قطعا شما نیز مانند تمامی ساکنین تهران با ورود به خانه ای درخشان و تمیز روحیه مضاعفی می گیرید. برای این که خانه ای رویایی و آرامش بخش داشته باشید حتما نیازی به ابزار و لوازم لوکس و ارزشمند نیست. تمیزی و نظافت منزل فوری موضوعی است که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. نظافت منزل در زعفرانیه باید توسط افراد حرفه ای انجام پذیرد تا خانه کاملا بدرخشد. برای درخواست نظافتچی زعفرانیه تماس بگیرید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980

02166912284

نظافت راه پله در زعفرانیه

نظافت راه پله امری است که هیچ گاه به پایان نمی رسد. زیرا تردد بالا در راه پله ها باعث آلودگی مجدد این قسمت می شود. به همین دلیل بسیاری از ساختمان های شیک و مجلل به صورت هفتگی راه پله و پارکینگ ساختمان را نظافت می کنند. در صورت عدم رسیدگی به راه پله ها آلودگی به خانه و سایر قسمت های ساختمان منتقل می شود. ولی تمیز کردن راه پله نیز اصول خاص خود را دارد تا علاوه بر تمیز شدن قطعی، آب نیز هدر نرود.

شرکت نظافتی تیک شهر برای شستشوی راه پله ها تنها از یک سطل آب کمک می گیرد. بدین صورت که مواد شوینده را در یک سطل ریخته و با آب ترکیب می کند. سپس پله ها را به ترتیب با تی نخی آغشته به شوینده تمیز می نماید. در انتها نیز با یک تی نخی خشک شوینده را از روی پله ها بر می دارد. با این کار شما بدون مصرف آب راه پله ای تمیز خواهید داشت.

رعایت نکات بهداشتی حین کار

با افزایش انواع ویروس و باکتری در کشور، در انتخاب نظافتچی نیز باید دقت کنید. نظافتچی برای نظافت منزل در زعفرانیه می بایست به تمامی نکات بهداشتی توجه داشته باشد. نظافتچیان تیک شهر در حین کار از ماسک، دستکش و لباس کار استفاده می کنند تا سلامت خود و ساکنین ساختمان را تضمین نمایند. همچنین تمامی پرسنل این شرکت دارای کارت واکسن هستند و هویت آن ها قابل استعلام می باشد.

نظافت منزل در زعفرانیه
نظافت منزل در زعفرانیه

هزینه نظافت منزل در زعفرانیه

شما برای نظافت منزل در زعفرانیه چقدر هزینه پرداخت می کنید؟ نظافت یکی از پروسه هایی است که هر هفته باید آن را انجام دهید. به همین دلیل هزینه و قیمت آن برای خیلی از افراد مهم است. تیک شهر تعرفه های نظافت را به صورت متغیر تعیین کرده است تا همه افراد بتوانند بر اساس بودجه خود از خدمات نظافت بهره مند شوند. هزینه نظافت در این شرکت به صورت روزانه و یا ساعتی می باشد که شما با توجه به ابعاد و میزان آلودگی خانه می توانید تعرفه خاصی را تقبل کنید. برای اطلاع از هزینه نظافت منزل در زعفرانیه تماس بگیرید.

نظافت فوری منزل در زعفرانیه

قطعا شما نیز تمایل دارید که نیروی خدماتی در زمان تعیین شده شما جهت نظافت به محل مراجعه کنند. ولی برخی از افراد در زمان دلخواه شما زمانی برای مراجعه ندارند. یکی از مزایای ویژه شرکت نظافتی تیک شهر اعزام نظافتچی فوری و نیروی خدماتی می باشد. این شرمت دارای تعداد بسیاری نظافتچی هستند که آمادگی لازم برای نظافت را دارند. در نتیحه شما در هر ساعت از شبانه روز که به نیروی خدماتی نیاز داشتید تنها کافیست با تیک شهر تماس بگیرید.

مهمانداری و پذیرایی در زعفرانیه

مهمانداری و پذیرایی بخشی از خدمات شرکت نظافتی تیک شهر به شمار می رود. اگر شما ساکن زعفرانیه و یا هر یک از محله های تهران هستید، هیچ گونه نگرانی بابت برگزاری مهمانی و مراسمات خود نداشته باشید. زیرا شرکت نظافتی تیک شهر صفر تا صد مهمانی و مراسمات شما را برعهده گرفته و آن را به بهترین شکل ممکن برگزار می کند.

در واقع شما برای مراسم نیازی به هیچ کاری نخواهید داشت. تمامی تدارکات اعم از نظافت پیش از مراسم، خرید لوازم پذیرایی، پذیرایی و رسیدگی به مهمان ها و نظافت پس از مراسم توسط پرسنل این شرکت انجام می شود. شما نیز می توانید مراسم پیش روی خود را به این شرکت خدماتی نظافتی بسپارید.

نظافت خانه ویلایی در زعفرانیه

خلنه های ویلایی زعفرانیه اغلب از نمای سنگی ساخته شده است که جلای بسیار خاصی را برای بیننده به ارمغان می آورد. ولی نمای سنگی پس از مدتی آلودگی را به خود جذب کرده و جذابیت خود را از دست می دهد. به همین دلیل نظافت ویلاهای زعفرانیه باید به صورت اصولی و با ابزارهای مخصوص انجام شود. همچنین مرتب کردن گیاهان و رسیدگی به آن ها نیز از جمله مسئولیت هایی است که نیاز به تخصص دارد. خوشبختانه شرکت نظافتی تیک شهر برای نظافت منزل در زعفرانیه و خانه های ویلایی افرادی را آموزش داده است تا به صورت تخصصی این مسئولیت را انجام دهند.

نظافت پارکینگ در زعفرانیه

ساختمان ها و برج های زعفرانیه دارای پارکینگ طبقاتی هستند که به هر واحد حداقل یک پارکینگ اختصاص دارد. در نتیجه تردد در پارکینگ بیش از سایر قسمت های ساختمان می باشد. به همین منظور مدیریت ساختمان برای پیشگیری از بروز بیماری و آلودگی به سایر قسمت های ساختمان با پرداخت مبلغی از شارژ ماهیانه ساختمان پارکینگ را ضدعفونی می کند. شرکت نظافتی تیک شهر دارای کفشوی های صنعتی هستند تا به پروسه نظافت پارکینگ سرعت بخشند. شما نیز برای نظافت هر چه سریع تر و بهتر پارکینگ و یا سایر قسمت های ساختمان می توانید بر روی کمک های این شرکت خدماتی نظافتی حساب کنید.

نظافت منزل در زعفرانیه با تیک شهر

نظافت منزل از جمله وظایفی است که نمی توان آن را به هر فردی سپرد. به همین دلیل بسیاری از ساکنین تهران درخواست خود را در شرکت های نظافتی ثبت می کنند تا مسئولیت کمتری را برعهده داشته باشند. تیک شهر نیز از جمله شرکت های نظافتی فعال در تهران است که خدمات گسترده ای در تمامی قسمت های تهران خصوصا محله زعفرانیه ارائه می دهد. ثبت درخواست در این شرکت به راحتی از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است. تنها با یک بار استفاده از خدمات تیک شهر برای هیمشه مشتری این شرکت خدماتی نظافتی خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *