دربند نامی آشنا و دوست داشتنی در بین ساکنین تهران است. شما با ورود به این محله ساختمان های لوکس و مجلل متعددی را مشاهده خواهید کرد که نمایی فوق العاده شیک دارند. منطقه دربند آب و هوایی بسیار مطلوب دارد و از آلودگی و همهمه های شهری به دور است. نظافت منزل در دربند با درخواست بالایی مواجه می باشد. در واقع ساکنین دربند با وجود اهمیتی که برای نظافت منزل و تمیزی خانه خود قائل هستند، وقت و حوصله ای برای نظافت ندارند. به همین دلیل نظافت منزل را به نظافتچیان شرکتی می سپارند تا علاوه بر نظافت خانه امنیت را نیز تضمین کنند.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت خانه ویلایی در دربند

خانه های ویلایی دربند به صورت بسیار شیک و لوکس ساخته شده است و در متراژهای مختلفی می باشد. برای تمیز کردن ویلاهای دربند مهارت باغبانی و نظافتی را می طلبد. در واقع نظافتچیان اعزامی برای خانه های ویلایی دربند باید خانه شما را براق و درخشان کنند. شرکت نظافتی تیک شهر نیروهای خود را برای تمیز کردن ویلاها آموزش داده اند. در نتیجه اگر امور نظافتی و سلامت درختان و گیاهان برای شما اهمیت دارد، از کمک های شرکت نظافتی تیک شهر غافل نشوید.

نحوه نظافت منزل در دربند

خانه و آپارتمان های دربند معماری خاصی دارند و به صورت جذابی طراحی شده است. برخی از خانه های این منطقه به صورت یک طبقه و برخی دیگر دوبلکس هستند. به همین دلیل برای تمیز کردن خانه های دربند روش و اصول حرفه ای را به کار ببرید. به عنوان مثال برای تمیز کردن خانه های دوبلکس دربند باید ابتدا نظافت را از طبقه بالا شروع کنید. پس از اتمام پروسه نظافت طبقه بالایی باید راه پله ها را تمیز کرده و نهایتا اتاق های طبقه پایین را تمیز نمایید. البته تمیز کردن خانه های دوبلکس دربند نیاز به وقت بیشتری دارد. ولی شما با افزایش تعداد نظافتچی می توانید این کار را سریع تر انجام دهید.

هزینه نظافت منزل در دربند

هزینه تمیز کردن خانه های دربند به متراژ آن بستگی دارد. زیرا هر چه متراژ ساختمان افزایش یابد، زمان بیشتری برای نظافت نیز نیاز است. خوشبختانه ساکنین دربند بیشتر از قیمت پایین بر روی کیفیت کار تاکید دارند. به همین دلیل همواره کیفیت و کارایی نظافتچیان را در اولویت قرار می دهند. شرکت نظافتی تیک شهر نیز از آن دسته شرکت هایی است که برای کیفیت کار ارزش بسیار بالایی قائل است. در مقابل نیز هزینه ای متناسب با بودجه شما دریافت خواهد کرد. بنابراین شما می توانید از طریق سایت تیک شهر از کیفیت و قیمت نظافت منزل در دربند مطلع شوید.

خدمات نظافت منزل در دربند

برای نظافت منزل در دربند نیاز به وسایل و ابزار خیلی حرفه ای نیست ولی وجود این ابزارها کار را برای نظافتچیان راحت تر و سریع تر می کند. تعیین وظایف نیروهای خدماتی بر عهده نظافتچیان می باشد. در واقع نظافتچیان شرکتی برای انجام هر گونه امور نظافتی آموزش دیده اند. در نتیجه شما هر مسئولیتی را می توانید به این نیروهای خدماتی بسپارید. لازم به ذکر است که هزینه نظافت منزل برای نظافتچیان پیش از اعزام تعیین می شود.

نظافت راه پله در دربند

آیا خانه یا ساختمان شما نیز دارای پله می باشد؟ برخی از خانه های دوبلکس و یا آپارتمان ها و برج های دربند دارای چندین پله هستند که تعداد آن به طبقات ساختمان بستگی دارد. تمیز کردن پله های آپارتمان ها به دلیل اشتراکی می بایست به نظافتچی سپرده شود. نظافت راه پله و مشاعات نیز بخشی از مسئولیت و وظایف های نیروهای خدماتی تیک شهر به شمار می رود. برای نظافت راه پله ها می بایست برنامه ریزی کرده و پروسه نظافت را از بالا به پایین شروع کرد.

برای نظافت منزل در دربند از چه شوینده ای استفاده کنیم؟

انتخاب نوع شوینده از جمله موضوعاتی است که شاید کمتر کسی به آن توجه کند. ولی لازم است بدانید که شوینده به کار رفته برای تمیز کردن بخش هایی همچون آشپزخانه مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است. از این رو نمی توان از شوینده های قوی همچون تاید و وایتکس برای نظافت استفاده کرد. شرکت نظافتی تیک شهر نحوه استفاده از شوینده ها را برای نظافت منزل در دربند آموزش می دهند. به همین دلیل شما می توانید از کیفیت نظافت این شرکت و سلامت خود اطمینان حاصل نمایید.

نظافت سالن پذیرایی در دربند

سالن پذیرایی بخشی از خانه است که نسبت به سایر قسمت ها به تمیزی و نظافت بیشتری نیاز دارد. برای نظافت سالن پذیرایی و خدمات پذیرایی ابتدا می بایست پرده ها را باز کرده و در داخل ماشین لباسشویی بریزید. سپس کفپوش را جارو کرده و طی بکشید. در صورت تخصص نیروهای خدماتی می بایست مبلمان را نیز با استفاده از شوینده های مخصوص لک زدایی کرد. در انتها نیز با گردگیری کردن سطوح کار نظافت سالن پذیرایی را به پایان برسانید.

نظافت منزل در دربند چقدر طول می کشد؟

به طور تقریبی شما باید یک روز خود را به نظافت منزل در دربند اختصاص دهید. در واقع هر چقدر فاصله زمانی بین زمان حال و آخرین زمان نظافت کوتاه تر باشد، زمان نظافت نیز کاهش پیدا خواهد کرد. برای این که برنامه ریزی درستی برای نظافت داشته باشید باید خود را برای انجام پروسه نظافت آماده کنید. تیک شهر در این راستا می تواند به شما کمک کند.

نظافت منزل در دربند با تیک شهر

اگر شما برای تمیز کردن ساختمان، خانه، محل کار و یا رستوران و کافه خود نیاز به فردی متخصص و حرفه ای دارید، قطعا شرکت نظافتی تیک شهر می تواند مشکل شما را حل کند. این شرکت نیروهای خود را برای نظافت فوری و دقیق منزل آموزش داده است و کیفیت آن را نیز پشتیبانی خواهد کرد. برای درخواست نظافت فوری و یا عادی منزل در دربند کافیست اطلاعات و آدرس خود را در سایت ثبت کرده و یا با اپراتورهای تیک شهر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *