قطعا شما نیز می دانید که نظافت منزل در تهرانسر تا چه میزان اهمیت دارد. اصلا چرا باید خانه را تمیز کرد؟ تمیزی و نظافت بر روی سلامت روح و روان ما تاثیر می گذارد. از آن جا که هر فردی تخصص خاصی دارد، برای نظافت منزل شبانه روزی بهتر است از افراد حرفه ای کمک بگیرید. معمولا نظافت بهتر است که هر روزه به صورت مرتب انجام شود. ولی صرفه جویی در مصرف آب در دوران کم آبی حاکم بر کشور نکته ای است که شاید شما را از تمیز کردن خانه منصرف کند. در این زمینه نیروهای خدماتی تیک شهر با حداقل مصرف آب می توانند خانه شما را مانند روز اول تمیز و مرتب نمایند.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت راه پله تهرانسر

برای تمیز کردن راه پله باید ابتدا کار را با تمیز کردن پشت بام شروع کنید. برای این کار ابتدا پشت بام را جارو نمایید تا آلودگی های سطحی پشت بام باعث آلودگی مجدد راه پله نشود. سپس تمامی پله ها را به صورت مرتب از بالا به پایین جارو کنید و در انتها با استفاد از تی نخی و یک سطل آب حاوی شوینده راه پله ها را ضدعفونی نمایید. همچنین ضدعفونی کردن نرده های راه پله نیز از دیگر مواردی است که در انتهای کار باید انجام شود. زیرا نرده ها با دست تماس دارد و آلودگی ها را انتقال می دهد.

نظافت پارکینگ تهرانسر

پارکینگ ساختمان ها بر اساس تعداد واحدها متراژ مختلفی دارد و در طبقات مختلفی ساخته می شود. استفاده از روش های سنتی برای نظافت پارکینگ زمان بسیاری از شما می گیرد. به همین دلیل برای این که بتوانید در مدت زمان کوتاه تمامی سطح راه پله را تمیز و ضدعفونی نمایید نیاز به ابزار و تجهیزات مختلفی دارید. کفشوی های صنعتی مدرن ترین ابزار برای تمیز کردن پارکینگ هستند که در ابعاد و اندازه مختلف در بازار موجود می باشند. همچنین شوینده های مصرفی برای پارکینگ باید قدرت لکه زدایی بالایی داشته باشند.

نظافت ساختمان در تهرانسر

نظافت منزل در تهرانسر در کنار تمیزی ساختمان معنا پیدا می کند. اگر شما در آپارتمان و یا برج زندگی می کنید و یا حتی در خانه ویلایی ساکن هستید، لازم است بدانید که تمیزی فضای بیرونی اهمیت بالایی دارد. شرکت های نظافتی تیک شهر کاملا آموزش دیده هستند و بهترین روش را برای نظات به کار می گیرند. فرقی نمی کند که ساختمان شما در چند طبقه و چند واحد است، در هر دو صورت شرکت نظافتی تیک شهر تعداد نیروی خدماتی مناسب را به محل اعزام می کند.

نظافت منزل در تهرانسر
نظافت منزل در تهرانسر

هزینه نظافت در تهرانسر

تمیزی و نظافت منزل در تهرانسر هزینه دارد. برخی از افراد نمی توانند زمان خود را برای تمیزی خانه خالی کنند. از این رو باید از افرادی که در این زمینه فعالیت می کند کمک بگیرند. هزینه نظافت منزل به عوامل مختلفی همچون کیفیت نظافت، تعداد نظافتچی، مهارت و تخصص نیروی خدماتی، نوع شوینده، ساعت کاری و مواردی از این قبیل بستگی دارد. اکثر شرکت ها هزینه های نظافت را به صورت ساعتی محاسبه می کنند. در نتیجه هر چه پروسه نظافت سریع تر صورت گیرد، شما ملزم به پرداخت هزینه پایین تری خواهید بود. برای اطلاع از هزینه ها تماس حاصل نمایید.

نظافتچی تهرانسر

نظافتچی فردی است که مهارت و تجربه لازم در زمینه تمیزکاری را دارد و در قبال کار خود هزینه دریافت می کند. از جمله وظایف نظافتچیان تهرانسر می توان به نظافت راه پله و آسانسور، شستشوی لباس و ظروف، شستشوی فرش، مبل شویی، نظافت دیوار و کفپوش، تمیز کردن پارکینگ، تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو و … اشاره کرد. البته این تنها وظایف کلی نیروهای خدماتی برای نظافت منزل در تهرانسر به شمار می رود. در واقع کارفرما پیش از شروع کار تمامی وظایف و مسئولیت های نیروی خدماتی را تعیین می کنند.

نکات مهم برای اعزام نظافتچی در تهرانسر

در صورتی که شما نیز برای نظافت منزل در تهرانسر شرکت نظافتی را انتخاب کردید باید به نکات زیر توجه کنید:

در ابتدا نیاز است تا وظایف و محدوده کاری نیروی خدماتی تعیین گردد. با این کار نظافتچی تنها بخش های تعیین شده را نظافت می کنند.

نیروهای خدماتی شرکتی علاوه بر تخصص و مهارت باید امانتدار خوبی باشند. زیرا تمامی اموال و مدارک خانه شما در اختیار این افراد قرار دارد.

پشتیبانی نیز از دیگر نکاتی است که شرکت های نظافتی باید به آن توجه کنند.

برای نظافت منزل  در تهرانسر چقدر زمان نیاز است؟

برای نظافت منزل در تهرانسر باید زمان خاصی را اختصاص دهید. در صورت استخدام نیروی خدماتی از سوی شرکت نظافتی شما می توانید حتی در زمان هایی که در خانه حضور ندارید نیز با کمک نیروهای خدماتی خانه را تمیز کنید. معمولا زمان نظافت بر اساس مواردی همچون میزان آلودگی محیط، سرعت کارکرد نیروی خدماتی و متراژ خانه شما تخمین زده می شود. در نتیجه هر چه نیروی خدماتی سرعت کارکرد بالایی داشته باشند، هزینه ها کاهش یافته و برنامه ریزی بهتری خواهید داشت.

نظافت فوری منزل در تهرانسر

نظافت فوری نیز از جمله خدماتی است که شرکت نظافتی تیک شهر به مشتریان ارائه می دهد. در این زمان شرکت بهترین نیروی خود را به سرعت و ظرف چند ساعت به محل شما اعزام می کند. از طرفی با توجه به این که شرکت نظافتی تیک شهر دارای نیروهای مستقر در تمامی محله های تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران هستند اعزام نیروی سریع می باشد. شما نیز می توانید به راحتی از طریق تماس تلفنی از نظافت فوری منزل بهره مند شوید.

نظافت منزل در تهرانسر با تیک شهر

شرکت نظافتی تیک شهر در تمامی محله های جنوب، شرق، غرب، مرکز و شمال تهران دارای نیروهایی آماده به کار هستند که کیفیت نظافتی بالایی را به مشتریان ارائه می دهند. ابزار و شوینده های بهداشتی مدرن، نیروی خدماتی آموزش دیده و ماهر، رفتار حرفه ای و وظیفه شناسی از جمله ویژگی های بازر این شرکت به شمار می رود. برای درخواست نظافت منزل در تهرانسر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *