی نیز مصرف می شود. از طرفی ممکن است لکه های ناشی از تمیز کردن راه پله ها به سایر پله ها منتقل گردد. به همین دلیل باید نظافت راه پله را به شرکت های نظافتی بسپارید تا به ترتیب پله ها را نظافت کرده و آلودگی های آن را از بین برد.

نظافت اتاق خواب در محمودیه

اتاق خواب همچون پناهگاهی است که افراد خستگی خود را در آن رفع می کنند. در واقع شما پس از یک روز شلوغ و پردغدغه می توانید در اتاق خواب آرامش خود را بدست بیاورید. ولی اتاق خواب های آشفته و آلوده بالعکس عمل کرده و آرامش را از شما می گیرد. برای نظافت اتاق خواب باید دقت و وسواس زیادی به خرج داد. برای این کار لباس ها را از کمد خارج کرده و آن ها را بر اساس اصول خاصی مرتب کنید. سپس کفپوش، دیوارها و سطوح را نیز به خوبی با شوینده های مناسب ضدعفونی نمایید.

برنامه ریزی برای نظافت در محمودیه

یک فرد حرفه ای پیش از هر کاری برای کار خود برنامه چیده و همه امور را با برنامه ریزی خاصی انجام می دهد. با این کار کارهای شما نظم پیدا کرده و به همه امور رسیدگی خواهید کرد. در همان ابتدای کار می بایست ابزار و لوازم مورد نیاز برای نظافت را تهیه کرده و تمیز کردن خانه را از یک نقطه آغاز کنید. همچنین باید ترتیب خاصی را در نظافت منزل در محمودیه به کار برد. با این کار همواره خانه شما تمیز و درخشان خواهد بود.

ویژگی بهترین شرکت نظافتی در محمودیه

برای انجام بهتر کارها شما باید مناسب ترین شرکت نظافتی را انتخاب کنید. از جمله ویژگی های بهترین شرکت نظافتی به شرح زیر می باشد:

مورد اعتماد بودن و انجام تضمینی کارها

دریافت هزینه های منصفانه

ارائه خدمات پشتیبانی

ارائه بهترین کیفیت نظافتی

توجه به نیازهای مشتریان

صبر و حوصله در نظافت

تیک شهر بهترین شرکت نظافتی در تهران است که خدمات آن شامل تمامی مناطق و محله های تهران می شود. شما نیز برای دریافت خدمات تماس بگیرید.

نظافت منزل در محمودیه با تیک شهر

برای نظافت منزل در محمودیه گزینه های متعددی وجود دارد. ولی آیا می توان به هر فرد و یا شرکتی برای نظافت و تمیز کردن خانه اعتماد کرد؟ قطعا شما نیز در هنگام استخدام نظافتچی به هویت و سوابق آن توجه دارید. شرکت نظافتی تیک شهر افرادی معتبر را به خانه شما اعزام می کند که به صورت تضمینی خانه شما را تمیز نماید. شما نیز از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با تیک شهر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *