آیا شما نیز در محله تهرانپارس زندگی می کنید و یا با این محله آشنایی دارید؟ تهرانپاری یکی از محله های شرق تهران است که به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم بندی می شود. نظافت منزل در تهران پارس نیاز به کادری باتجربه و ماهر دارد که بتواند به خوبی پروسه نظافت را انجام دهد. وجود بوستان های متعدد در محله تهران پارس آلودگی این محله را کمتر کرده است و آب و هوایی مطلوب را برای ساکنین این منطقه به ارمغان آورده است. ولی همچنان به دلیل وجود ترافیک و خودروهای متعدد در تهرانپارس هوای این بخش از تهران آلوده است و ساکنین آن باید حداقل هفته ای یکبار تمامی سطوح را تمیز کنند. در صورتی که شما نیز ساکن تهرانپارس هستید برای نظافت با ما تماس بگیرید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافتچی در تهران پارس

خانه محلی برای استراحت و آرامش یافتن است. پیدا کردن آرامش در خانه های آلوده کار راحتی نیست و موجب استرس و عدم تمرکز می شود. قطعا شما نیز دوست دارید که پس از یک روز خسته کننده و پرمشغله به یک مکان مرتب و آرامش بخش پناه ببرید. نظافتچی تهرانپارس با تمیز و آراسته کردن خانه محیطی را فراهم می کند که آرامشی وصف نشدنی را تجربه کنید. بنابراین برای نظافت منزل در تهران پارس شرکت های نظافتی بسیار ایده آل می باشند.

کارگر نظافتی منزل در تهران پارس

تمیز کردن خانه و محل کار نیروی بسیاری را نیاز دارد. از جمله وظایف کارگر نظافتی منزل می توان به جابجایی اسباب و وسایل، تمیز کاری کامل خانه، نظافت پارکینگ و راه پله، تغییر دکوراسیون خانه و مواردی از این قبیل اشاره کرد. تاثیر آلودگی ها بر روی روح و روا افراد به قدری است که حتی تمرکز را از افراد می گیرد. شرکت نظافتی تیک شهر دارای چندین کارگر نظافتی در نقاط مختلف تهران است که انواع خدمات نظافت را به مشتریان ارائه می دهند.

نظافت منزل در تهران پارس
نظافت منزل در تهران پارس

نظافت راه پله در تهران پارس

تمیز کردن راه پله و مشاعات باید توسط نیروی کاربلد و قوی انجام شود. جنسیت در تمیز کردن راه پله ها تفاوت چندانی ندارد. برای این که راه پله ها کاملا تمیز شوند باید نظافت راه پله را از بالا شروع کرده و به ترتیب تا انتها پیش رفت. نکته ای که در هنگام نظافت راه پله باید مورد توجه قرار دهید میزان مصرف آب است. برخی از افراد تنها از آب به صورت خالص برای تمیز کردن راه پله استفاده می کنند در این حالت آب زیادی هدر می رود. برای این که در مصرف آب صرفه جویی گردد می بایست از یک سطل آب و یک تی نخی استفاده کرد. در این حالت مصرف آب به حداقل خواهد رسید.

مراحل نظافت منزل در تهران پارس

نظافت منزل باید مرحله به مرحله و بر اساس یک سری اصول انجام شود تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد. در زیر به برخی از مراحل نظافت منزل در تهران پارس اشاره می کنیم:

برخی از افراد نظافت منزل در تهران را از یک قسمت از خانه شروع می کنند. در این صورت خسته شده و برای تمیز کردن بخش های مهمی همچون آشپزخانه و سالن پذیرایی توان کافی ندارند. برای این که توان کافی برای نظافت تمامی قسمت های خانه داشته باشید باید کار را به صورت یکسان در تمامی خانه پیاده سازی کنید. به عنوان مثال باید کفپوش تمامی بخش های خانه را تمیز کرده و پس از آن گردگیری نمایید. البته شما باید کار را از یک جا شروع کرده و در یک قسمت به انتها برسانید. اتاق خواب بهترین قسمت برای شروع نظافت خانه است و ورودی ساختمان نیز بهترین مکان برای پایان رساندن به پروسه نظافت می باشد.

هزینه نظافت منزل در تهران پارس

معمولا شرکت های نظافتی و نظافتچیان شخصی هزینه نظافت منزل را به صورت ساعتی محاسبه می کنند و ساعت مشخصی برای کار کردن دارند. ولی افرادی که پروسه نظافت آن ها طولانی مدت است ساعات اضافه را می بایست با نیروی خدماتی محاسبه کنند. از این رو همواره باید به دنبال افرادی باشید که سرعت بالایی در نظافت دارند و هزینه هاش شما را کاهش می دهند. شما از طریق تماس تلفنی می توانید به قیمت نظافت منزل در پونک مطلع شوید.

نماشویی ساختمان در تهران پارس

درخشندگی نمای ساختمان به اندازه نظافت منزل در تهران پارس اهمیت دارد. تمیز کردن نمای ساختمان همیشه یکی از سخت ترین پروسه نظافت ساختمان است. متاسفانه آلودگی های شهری در تهران در سطح بالایی قرار دارد و تمام نمای ساختمان های این منطقه بر اساس تردد متعدد خودروها پس از مدتی کدر می شوند. به همین دلیل ساکنین ساختمان برای زیباسازی ساختمان و افزایش قیمت و ارزش آن به صورت دوره ای اقدام به نماشویی ساختمان می کنند. ولی نماشویی ساختمان نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و تنها شرکت های نظافتی می توانند آن را انجام دهند. بنابراین برای نماشویی ساختمان تیک شهر بهترین گزینه است.

نظافت منزل در تهران پارس
نظافت منزل در تهران پارس

چه افرادی نیاز به نظافت منزل در تهران پارس دارند؟

تمیزی و نظافت یکی از مواردی است که هر فردی به آن نیاز دارد. نظافت هفتگی، ماهیانه و یا حتی روزانه درخواست هایی از سوی مشتریان است که با اهداف مختلفی انجام می پذیرد. ولی برخی از زمان ها افراد نیاز بیشتری به نظافت پیدا می کنند. از جمله این زمان ها می توان به قبل و بعد از مهمانی و مراسمات، قبل و بعد از اسباب کشی و جابجایی منزل، خانه تکانی عید و … اشاره کرد.

بهترین شرکت نظافتی تهران تهران

انتخاب بهترین شرکت نظافتی که بتوان به کیفیت و کارایی آن اعتماد کرد کار راحتی نیست. به همین منظور شرکت نظافتی تیک شهر با راه اندازی سایت و قرار دادن راه های ارتباطی متعدد و خدمات این شرکت سعی در جلب اعتماد همشهریان عزیز تهرانی را دارد. خدمات این شرکت محدود به منطقه و یا محله خاصی نیست و شامل تمامی محله ها خصوصا تهرانپارس می شود. بنابراین ساکنین تهرانپارس و سایر محله های تهران می توانند برای درخواست نیروی خدماتی با این شرکت تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *