انقلاب یکی از محله های بسیار مهم در مرکز تهران است که بسیاری از دانشگاه های بزرگ همچون دانشگاه بزرگ در آن قرار دارد. از طرفی وجود مرکز کتابفروشی در این محله به شهرت آن افزوده است. به همین دلیل انقلاب در روز پذیرای بسیاری از شهروندان تهرانی می باشد. نظافت منزل در انقلاب از جمله خدماتی است که تیک شهر به منظور رفاه همشهریان ساکن مرکز تهران در نظر گرفته است. این خدمات از کیفیت بالایی برخودار است و تضمینی می باشد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت کتابفروشی های انقلاب

خوشبختانه راه های دسترسی به محله انقلاب تهران متنوع است و افراد از طریق مترو، بی آر تی، اتوبوس، تاکسی و خودروی شخصی می توانند به این محله برسند. کتابفروشی ها و فروشگاه های لوازم هنری در انقلاب برای تمیز کردن مغازه های خود می توانند از تیک شهر کمک بگیرند. در این صورت کفپوش و سایر قسمت ها بدون نیاز به اتلاف وقت توسط نیروهای خدماتی باتجربه تیک شهر تمیز و ضدعفونی می گردد.

نظافتچی انقلاب

نظافت منزل در تهران کاری طاقت فرسا است به گونه ای که گاهی حتی خانم های خانه دار نیز از آن خسته می شوند و دیگر قادر به انجام مرتب آن ها نیستند. خانم های شاغل نیز پس از یک روز شلوغ و خسته کننده به دنبال مکانی برای آرامش یافتن هستند. از آن جا که خانه های تمیز و مرتب آرامش بیشتری دارد، همواره افراد به دنبال مکانی تمیز و آراسته می باشند.

نظافتچی شغلی بسیار ستودنی است که انجام آن نیاز به دقت و وسواس بسیاری دارد. نظافتچی می تواند در زمینه تمیزکاری و نظافت منزل و محل کار به ساکنین تهران خصوصا محله انقلاب به شهروندان کمک بسیاری کند. بنابراین در صورتی که شما نیز از انجام کارهای روتین نظافت خانه خسته شده اید تنها کافیست با تیک شهر تماس بگیرید.

چرا نظافت منزل شرکتی در انقلاب؟

شاید شما نیز همانند بسیاری از شهروندان تهرانی این سوال را از خود بپرسید که چرا باید نیروی شرکتی استخدام کنیم؟ آیا نظافتچی شخصی و معرفی شده برای امر نظافت بهتر نیست؟ برای پاسخگویی به این سوالات باید به صورت کلی ویژگی های اعزام نظافتچی از سوی شرکت های نظافتی را عنوان کنیم:

نیروهای شرکتی کاملا مسئولیت هستند و در قبال وظایف خود تضمین نامه دارند.

نظافتچیان همواره در دسترس هستند و در هر زمانی می توان آن ها را استخدام کرد.

در صورت کم کاری و یا رفتار ناپسند از سوی نظافتچیان امکان جایگزینی آن ها وجود دارد.

تجربه ها و دوره های آموزشی نظافتچیان شرکتی سرعت و کیفیت کار را افزایش می دهد.

نیروهای شرکتی رفتاری محترمانه دارند و از صبر و شکیبایی بالایی برخوردار می باشند.

حال تصور کنید که با نیروی خدماتی شرکت تماس گرفتید. ممکن است فرصت کافی برای حضور نداشته باشند و یا در انتهای کار هزینه بیشتری را از شما دریافت کنند. البته این دو مورد تنها بخش کوچکی از مشکلات استخدام نظافتچی شخصی است که بی اعتمادی و عدم امنیت را نیز می توان به آن اضافه کرد. بنابراین بهتر است که نظافت منزل در انقلاب را به نظافتچیان شرکتی بسپارید.

نظافت منزل در انقلاب
نظافت منزل در انقلاب

اهمیت تمیز بودن محیط

اهمیت نظافت منزل در انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از افراد حتی وسواسی بیمارگونه بر روی این موضوع دارند. تمیز و مرتب بودن محیط افراد نه تنها بر روی سلامت جسمی تاثیر می گذارد، بلکه روحیه آرامش بخشی را نیز برای آن ها به ارمغان می آورد. حتی اگر شما در خانه حضور ندارید نیز باید خانه مرتبا تمیز گردد. زیرا آلودگی شهر تهران و تردد خودروهای دودزا در این محله خود عامل مهمی در آلودگی محیط می باشد. بنابراین برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف باید به صورت مرتب سطوح تمیز و ضدعفونی شود.

چه شوینده ای برای نظافت بهتر است؟

برای نظافت منزل در انقلاب به صورت معمولی تنها همراه داشتن دستمال، تی نخی، جارو، لگن و آب برای تمیز کردن خانه کفایت می کند. در این میان نوع شوینده مصرفی بیشترین اهمیت را دارد. معمولا نیروی خدماتی باتجربه از انواع شوینده همچون شیشه شور، وایتکس، پودر شستشو، مایع ظرفشویی و … برای تمیز کردن منزل استفاده می کند. البته اطلاع از کاربرد هر یک از این شوینده ها و مناسب ترین مکان برای آن نیز از جمله موارد مهمی است که نظافتچیان باید از آن اطلاع داشته باشند.

هزینه نظافت منزل در انقلاب

کیفیت نظافت، نوع شوینده مصرفی، تعداد نیروی خدماتی، ابزار و تجهیزات نظافت، مدت زمان نظافت و مواردی از این قبیل تعیین کننده قیمت نظافت منزل در انقلاب است. شرکت نظافتی تیک شهر تمامی قیمت ها را به صورت شفاف به شما اعلام می کند و پس از پایان پروسه نظافت هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

مزایای نظافت منزل در انقلاب

ریشه کن کردن انواع ویروس و باکتری های محیط و کمک به سلامت بیشتر ساکنین محله انقلاب

تضمین سلامت جسمی و روحی همشهریان انقلاب و افزایش آرامش خانه

بهبود کیفیت مهمانی ها و دورهمی ها و قضاوت اطرافیان

نظافت منزل در انقلاب
نظافت منزل در انقلاب

کیفیت نظافت منزل در شرکت تیک شهر ایرانیان

کیفیت نظافت منزل از جمله مواردی است که تنها افراد منظم و وسواسی به آن فکر می کنند. تنها تمیز کردن خانه برای جلب رضایت مشتریان کافی نیست بلکه کیفیت نظافت باید مورد توجه قرار گیرد. نظافتچیان اعزامی از سوی شرکت های نظافتی تعهد کاری دارند و هر گونه کوتاهی از سوی این نیروها قابل جبران است. بنابراین بهترین روش افزایش کیفیت نظافت منزل اعزام نیرو از سوی شرکت های نظافتی است.

نظافت منزل در انقلاب تیک شهر

تیک شهر یکی از بهترین شرکت نظافتی مرکز تهران است که به خوبی محله انقلاب را تحت پوشش قرار می دهد. اعزام نیرو برای نظافت منزل در انقلاب به صورت فوری و تضمینی انجام می پذیرد. بنابراین شما در هر ساعتی می توانید با تیک شهر هماهنگ شده و خانه خود را تمیز و درخشان کنید. برای اعزام نیرو تنها کافیست با این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *