مراکز تجاری یکی از مکان هایی است که افراد متعددی در آن به منظور خرید وارد می شوند. نظافت مراکز تجاری مهم ترین ملاکی است که مشتریان را به خود جلب می کند. شما یک مراکز تجاری لوکس را در ذهن خود تجسم کنید که نظافت در آن رعایت نشده است. آیا شما حاضر به ورود به این مرکز تجاری و خرید از غرفه های آن هستید؟ نظافت فوری منزل و تمیزی مهم ترین موردی است که در هنگام ورود به چشم می آید. در نتیجه برای این کار باید از افراد ماهر و باتجربه کمک بگیرید. شرکت نظافتی تیک شهر بهترین نظافتچی واحد تجاری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

چرا نظافت ساختمان تجاری اهمیت دارد؟

چیزی که مشتری و خریداران بسیاری را به خود جذب می کند، تنها ظاهر زیبای مرکز تجاری نیست، بلکه تمیزی و بهداشت محیط نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. قطعا هیچ محیط آلوده ای نمی تواند میزبان خوبی برای فروش بیشتر غرفه داران شود. به همین دلیل باید نهایت سعی خود را به کار بگیرید تا با نظافت دوره ای و برق انداختن مراکز تجاری ارزش و قیمت ساختمان و غرفه های موجود در آن را افزایش دهید.

نظافت کفپوش با اسکرابر

آیا تاکنون فکر کردید که چگونه می توان کفپوش یک واحد تجاری بزرگ چند طبقه را تمیز و ضدعفونی کرد؟ در صورت استفاده از ابزارهای ساده همچون تی شاید شما چند روز مشغول نظافت کفپوش ساختمان باشید. در این حالت به محض پایان پروسه نظافت مجدد باید کار را از نقطه شروع آغاز کرد. به همین دلیل شرکت های نظافتی بزرگ از اسکرابر برای تمیز کردن کفپوش مراکز تجاری و ساختمان های بزرگ استفاده می کنند. این دستگاه ها سرعت بسیار بالایی دارند و در کسری از ثانیه و نهایتا به مدت یک روز تمامی طبقات ساختمان را تمیز خواهند کرد.

نظافت سرویس بهداشتی مرکز تجاری

در هنگام نظافت مرکز تجاری نباید تمیزکاری سرویس بهداشتی را نادیده گرفت. قطعا هر مرکز تجاری بزرگ و پیشرفته در هر طبقه سرویس بهداشتی طراحی شده است تا زمینه رفاه و آسایش خریداران و فروشندگان را فراهم کند. تمیز کردن سرویس بهداشتی واحد تجاری و ساختمان ها باید با دقت بالا و توسط شوینده های قوی صورت گیرد. در این حالت مشتریان تمیزی محیط را یک امتیاز دانسته و با رضایت بیشتری برای خریدهای دیگر خود به این مرکز مراجعه می کنند.

هزینه نظافت مراکز تجاری

معمولا هزینه نظافت مراکز تجاری و نظافت در تهران به صورت ساعتی و یا متراژی محاسبه می گردد. شرکت نظافتی تیک شهر برای نظافت مرکز تجاری به دو روش عمل می کند. یک این که به صورت متراژی این کار را انجام می دهند که حالتی پیمانکاری داشته و هر چقدر هم که زمان ببرد تغییری در هزینه توافق شده ایجاد نمی کند. هم این که هزینه ها را به صورت ساعتی محاسبه می نمایند. در این حالت زمان نظافت باعث تعیین قیمت نظافت می شود. سرعت عملکرد نظافتچیان در هر دو روش اهمیت بالایی دارد. شما نیز می توانید قیمت نظافت را از طریق شرکت نظافتی تیک شهر برآورد کنید.

نظافت مراکز تجاری
نظافت مراکز تجاری

بهترین زمان نظافت مراکز تجاری

آیا می دانید بهترین زمان برای تمیز کردن یک مرکز تجاری چه زمانی است؟ همان طور که می دانید در روزهای کاری مرکز تجاری تردد در آن زیاد است و باعث می شود که شما نتوانید به خوبی محیط را تمیز کنید. از طرفی وجود دستگاه های نظافت و نیروهای خدماتی خریداران را معذب می کند. به همین دلیل بهترین زمان برای تمیز کردن مراکز تجاری زمانی تعطیلی مرکز تجاری است. در این زمان ترددی در محیط صورت نمی گیرد و نیروهای خدماتی بدون دغدغه و به راحتی می توانند پروسه نظافت را انجام دهند.

مزایای نظافت مراکز تجاری

با توجه به متراژ بالا و طبقات متعدد مرکز تجاری، نظافت و تمیزکاری آن آب زیادی نیاز دارد. ولی وجود دستگاه های نظافتی یک امتیاز محسوب شده و مصرف آب را به حداقل می رساند. همچنین از دیگر مزایای نظافت مراکز تجاری می توان به سرعت بالا نظافت، عملکرد بی نقص و کیفیت بالا، هزینه های شفاف و منصفانه، رفتاری محترمانه و … اشاره کرد. بنابراین شما با نظافت مراکز تجاری بهترین بازدهی را تجربه خواهید کرد.

نظافت پارکینگ مراکز تجاری

برخی از مراکز تجاری طبقه ای را به پارک خودروی فروشندگان و خریداران اختصاص داده است. این حجم بالای تردد در پارکینگ و وجود آلودگی هایی همچون دود تولید شده توسط خودروها، میکروب و ویروس منتقل شده و … با خود بیماری ها و ویروس های جدید را به دنبال داشته باشد. در نتیجه تمیز کردن پارکینگ مراکز تجاری سخت تر و تخصصی تر از سایر قسمت های ساختمان می باشد. برای این کار نیاز به شوینده های قوی است تا تمامی ویروس ها و چربی ها را پاکسازی کند.

نظافت نمای بیرونی مراکز تجاری

به همان اندازه که نظافت نمای داخلی مراکز تجاری اهمیت دارد، تمیز کردن نمای بیرونی نیز مهم است. به همین دلیل باید به صورت دوره ای نمای بیرونی مرکز تجاری با استفاده از شوینده های مناسب و دستگاه های مکانیزه ضدعفونی گردد. شرکت نظافتی تیک شهر بهترین ابزار نماشویی را در اختیار دارد که به سرعت نمای ساختمان را تمیز و درخشان می کند. نماشویی ساختمان از طرفی ورود افراد جدید به ساختمان را به همراه دارد و از طرفی دیگر میزان فروش و ارزش ساختمان را چندین برابر خواهد کرد.

نظافت مراکز تجاری با تیک شهر

تیک شهر با عملکرد خود این اطمینان را در ذهن مشتری ایجاد کرده است که به صورت تضمینی می تواند بر روی کمک های تیک شهر حساب باز کند. نظافت مراکز تجاری توسط نیروهای خدماتی شرکت های نظافتی تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت و بهداشت مراکز تجاری می گذارد. بنابراین فرقی نمی کند که شما در کدام یک از طبقات مرکز تجاری فعالیت می کنید، در هر صورت می توانید محیطی تمیز و درخشان را با شرکت نظافتی تیک شهر تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *