آیا شما نیز به نظافت خانه و تمیزی محل کار اهمیت می دهید؟ بر اساس تحقیقات بدست آمده نظم و تمیزی خانه و محل کار به صورت مستقیم بر روی روحیات افراد تاثیر می گذارد. به همین دلیل خانه و محل کار باید به صورت مرتب تمیز گردد. ولی گاهی اوقات افراد قادر به انجام تمیزکاری نیستند. بنابراین تیک شهر به منظور رفاه همشهریان تهرانی خود نیروهای متعددی را استخدام کرده است تا مشتریان بتوانند از خدمات نظافت منزل این شرکت بهره مند شوند.

نظافت منزل

نظافت منزل در تهران بیشترین درخواست را دارد. با توجه به افزایش مشغله های زندگی بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای صرف وقت و انرژی خود برای نظافت و تمیزکاری منزل، از نیروهای خدماتی کمک بگیرند. در این حالت کارفرما تمامی وظایف و مسئولیت های نیروی خدماتی را تعیین کرده و نظافتچی موظف است بر اساس وظایف تعیین شده خانه را تمیز کند. کیفیت در خدمات و اعتبار نیروی خدماتی دو فاکتور بسیار مهمی است که در هنگام استخدام نظافتچی  برای نظافت منزل باید مورد توجه قرار گیرد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت منزل ساعتی چقدره؟

به نظر شما نظافت منزل ساعتی چقدره؟ نظافت و تمیزکاری منزل یکی از کارهایی است که بارها و بارها در طول هفته باید آن را انجام داد. ولی افزایش مشغله های زندگی و بی حوصلگی آن ها امکان نظافت روزانه و مرتب خانه را گرفته است. به همین دلیل نظافتچیان تمیزکاری خانه و محل کار را برعهده می گیرند. معمولا هزینه های نظافت به صورت ساعتی محاسبه می گردد. از این رو هر چه پروسه تمیزکاری زمان بیشتری ببرد ملزم به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. در هنگام درخواست نظافتچی قسمت های خانه بر روی هزینه تمیزکاری تاثیر می گذارد.

 زیرا برخی از بخش های خانه آلودگی بیشتری دارد و نظافت آن زمان بیشتری نیاز دارد. به عنوان مثال آشپزخانه از جمله بخش های مهم خانه است که به دلیل طبخ غذا حجم بالایی از چربی در آن وجود دارد. نیروی خدماتی باید با استفاده از شوینده های مختلف کابینت و کفپوش را تمیز کرده و ظرف ها را بشوید و جابجا کند. همچنین با توجه به برآورد هزینه نظافت به صورت ساعتی باید نیروهای نظافتی سرعت عمل بالایی داشته باشند تا پروسه نظافت سریع تر انجام شود. شرکت نظافتی تیک شهر دارای نظافتچیانی بسیار باتجربه و ماهر است که با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته در مدت زمان بسیار کوتاهی خانه شما را برق می اندازند. در این حالت زمان نظافت کاهش یافته و هزینه ها نیز به حداقل می رسد.

قیمت نظافت منزل

شما نظافت منزل را خود به تنهایی برعهده می گیرید و یا مسئولیت آن را با شرکت های نظافتی می سپارید؟ شاید شما قیمت نظافت منزل را ملاکی بر انتخاب شرکت نظافتی بدانید. ولی شما در مقابل قیمت باید به کیفیت و نحوه عملکرد نظافتچی نیز توجه کنید. لازم به ذکر است که هزینه نظافت منزل به عوامل متعددی بستگی دارد که باید پیش از اعلام قیمت مورد بررسی قرار گیرد. از جمله مهم ترین ملاک برآورد قیمت تمیزکاری خانه می توان به ساعات کاری نظافتچی، میزان آلودگی محیط، تعداد نظافتچیان، کیفیت نظافت، ابزارهای مصرفی، نوع شوینده، محل اعزام و … اشاره کرد. شاید در جلسات اولیه نظافت شما مجبور به پرداخت هزینه بالایی شوید زیرا خانه آلوده تر بوده و نظافت زمان بیشتری از شما بگیرد.

ولی به مرور و با کاهش فاصله زمانی نظافت  و حجم کاری کمتر شده و در هزینه های شما صرفه جویی می شود. بنابراین اگر به دنبال نظافتچی برتر هستید که در قبال بهترین خدمات مناسب ترین هزینه را از شما دریافت کنند تنها کافیست با تیک شهر تماس بگیرید. این شرکت نظافتی با اعزام نیروهای آموزش دیده و باتجربه سعی در کاهش هزینه های شما را دارد. بنابراین شما می توانید از طریق تماس با شرکت نظافتی تیک شهر هزینه های نظافتی را کاهش دهید. قیمت نظافت منزل در تیک شهر به صورت رقابتی و قابل استعلام می باشد و شما می توانید قیمت ها را به صورت شفاف و واضح استعلام نمایید.

نظافت منزل
نظافت منزل

نظافت منزل فوری خانم

شما برای نظافت خانه نظافتچی آقا را می پسندید یا خانم؟ بسیاری از افراد به دلسوزی و کیفیت کار نظافتچی خانم ایمان بیشتری دارند. از ظرفی خانم خانه با نظافتچیان خانم احساس راحتی بیشتری دارند. نظافت منزل فوری خانم شامل تمیز کردن اتاق خواب، سالن پذیرایی، آشپزخانه، درست کردن غذا، نگهداری کودک، نظافت ساختمان، برگزاری مراسمات و مهمانی ها و … می شود. نظافتچیان خانم ابتدا برنامه ریزی های لازم را انجام داده و سپس با استفاده از ابزار و تجهیزات نظافت پروسه تمیزکاری را انجام می دهند.

از جمله مهم ترین ویژگی های کارگران خانم می توان به تمیز و آراسته بودن، برخورد حرفه ای با کارفرما، توجه به اوامر و دستورات کارفرما، امانت داری و رازداری، پشتیبانی از خدمات، تخصص و مهارت در نظافت، وقت شناسی، حضور به موقع و سریع در محل کار، آماده به کار بودن و … اشاره کرد. تیک شهر یکی از شرکت های نظافتی در کلان شهر تهران است که با استفاده از روش های مختلفی همچون آموزش تخصصی نظافت همواره سعی دارد که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

 به همین دلیل نظافتچیان خانم تیک شهر تجربه کافی در زمینه نظافت و تمیزکاری ساختمان و منزل را دارند و با کمک تجهیزات بالاترین کیفیت و سرعت را به مشتریان ارائه می دهند. بنابراین شما می توانید وظایف مختلف نظافت را به نظافتچیان خانم تیک شهر بسپارید. برای ارائه خدمات نظافت منزل فوری خانم تنها تماس شما با تیک شهر کفایت می کند. زیرا نیروهای این شرکت همواره آماده به کار بوده و به سرعت به محل اعزام می گردد

نظافت منزل فوری

گاهی شرایط شما را در موقعیتی قرار می دهد که نیاز به نظافت منزل فوری پیدا خواهید کرد. در این موارد باید به دنبال نظافتچیان حرفه ای بگردید. گاهی نیروهای خدماتی شخصی ممکن است که زمان کافی برای نظافت نداشته باشند و یا جای دیگری مشغول به کار باشند. ولی شرکت های نظافتی به دلیل تعداد بالای نیروهای خدماتی همواره امکان اعزام نظافتچی به صورت فوری را دارند. به عنوان مثال امکان دارد که مهمانی به صورت سرزده به خانه شما وارد شود.

 در این حالت شما باید در کنار تهیه کردن غذا خانه را نیز مرتب کنید. از آن جا که انجام همزمان هر دو کار امکان پذیر نیست باید از فرد یا افرادی کمک بگیرید. همچنین سرعت در ارائه خدمات نظافتچیان نیز برای نظافت منزل اهمیت بسیاری دارد. به گونه ای که نظافتچی می بایست به سرعت خانه را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی کنند. شرکت نظافتی تیک شهر تهران نیروهای خود را به صورت ویژه آموزش داده است تا برای هر موقعیتی آمادگی داشته باشند. در نتیجه نظافتچیان تیک شهر خدمات خود را به صورت فوری انجام داده و در کمتر از یک ساعت خانه را تمیز و مرتب می کنند. از طرفی امکان اعزام نظافت فوری منزل در تمامی مناطق تهران وجود دارد تا تمامی همشهریان بتوانند از خدمات این شرکت بهره مند شویند. شما نیز برای نظافت فوری منزل و یا محل کار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا نزدیک ترین نیزوی خدماتی به محل شما اعزام گردد.

کارگر خوب برای نظافت منزل

قطعا شما نیز برای نظافت منزل خود به دنبال نظافتچیانی هستید که از هر نظر به ایده آل های شما نزدیک باشند. بسیاری از افراد تجربه کاری و مهارت را اصلی ترین ویژگی کارگر خوب برای نظافت منزل می دانند. ولی از نظر ما بهترین ملاک سنجش کارگر خوب اخلاق حرفه ای است. نیروهای خدماتی خوب باید با ادب و احترام با کارفرمایان رفتار کرده و حوصله بالایی را برای توجه به اوامر کارفرما به خرج دهند. از جمله دیگر ویژگی های بهترین کارگر برای نظافت منزل عبارت است از:

مهارت و تجربه کاری از دیگر ملاک سنجش بهترین کارگر نظافتی به شمار می رود.

امین و مورد اعتماد بودن نظافتچی اهمیت بسیاری دارد و باید در اولویت انتخاب شما قرار گیرد.

کارگر نظافتی خوب باید با انواع شوینده ها آشنایی داشته و بهترین شوینده را برای نظافت استفاده کنند.

ظاهر نظافتچی می بایست کاملا آراسته و موجه باشد و در چارچوب قوانین کشور باشد.

نیروهای آموزش دیده با تمامی ترفندهای نظافت آشنایی دارند و خانه را به خوبی تمیز می کنند.

سرعت در ارائه خدمات نظافت نیز ملاکی برای سنجش بهترین نظافتچی به شمار می رود.

کارگر نظافتی خوب در ابتدا هزینه های نظافت را به صورت شفاف به کارفرما اعلام کرده و در پایان کار هزینه اضافی دریافت نخواهد کرد.

شرکت نظافتی تیک شهر تنها کارگر خوب برای نظافت منزل استخدام می کنند تا قدمی بزرگ در جهت جلب رضایت مشتریان جلب کند. این نیروهای خدماتی ویژگی های بارز و برجسته ای دارند که مشتریان ثابت و وفاداری را به خود جذب کرده است. برای درخواست نظافتچی تماس بگیرید.

نظافت منزل شبانه روزی

شما در چه ساعاتی اقدام به نظافتچی می کنید؟ آیا در همه ساعات در خانه حضور دارید؟ نظافت و تمیز کردن منزل تنها شامل جارو کردن و گردگیری نیست. اطلاع در خصوص بهترین روش نظافت و آشنایی با انواع شوینده ها از جمله وظایفی است که هر نظافتچی باید به آن مسلط باشند. نظافت منزل شبانه روزی یکی از خدمات ویژه شرکت نظافتی تیک شهر به شمار می رود. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به نظافت شبانه روزی منزل خود داشته باشید می توانید بر روی کمک های همه جانبه شرکت نظافتی تیک شهر حساب کنید. همچنین در بسیاری از موارد خصوصا روزهای برگزاری مراسم و مهمانی ها نیاز به نیروهایی کاربلد است که بتوانند تا انتهای مراسم شما را همراهی کنند.

 در جوامع امروزی بسیاری از خانم ها شاغل هستند و در ساعات اولیه روز در خانه حضور ندارند. به همین دلیل درخواست می کنند که نظافتچیان در ساعات غیر کاری که در خانه حضور دارند برای نظافت اعزام گردند. در نتیجه نظافت منزل به صورت شبانه روزی امتیازی بزرگ برای شرکت های نظافتی به شمار می رود. بنابراین در صورتی که شما برای برگزاری مراسم و مهمانی ها، نظافت پس از مراسم و یا هر موارد مشابه دیگر به نظافتچیان شبانه روزی نیاز دارید تیک شهر آماده اعزام نیروهای خدماتی می باشند.

نظافت خانه
نظافت منزل

نظافت راه پله

در کنار نظافت خانه و نظافت منزل، تمیز کردن راه پله ها خصوصا در ساختمان هایی که فاقد آسانسور است از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. برای این که راه پله های ساختمان به خوبی تمیز شوند باید از شوینده های قوی استفاده کرد. همچنین نرده های راه پله نیز باید با استفاده از شوینده های مرغوب نظافت گردد تا آلودگی های آن از بین رود. فاصله زمانی نظافت راه پله به تعداد واحدها و میزان تردد در آن بستگی دارد. ولی معمولا ساختمان ها به صورت ماهانه راه پله ها را تمیز می کنند.

نظافت ساختمان

ساختمان ها و برج های تهران شامل قست های مختلف لابی، پارکینگ، راه پله، آسانسور و … می شود. تمیزی و نظافت هر یک از بخش های ساختمان مهم بوده و به صورت مستقیم با سلامت ساکنین در ارتباط است. برای افزایش سرعت نظافت ساختمان نیاز به تجهیزات و لوازم پیشرفته و مدرن است. تیک شهر با بهره گیری از نیروهای نظافتی آموزش دیده و تجهیزات بسیار پیشرفته در کوتاه ترین زمان ساختمان شما را نظافت خواهد کرد.

نظافت ویلا

یکی از خدمات نظاقت منزل، نظافت ویلا است. خانه های ویلایی در کنار زیبایی و صفایی که دارند دارای یک سری مشکلات نیز می باشند. یکی از این مشکلات تمیز کردن و رسیدگی به خانه های ویلایی است. با توجه به بالا بودن ابعاد خانه های ویلایی و تخصصی بودن کارهای نظافتی آن، یک فرد به تنهایی از پس کارها برنمی آید. به همین دلیل درخواست نظافت خانه ویلایی خصوصا در شمال و غرب تهران بسیار بالا می باشد. در صورتی که شما نیز برای نظافت ویلا به دنبال افراد متخصص هستید تماس بگیرید.

نظافت رستوران

موقعیت و کارایی رستوران ها به گونه ای است که باید به صورت مرتب تمیز گردد. وجود حتی کوچک ترین لک و آلودگی در رستوران ها موجب نارضایتی مشتریان می شود. از این رو رستوران ها اغلب حداقل یک نیروی خدماتی را برای تمیز کردن محیط استخدام می کنند. ولی گاهی یک نفر به تنهایی نمی تواند تمامی امور مربوط به نظافت را انجام دهد. در این حالت رستوران ها می توانند از خدمات نظافتچیان تیک شهر بهره مند شوند.

نظافت هتل

هتل ها نیز مانند رستوران ها تردد بسیاری دارند و تمیزی و درخشان بودن محیط باعث جذب بیشتر مشتری می شود. مسافرین در هنگام ورود به هتل در ابتدا نمای ظاهری و تمیزی را مورد بررسی قرار می دهند. وجود آلودگی در هتل ها مشتریان را فراری می دهد. به همین دلیل صاحبین هتل علاوه بر استخدام نیروی نظافتی به صورت دائم، نیاز به نیروی خدماتی نیمه دائم و پاره وقت نیز پیدا خواهند کرد. در این موقعیت تیک شهر آماده خدمت رسانی می باشد. هر چند نظافت هتل جزو نظافت منزل نیست ولی در حیطه این نوع خدمات قرار دارد.

نظافت خانه در شمال تهران

شرکت نظافت منزل در شمال تهران به صورت مستمر آماده اعزام نیرو به تمامی محله های شمال تهران اعم از زعفرانیه، ظفر، تجریش، کامرانیه، الهیه، زرگنده، فرشته، جردن، نلسون ماندلا، میرداماد و سایر محله های شمال تهران می باشند. دستمال های به کار رفته برای نظافت یکبار مصرف است تا بهداشت کاملا رعایت گردد. برای نظافت منزل تماس بگیرید.

نظافت خانه در جنوب تهران

نظافت منزل در جنوب تهران شامل محله های خزانه، مسعودیه، امیریه، اسلامشهر، یافت آباد، عبدل آباد، نعمت آباد، کهریزک، قرچک، راه آهن، میدان خراسان، شوش، مولوی و … می شود. شرکت نظافتی جنوب تهران برای نظافت شرکت ها، نظافت خانه ها و مهمانداری و پذیرایی آمادگی لازم را دارند.

نظافت خانه در غرب تهران

نظافت منزل در غرب تهران چیتگر، پونک، جنت آباد، شهران، مرزداران، سردار جنگلی، وردآور، گرمدره، شهرآرا، اکباتان، استاد معین و … از جمله محله های تهران هستند که زیر نظر شرکت نظافتی غرب تهران می توانند فرایند نظافت خانه و تمیزکاری را در مدت زمان کوتاهی به پایان برسانند. نظافت خانه در غرب تهران با استفاده از تجهیزات مدرن و شوینده های بهداشتی انجام می پذیرد.

نظافت خانه در شرق تهران

کیفیت نظافت منزل در شرق تهران در تیک شهر کاملا تضمین شده می باشد. در حال حاضر شرکت های نظافتی بسیاری در شرق تهران در حال فعالیت هستند که شرکت نظافتی تیک شهر در صدر برترین قرار دارد. این شرکت با پرسنل بسیار مجرب و ابزار مدرن و شوینده های بهداشتی می تواند خانه شما را تمیز و درخشان کند. شما تنها با یک تماس می توانید از خدمات شرکت نظافتی در شرق تهران بهره مند شوید.

مدت زمان نظافت منزل

علاوه بر کیفیت، مدت زمان نظافت نیز برای مشتریان مهم است. به همین دلیل سرعت نظافت نیروهای خدماتی بر روی میزان رضایت مشتریان تاثیر می گذارد. در این راستا تیک شهر نهایت سعی خود را کرده است تا با اعزام نیروهای مجرب و آموزش دیده رضایت مشتریان را جلب کند. آیا شما نیز تاکنون از خدمات نظافت تیک شهر استفاده کرده اید؟ لطفا میزان رضایت خدمات خود را از این شرکت عنوان کنید.

نظافت در تیک شهر

در صورتی که شما به خدمات نظافت خانه و نظافت منزل یا مهمانداری و پذیرایی نیاز دارید نیروی خدماتی تیک شهر در اختیار شما قرار دارند. نظافت خانه در تهران با بهترین امکانات و مجرب ترین پرسنل در تیک شهر صورت می گیرد که تمامی مراحل نظافت در این شرکت مورد پشتیبانی قرار می گیرد. برای درخواست اعزام نظافتچی خانم و یا آقا با این شرکت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *