الهیه یکی از خوش آب و هواترین و شیک ترین محله های بالا شهر است که به دلیل موقعیت جغرافیایی مورد استقبال بسیاری از پایتخت نشینان قرار گرفته است. الهیه نسبت به سایر محله های تهران آرام تر است و کیفیت زندگی بالاتری دارد. نظافت منزل در الهیه توسط نیروهای مجرب و آموزش دیده تیک شهر به صورت عالی و بدون نقص انجام می شود. ساکنین الهیه می توانند خدمات نظافت خانه خود را به بهترین شرکت نظافتی شمال تهران بسپارند.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

شوینده مناسب نظافت در الهیه

مهم ترین فاکتوری که در هنگام نظافت منزل در الهیه باید مورد توجه قرار دهید، استفاده از شوینده مناسب برای تمیزکاری می باشد. معمولا استفاده از شوینده هایی همچون تاید، ریکا، جرم گیر، وایتکس و … برای تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام، پارکینگ، راه پله ها و … بسیار ایده آل است. ولی برای تمیز کردن بخش های ضروری خانه همچون اتاق خواب و آشپزخانه باید از شوینده های بی ضرر استفاده کرد. شرکت نظافتی تیک شهر با به کار بردن شوینده های دست ساز تضمینی بر کیفیت و سلامت ساکنین خواهند داشت.

تاثیرات نظافت بر روی روح و جسم

نظافت منزل در الهیه به قدری مهم است که در صورت نادیده گرفتن آن بسیاری از بیماری های روحی و جسمی گریبان گیر خود و اطرافیانتان می شود. در گذشته به دلیل عدم رعایت نظافت بیماری طاعون گسترش یافت و افراد زیادی جان خود را از دست دادند. در این زمان مردم به اهمیت نظافت پی بردند. از آن زمان به بعد همواره افراد با استفاده از روش ها و تجهیزات مختلف سعی بر آن دارند تا هر گونه ویروس و میکروب را از محیط رندگی خود دور کنند. از طرفی تمیزی و مرتب بودن خانه بر روی روحیات افراد نیز تاثیر گذاشته و باعث آرامش بیشتر می شود.

نظافت منزل برای خانم های شاغل در الهیه

امروزه با وضعیت اقتصاد کشور اغلب خانم های خانه فاقد زمان کافی برای نظافت هستند. از این رو نمی توانند به صورت مرتب و روزانه به خانه خود رسیدگی کنند. ولی گاهی عدم نظافت صحیح باعث بروز برخی از بیماری ها و یا حتی فروپاشی خانواده می شود. در نتیجه نظافت روزانه منزل باید مطابق با برنامه ریزی و به صورت دوره ای صورت گیرد. برای نظافت و تمیزی خانه خانم ها عملکرد بهتری دارند. ولی نمی توان به صورت کامل به هر نیروی خدماتی اعتماد کرد. در این زمان نیروی نظافتی تیک شهر به کمک شما شتافته و با اعزام سریع نظافتچی خانه شما را به بهترین نحو تمیز می کنند.

نظافت منزل در الهیه
نظافت منزل در الهیه

بهترین روش نظافت منزل در الهیه

برای نظافت منزل در تهران و الهیه باید اصول برنامه ریزی را به کار برد. به عنوان مثال برای تمیز کردن راه پله ها ابتدا باید پشت بام را تمیز کردن و سپس پله ها را از بالا به پایین تمیز کنید. بسیاری از افراد برای تجربه یک نظافت بهتر تنها بر روی تجهیزات و ابزار تکیه می کنند. در صورتی که تجهیزات نمی تواند جای تخصص و مهارت را بگیرد. در نتیجه برای انجام بهترین روش نظافت شما باید ابتدا مهارت و تخصص لازم را آموزش ببینید.

هزینه نظافت منزل در الهیه

شما برای تمیز کردن خانه چقدر هزینه پرداخت می کنید؟ تعرفه نظافت در هر دوره و برای هر خانه ای متفاوت است. به همین دلیل شرکت های نظافتی برای محاسبه هزینه های نظافت فاکتورهایی همچون وظایف نظافتچی، کیفیت نظافت، شوینده و تجهیزات و … را مورد بررسی قرار می دهند. شرکت نظافتی تیک شهر با به کار گیری مهارت و تخصص خود هزینه های منصفانه ای را از مشتریان دریافت می کنند. شما می توانید از طریق سامانه های ارتباطی از قیمت نظافت منزل در الهیه تیک شهر مطلع شوید.

چرا نظافت منزل در الهیه مهم است؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، نظافت منزل در الهیه بر روی روح و جسم افراد تاثیر مستقیمی دارد. در نتیجه همان قدر که شما به خوراک و تفریح خود اهمیت می دهید، باید برای تمیزی و مرتب بودن محیط پیرامون خود نیز ارزش قائل شوید. همچنین معمولا افراد بر روی دیده های خود قضاوت می کنند. اگر خانه شما نامرتب باشد قطعا شما را فردی فاقد بهداشت و انضباط فردی می دانند. به همین ترتیب توصیه می کنیم که همواره خانه خود را تمیز و درخشان نگه دارید. اگر زمان کافی برای نظافت ندارید نیز می توانید روی کمک های شرکت نظافتی تیک شهر حساب کنید.

تضمین سلامتی حین نظافت در نظافت

یکی از مواردی که شاید بسیاری از افراد آن را نادیده بگیرند، سلامتی خود و ساکنین در حین نظافت است. لازم است بدانید که هیچ چیزی مهم تر از سلامتی شما نیست. در نتیجه این موضوع را جدی گرفته و برای رسیدن به آن تمامی مراقبت های لازم را انجام دهید. به عنوان مثال نظافتچیان حین کار می بایست از دستکش، ماسک، لباس مخصوص و کلاه استفاده کنند. در این حالت تمامی قسمت های بدن پوشیده بوده و از آغشته شدن پوست با مواد شوینده و آلودگی ها جلوگیری می شود. اگر شما نیز به دنبال افرادی پاکیزه و کاربلد هستید قطعا شرکت نظافتی تیک شهر بهترین افراد را برای نظافت در اختیار دارند.

نظافت منزل در الهیه با تیک شهر

اگر سری به منطقه الهیه تهران زده باشید قطعا برج ها و ساختمان های بزرگ فوق العاده شیک را مشاهده خواهید کرد که نیاز به نظافت مرتب و دوره ای دارد. نظافت در الهیه شامل تمیز کردن لابی، پارکینگ، راه پله، منزل، بالکن، ساختمان، ورودی و … می شود. اطلاع از جزئیات نظافت هر یک از قسمت های ساختمان برای نظافتچیان اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل شرکت نظافتی تیک شهر نیروهای خود را به صورت کاربردی آموزش می دهد تا با فراگیری تکنیک های خاص بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند. شما نیز می توانید از طریق تماس تلفنی ساختمانی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *