اوین به عنوان یکی از محله های پرتردد نیاز به تمیزکاری بیشتری دارد. حتی اگر شما مدتی در مسافرت و به دور از خانه نیز باشید پس از بازگشت به خوبی باید تمامی خانه را ضدعفونی کنید. زیرا آلودگی و ریزگردهای موجود در هوا بر روی سطوح نشسته و خانه شما را آلوده کرده است. در بسیاری از مواقع حتی این آلودگی ها با چشم قابل مشاده نیستند. از این جهت نظافت منزل در اوین بیش از سایر محله ها مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما نیز به سلامت خود و سایر اعضای خانواده اهمیت می دهید، با تیک شهر تماس حاصل نمایید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت سالن پذیرایی در اوین

سالن پذیرایی وسیع ترین بخش خانه است که برای دورهمی و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به استفاده بیشتر از سالن پذیرایی و ورود افراد بیشتر به آن، باید بیش از سایر قسمت های خانه تمیز شود. نظافت سالن پذیرایی نظافت فوری منزل باید با برنامه ریزی صورت گیرد تا بهتر جواب دهد. دیوارشویی، کفشویی، شستشوی پرده ها، مبل شویی، جارو و گردگیری از جمله اصلی ترین بخش نظافت سالن پذیرایی به شمار می رود. شما می توانید تمیز کردن سالن پذیرایی را به تیم حرفه ای تیک شهر بسپارید.

نظافت ویژه منزل در اوین

نظافت و تمیزکاری یکی از وظایفی است که هر فردی به صورت روزانه آن را انجام می دهد. بدین صورت که خانم های خانه برای جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری و ویروس خانه را هر روز تمیز می کنند. ولی برای افزایش تمیزی محیط باید هفته ای یک مرتبه خانه به صورت ویژه نظافت گردد. نظافت ویژه منزل شامل تمیز کردن کامل خانه حتی مناطق غیر قابل دسترسی و کمتر استفاده شده همچون انباری، زیر کابینت ها، بالای یخچال و … می شود. همان طور که می دانید باکتری و میکروب ها در مناطق تاریک تکثیر شده و باعث بروز انواع بیماری ها می گردد. در نتیجه شما برای نظافت ویژه منزل در اوین کافیست با تیک شهر تماس بگیرید.

چه موقعی خانه را نظافت کنیم؟

نظافت منزل در اوین بر روی سلامت جسمی و روحی افراد تاثیر مستقیمی دارد. به همین دلیل پزشکان و روانشاسان همواره بر روی تمیزی محیط تاکید بسیاری دارند. نظافت زمان خاصی نمی شناسد و هر زمان که خانه شما به دلایل مختلفی از جمله ورود مهمان و یا عدم وقت و حوصله برای تمیزکاری دچار آلودگی شد باید به خوبی تمیز شود. ولی برای سلامت افراد بهتر است نظافت در زمانی انجام شود که ساکنین بیرون از خانه باشند. زیرا گرد و غبار ناشی از نظافت برای سلامتی ضرر دارد و به مرور باعث بروز انواع بیماری های ریوی می شود.

نظافت منزل در اوین
نظافت منزل در اوین

نظافت راه پله در اوین

بسیاری از افراد خانه خود را همیشه تمیز و درخشان نگه می دارند. ولی از نظافت راه پله و سایر مشاعات ساختمان غافل هستند. نظافت راه پله به اندازه نظافت خانه و یا حتی بیشتر اهمیت دارد. زیرا افراد زیادی در این محیط تردد می کنند که ممکن است با خود بیماری و ویروس به همراه داشته باشند. از این رو مدیریت ساختمان اغلب هفته ای یک مرتبه برای نظافت راه پله اقدام می کنند. نکته ای که در خصوص نظافت راه پله باید مورد توجه قرار گیرد، حداقل مصرف آب است که در تخصص نیروهای خدماتی تیک شهر قرار دارد.

نظافت پارکینگ در اوین

پس از راه پله ها، نظافت پارکینگ نیز باید مورد توجه قرار گیرد. پارکینگ به دلیل محلی برای پارک خودروها حاوی انواع ویروس، باکتری و چربی است که این آلودگی ها به تمامی قسمت های ساختمان منتقل می شوند. شستشوی پارکینگ با استفاده از تجهیزات صنعتی بهتر و سریع تر انجام می شود. از این رو نظافت پارکینگ توسط نیروهای خدماتی شخصی ممکن است ساعت های طولانی زمان نیاز داشته باشد. ولی انجام این پروسه توسط شرکت نظافتی تیک شهر و تجهیزات مدرن آن در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است.

هزینه نظافت منزل در اوین

پس از کیفیت نظافت، هزینه نیز از جمله فاکتورهایی است که اغلب مشتریان به آن توجه دارند. ارائه خدمات باکیفیت و در عین حال دریافت مناسب ترین هزینه از جمله ویژگی های بارز شرکت نظافتی تیک شهر به شمار می رود. این شرکت نظافتی با ثابت نگه داشتن هزینه ها سعی دارد که خدمات خود را به صورت یکسان به تمامی افراد ارائه کند. شما نیز می توانید با تهیه لیستی از نیازهای خود و ارائه آن به کارشناسان تیک شهر به صورت دقیق از هزینه های نظافت منزل در اوین توسط شرکت نظافتی تیک شهر مطلع شوید.

امنیت خانه با نظافتچی شرکتی در اوین

همان طور که می دانید ایمنی و امنیت خانه از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. استخدام نظافتچی از طریق پلتفرم های کاریابی باعث می شود که شما نیروی نظافتی را بدون هیچ شناختی وارد خانه کنید. ولی شرکت نظافتی تیک شهر تمامی مسئولیت های اعزام نیروی خدماتی را برعهده کرفته است. در نتیجه چنانچه شما نیز به امنیت خانه خود اهمیت می دهید حتما نظافتچی شرکتی را برای نظافت منزل انتخاب کنید.

ویژگی های نظافتچی شرکتی در اوین

وقت شناس و مسئولیت پذیر

ارائه باکیفیت ترین خدمات

رفتاری مودبانه و صمیمی

داشتن تجهیزات و ابزارهای مدرن

تعیین هزینه ها به صورت شفاف

تضمین کیفیت خدمات نظافتی

امکان پشتیبانی از خدمات

کاربلد و باتجربه

در واقع نظافتچیان تیک شهر تمامی مشخصات و ویژگی های یک نظافتچی برتر را دارند و با ارائه بهترین خدمات رضایت شما را جلب خواهند کرد.

نظافت منزل در اوین با تیک شهر

اگر به دنبال دریافت سرویس عادی و یا ویژه نظافت هستید، تیک شهر می تواند شما را همراهی کند. نظافتچیان تیک شهر دارای رفتاری حرفه ای و دوستانه هستند تا مشتریان با آن ها احساس راحتی داشته باشند. همچنین در صورت عدم رضایت از نظافتچی در ساعات اولیه می توانید از نیروهای جایگزین تیک شهر بهره مند شوید. شرکت نظافتی تیک شهر آماده اعزام سریع نیرو به آدرس شما می باشد. برای درخواست تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *