تمیز کردن خانه یکی از وظایفی است که باید هر روزه انجام شود. ولی برخی از افراد به دلیل مشغله های روزانه زمانی برای نظافت ندارند. از آن جا که زندگی در خانه های آلوده و نامرتب سخت است و آرامش را از افراد می گیرد باید به صورت مرتب تمیز شود. در نتیجه شرکت های نظافتی با اعزام نیروی خدماتی آرامش را برای ساکنین به ارمغان می آورند. نظافت منزل در دروازه شمیران در محدوده کاری تیک شهر قرار دارد. برای درخواست نظافت منزل کافیست با این شرکت تماس بگیرید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت منزل چه اهمیتی دارد؟

آیا تا به حال پیش آمده است که خانه خود را چند روز تمیز نکنید؟ نظافت منزل در دروازه شمیران از نظر جسمی رو روحی بر روی ساکنین تاثیر می گذارد. بسیاری از افراد تنها جنبه ظاهری و زیبایی تمیزکاری خانه را مورد توجه قرار می دهند. ولی رشد باکتری و مکیروب ها در خانه های کثیف و آلوده بسیار زیاد است که این آلودگی ها با یک تماس به ساکنین منتقل شده و باعث بروز انواع بیماری ها می شود. در نتیجه نظافت و تمیزکاری باید به صورت مرتب انجام پذیرد.

تاثیر تجربه و تخصص بر روی کیفیت نظافت

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره کنیم که هر فردی نمی تواند از پس تمیزکاری و میکروب زدایی خانه بربیاید. اگر نظافتچی مهارت کافی در امر نظافت نداشته باشد از برخی از قسمت های خانه غافل شده و خانه به درستی تمیز نمی شود. ولی نظافتچیان باتجربه با تسلط و مهارت خود بهترین روش نظافت و تمیزکاری را در پیش می گیرند. شما نیز برای سپردن فرایند نظافت به افراد باتجربه و حرفه ای با تیک شهر تماس بگیرید.

نظافت سرویس بهداشتی در دروازه شمیران

حمام و سرویس بهداشتی بخشی از خانه است که بسیاری از افراد از تمیز کردن آن فرار می کنند. از طرفی مرطوب بودن این بخش از خانه زمینه را برای رشد میکروب و باکتری ها چندین برابر می کند. بر این اساس نظافت سرویس بهداشتی و حمام نیاز به شوینده های بسیار قوی شیمیایی دارد. معمولا شرکت های نظافتی ابتدا از تاید و شوینده های قوی استفاده می کنند تا میکروب و باکتری ها را از بین ببرد. در انتها نیز با استفاده از وایتکس و جرمگیر تمامی اجرام را برداشته و سطوح را برق می اندازند.

 

نظافت منزل در دروازه شمیران
نظافت منزل در دروازه شمیران

بهترین شرکت نظافتی در دروازه شمیران

انتخاب بهترین شرکت نظافتی نیاز به بررسی و تحقیق دارد. شما پیش از ورود یک فرد غریبه به خانه شما می بایست ابتدا از اعتبار آن ها مطمئن شوید. زیرا ورود این افراد به حریم خصوصی می تواند عواقبی را در پی داشته باشد. استخدام نیروی خدماتی به صورت شخصی و یا از طریق آشنایان هیچ تضمین و ضمانت نامه ای ندارد. ولی شرکت های نظافتی در قبال کیفیت کار و رفتار نیروهای خدماتی تعهد و تضمین دارند. تیک شهر یکی از بهترین شرکت نظافت در تهران است که بدون اتلاف وقت خانه شما را تمیز می کنند.

نظافت راه پله در دروازه شمیران

برای این که خانه به مدت طولانی تری تمیز باقی بماند باید پله ها و ورودی ساختمان همیشه تمیز باشد. راه پله بخش مهمی از ساختمان است که در صورت آلودگی باعث کثیف شدن سایر قسمت های خانه می شود. در نتیجه تمیز کردن راه پله ها باید در برنامه روزانه ساختمان قرار گیرد. معمولا شستشوی راه پله ها در محله دروازه شمیران درخواست بیشتری دارد. زیرا ساکنین این منطقه به تمیزی و نظافت اهمیت بیشتری می دهند. شما نیز می توانید نظافت راه پله را به شرکت های نظافتی تیک شهر بسپارید.

هزینه نظافت منزل در دروازه شمیران

نرخ نظافت در تهران به فاکتورهایی همچون متراژ ساختمان، تعداد اتاق ها، نوع شوینده، مدت زمان نظافت و … بستگی دارد. شرکت نظافتی تیک شهر برای برآورد قیمت نظافت در دروازه شمیران امر شفاف سازی را در نظر می گیرد. با این کار شما در هنگام تماس تلفنی می توانید از قیمت روز نظافت مطلع شوید و شما در طول نظافت ملزم به پرداخت هزینه بیشتری نخواهید بود. برای اطلاع از هزینه های نظافت تماس بگیرید.

نظافت منزل در دروازه شمیران
نظافت منزل در دروازه شمیران

نظافتچی خانم یا آقا؟

شما برای تمیز کردن خانه خود نیروی نظافتچی خانم را مناسب می دانید یا آقا؟ بسیاری از افراد برای تمیزکاری خانه خود درخواست اعزام نظافتچی خانم می کنند. زیرا نیروی خدماتی خانم تسلط و تجربه نظافتی بیشتری دارند و با دلسوزی بیشتری خانه شما را تمیز خواهند کرد. همچنین خانم خانه با نظافتچی خانم احساس راحتی بیشتری دارند. ولی برخی از پروسه نظافت همچون باغبانی، اسباب کشی، تمیز کردن حیاط و پارکینگ برای نیروی آقا راحت تر است.

نظافت منزل در دروازه شمیران شامل چه خدماتی است؟

هر شهروندی برای تمیز کردن خانه خود درخواست خاصی را دارد. از جمله مواردی که در حیطه وظایف نیروی خدماتی قرار دارد می توان به تمیز کردن راه پله، نظافت آشپزخانه، نظافت اتاق خواب، نظافت سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی و حمام، تمیز کردن واحدهای مسکونی و تجاری، نظافت سالن های آرایشی، نظافت تالارها و مساجد و … اشاره کرد. در واقع شما برای تمیز کردن هر محیطی می توانید بر روی کمک های نیروی خدماتی تیک شهر حساب کنید.

نظافت منزل دروازه شمیران در تیک شهر

در صورتی که شما برای تمیز کردن خانه و محل کار، تالار و رستوران، هتل، مساجد، سمینارها و … نیاز به نیروهای باتجربه و ماهر دارید تیک شهر در اختیار شما می باشد. استفاده از بهترین شوینده و پیشرفته ترین ابزار از جمله ویژگی های بازر شرکت نظافتی تیک شهر است. این شرکت با کیفیتی عالی تمامی سطوح و بخش های مختلف خانه را تمیز کرده و رضایت شما را جلب خواهد کرد. برای درخواست نیروی خدماتی به صورت فوری و تضمینی با تیک شهر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *