شما خانه خود را در هفته چند بار تمیز می کنید؟ آیا برنامه خاصی برای نظافت منزل دارید؟ نظافت و تمیزی منزل مهم ترین موردی است که نه تنها بر روی سلامت جسمی و روحی شما و سایر اعضای خانواده تاثیر می گذارد، بلکه بر روی قضاوت افراد نیز تاثیرگذار است. نظافت منزل در اقدسیه با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و نظافتچی مجرب و کاربلد تیک شهر به بهترین شکل انجام می شود. برای نظافت منزل تنها کافیست تماس بگیرید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

اهمیت تمیزکاری منزل در اقدیسه

یکی از مواردی که اطمینان و آرامش را برای ساکنین ساختمان فراهم می کند، تمیز و نظافت محیط پیرامون است. بهداشت و تمیزی خانه نه تنها بر روی زیبایی محیط تاثیر می گذارد، بلکه حس رضایت را در افراد چندین برابر می کند. وجود هر گونه آلودگی و گرد و غبار بر روی سطوح می تواند میکروب و ویروس ها را وارد بدن شما کرده و باعث بیماری های مختلف شود. در نتیجه خانه های اقدسیه باید به صورت مرتب تمیز گردد.

نظافت منزل در اقدسیه شامل چه مواردی است؟

مشتریان با استفاده از خدمات نظافت منزل می توانند انواع خدمات شستشوی فرش، کفشویی، شستشوی ظروف، شستشو و اتوکشی لباس ها، تمیز کردن راه پله و آسانسور، نظافت سرویس بهداشتی و حمام و … را بدون هیچ زحمتی انجام دهند. شرکت های نظافتی انواع پروسه ریزه کاری و کلی نظافت را برعهده می گیرند و شما نیازی به انجام هیچ کاری ندارید. برای بهره مندی از هر گونه خدمات تنها کافیست با شرکت نظافتی تیک شهر تماس حاصل نمایید.

نظافتچی اقدسیه

اقدسیه یکی از محله های باشکوه و اعیان نشین در شمال تهران است که پیشینه ای جذاب دارد. در این منطقه ساختمان هایی نوساز و قدیمی وجود دارد و جمعیت زیادی را در بر می گیرد. نظافت منزل در اقدسیه توسط نظافتچیانی باتجربه و متخصص انجام می شود و کیفیتی فوق العاده عالی دارد. هر یک از ساکنین محله اقدسیه از طریق سایت تیک شهر می توانند درخئاست نظافتچی را به ثبت برسانند.

نظافت راه پله در اقدسیه

نظافت راه پله پروسه ای ثابت و مشخص شده است که باید به صورت مرحله به مرحله انجام شود. نظافتچیان در پایان کار باید راه پله ای درخشان و تمیز را به مدیریت ساختمان تحویل دهند. البته در بسیاری از موارد تمیز کردن پشت بام نیز در لیست نظافت راه پله ها قرار می گیرد که باید پیش از نظافت راه پله ها صورت گیرد. در هنگام نظافت راه پله میزان مصرف آب اهمیت بسیاری دارد و نیروهای خدماتی باید بتوانند با حداقل مصرف آب راه پله را تمیز و ضدعفونی نمایند.

نظافت منزل در اقدسیه
نظافت منزل در اقدسیه

نظافت منزل اقدسیه توسط پرسنل خانم

کارفرما مسئول انتخاب جنسیت نظافتچی است. ولی برای این کار باید فاکتورهای متعددی را در نظر گرفت. به عنوان مثال انجام برخی از ریزه کاری های منزل از جمله تمیز کردن اشیای قیمتی، پخت غذا، گردگیری، شستشوی ظروف و مواردی از این قبیل توسط پرسنل خانم بهتر انجام می شود. ولی انجام کارهای سنگین همچون جابجایی اساسیه، باغبانی، شستشوی حیاط و … توسط پرسنل آقا بهتر صورت می گیرد. حال انتخاب با شماست که از چه نیروی خدماتی برای تمیز کردن خانه استفاده کنید.

تعرفه نظافت منزل در اقدسیه

تعرفه نظافت منزل در اقدسیه بر اساس فاکتورهای مختلفی نظیر تعداد نیروی خدماتی، متراژ ساختمان، مدت زمان نظافت و … محاسبه می گردد. بسیاری از افراد و شرکت های نظافتی هزینه های نظافت را به صورت ساعتی برآورد می کنند. بدین صورت که نظافت به دسته های مختلف 4 ساعته، 8 ساعته و یا 10 ساعته تعیین می شود. در صورت افزایش ساعت کاری اضافه کاری نیز به نیروهای خدماتی تعلق می گیرد. شرکت نظافتی تیک شهر هزینه های نظافت را از طریق تماس تلفنی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای استعلام هزینه ها تماس بگیرید.

نظافت ساختمان در اقدسیه

ساختمان و برج های اقدسیه در طبقات مختلفی ساخته شده است که نظافت کردن آن ها زمان بر می باشد. برای تمیز کردن ساختمان های اقدسیه باید به خوبی برنامه ریزی کرد تا مدیریت ساختمان از عملکرد شما رضایت داشته باشند. نظافت ساختمان شامل تمیز کردن آسانسور، راه پله، پارکینگ، منزل، نمای بیرونی و داخلی می شود. اگر شما نیز به کیفیت ساختمان خود اهمیت می دهید، نظافت ساختمان را به تیک شهر بسپارید.

برنامه ریزی برای نظافت منزل در اقدیسیه

برای انجام بهتر نظافت منزل در اقدسیه نیاز به برنامه ریزی درست و اصولی است. برنامه ریزی باعث می شود که کارها با نظم و به صورت اصولی صورت گیرد. زمانی که به یک برنامه ریزی درست برای انتخاب شرکت نظافتی رسیدید، نوبت به تعیین تاریخ و روز نظافت می باشد. خوشبختانه شرکت نظافتی تیک شهر با سرعت عمل بالای خود به تمامی برنامه های شما جامع عمل پوشانده و خانه را مانند روز اول تمیز و عاری از هر گونه آلودگی خواهند کرد.

ویژگی های نظافتچی اقدسیه

نظافتچیان اقدسیه دارای یک سری ویژگی و خصوصیات هستند که در زیر به آن اشاره می کنیم:

رفتاری محترمانه و حرفه ای

وظیفه شناس و مسئولیت پذیر

برنامه ریزی درست و اصولی

کیفیت خدمات بسیار بالا

در اختیار داشتن تجهیزات

استفاده از بهترین شوینده

در واقع در هنگام انتخاب نظافتچی باید تمامی ویژگی ها را در نظر بگیرید و بدین طریق بهترین نیروی خدماتی را برای نظافت منزل در اقدسیه انتخاب نمایید.

نظافت منزل در اقدسیه با تیک شهر

اگر شما به دنبال بهترین ها هستید، حتما تیک شهر را به عنوان بهترین شرکت نظافتی برای تمیزکاری انتخاب می کنید. این شرکت در طی سال ها فعالیت خود ثابت کرده است که می تواند با استفاده از بهترین شوینده خانه شما را تمیز و درخشان کند. شرکت نظافتی تیک شهر دارای خدمات نظافت فوری در منزل است و نیروهای خود را به سرعت به محل اعزام خواهد کرد. شما نیز برای نظافت منزل، محل کار، ساختمان و راه پله می توانید از تیک شهر کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *