سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین تیک شهر

مقدمه

 • این توافقنامه بین  برند تیک شهر متعلق به شرکت تیک شهر ایرانیان به شماره ثبت ۵۱۸۸۳ و كاربران محترم منعقد می گردد كه هدف از آن ایجاد محیطی امن و آرامش خاطر است تا كاربران خدمت گیرنده بتوانند با استفاده از امكانات این پلتفرم، اقدام به استفاده از سرویس های ارایه شده توسط تامین کنندگان ( خدمت دهندگان ) نمایند. این توافق نامه پس از زمان ثبت نام کاربر و یا ثبت درخواست کاربر در تیک شهر، در هر زمانی که از سرویس های مجموعه تیک شهر استفاده می نماید، معتبر بوده و در صورت عدم توافق با این شرایط قادر به استفاده از سرویس های موجود نخواهد بود.
 • ماده یک : تعریف واژگان
 • مجموعه تیک شهر: پلتفرمی در قالب سایت و اپلیکیشن است که پل ارتباطی بین مشتری و ارائه دهنده خدمات را جهت ارائه و استفاده از سرویس های موجود فراهم آورده است.
 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که به نحوی از انحاء با سامانه های تیک شهر در ارتباط می باشد.
 • ارائه دهنده خدمات: منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان ارائه دهنده ی خدمات به مشتری می باشد و ارائه دهنده خدمات نامیده میشود .
 • خدمت گیرنده: منظور متقاضی استفاده از سرویس های ارایه شده در مجموعه تیک شهر می باشد که مشتری نامیده میشود.
 • شماره سفارش: کد ثبت سفارش در سامانه تیک شهر می باشد.
 • شرایط خاص: منظور از شرایط خاص در این توافقنامه هر نوع حادثه یا رویداد خارج از اراده ی تیک شهر خواهد بود.
 •  حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از سرویس ها در سامانۀ تیک شهر ایجاد کرده‌اند.

ماده دو : شرایط عمومی عضویت

 • کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و تیک شهر هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی ارتباطی ندارد.
 • طبق قوانین مدنی و تجاری ایران، تنها اشخاص بالای 18 سال می توانند عضو تیک شهر شوند و از سرویس های موجود استفاده نمایند.
 • تیک شهر می تواند بنا به تشخیص ضرورت و با قصد احراز هویت از کاربران مدارکی دال بر صحت مشخصات اعلامی خود درخواست نماید که ارسال مدارک برای کاربران محترم الزامی می باشد.
 • کلیه کاربران اعم از ارائه دهنده خدمات و مشتری و سایراعضای تیک شهر می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خودرا اعلام نموده و درصورت تغییربندهای توافق نامه طبق سیاست های تیک شهر ملزم به تایید مجدد می باشند.
 • تیک شهر اطلاعات دریافت شده از كاربران را، فقط در معاملات مورد استفاده خود و یا سایر کاربران طرف قراردادایشان قرار خواهد داد و این اطلاعات محرمانه تلقی شده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد گرفت مگر آنکه در صورت نیاز با كسب اجازه از كاربر در امور تجاری نسبت به بهره برداری از این اطلاعات اقدام گردد و یا در صورت پیگرد قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد.
 • كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه تیک شهر با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در تیک شهر انجام می شود مسئول خواهد بود. تیک شهر پس از گذشت 24 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.
 • در صورتی كه دسترسی كاربر به تیک شهر در هرشرایطی حتی شرایط خاص و فورس ماژور امكان پذیر نباشد، تیک شهر مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی وارد شده نخواهد داشت.
 • کاربر مجاز به نگارش و درج مطالب و تصاویری که به نحوی افشاگر اطلاعات شخصی کاربر دیگر یا مقامات رسمی تیک شهر است، نمی باشد.
 • کلیه کاربران جهت استفاده از سرویس های تیک شهر می‌بایست به عضویت مجموعه تیک شهر درآیند.
 • آدرس و یا آدرس‌هایی که کاربران اعم از ارائه دهنده سرویس و سرویس گیرنده در حساب کاربری خود درج می نمایند، وابسته به این که در یک عملیات سرویس گیری در نقش ارائه دهنده سرویس باشند یا سرویس گیرنده ، به عنوان محل خدمت مورد استفاده قرار می‌گیرد. و مسئولیت هرگونه اشتباه در آدرس و ضرر ارائه دهنده سرویس بر عهده ی شخص سرویس گیرنده می‌باشد.
 • تیک شهر برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت‌های گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیکی، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. تیک شهر تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی‌دهد.
 • ارائه دهنده خدمات حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد ارائه دهنده خدمات شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات تیک شهر متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود 

ماده سوم : شرایط اختصاصی

 • کاربر متعهد است که در استفاده از سرویس های تیک شهر تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، سامانه را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری سرویس های تیک شهر، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار سرویس های تیک شهر را خدشه‌ دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز هرگونه خسارت گردد بر عهده‌ی کاربر است و تیک شهر در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
 • هنگام مراجعه ارائه دهنده خدمات، حتما از او کارت شناسایی خواسته و با مشخصات اعلام شده توسط مجموعه تیک شهر مقایسه نمایید. در صورت عدم تطابق، لطفا از ورود فرد به منزل یا محل کارتان جلوگیری کنید.
 • با در نظر گرفتن تمامی ملاحظات کامل ایمنی و حریم شخصی از خدمات ارائه دهندگان خدمات استفاده کنید، به هیچ عنوان پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات انجام شده از سمت ارائه دهنده خدمات هیچ گونه هزینه‌ای را پرداخت نکنید؛ همچنین توصیه می کنیم، پس از اتمام کار توسط ارائه دهنده خدمات، خدمت ارائه شده را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.
 • کاربر مشتری و یا ارائه دهنده خدمات متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از سرویس های ارایه شده به صورتی که به تیک شهر یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند، استفاده نکنند. در صورتی که کاربر مشتری اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی و یا کاربر ارائه دهنده خدمات نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در تیک شهر در جهت منافع شخصی و یا آسیب ها اعم از مادی و یا معنوی به منافع سامانه اقدام نماید، تیک شهر ضمن داشتن حق قطع سرویس ها و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات اقدام نماید.
 • کاربر مشتری و ارائه دهنده خدمات متعهد می شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از سرویس های تیک شهر، از یکدیگرکسب کرده اند، استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین تیک شهر خواهد بود. لذا کاربران متعهد خواهند بود، فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.
 • تیک شهر به صورت پلتفرمی واسط بوده که ارائه دهنده خدمات را به مشتری معرفی می کند و هیچ نقشی به نوع سفارش و سفارشاتی که مشتری به ارائه دهنده خدمات میدهد ندارد، و هرگونه رابطه بین این دو به صورت مستقیم بوده که تیک شهر مسئولیتی نسبت به نوع و کیفیت خدمات نخواهد داشت و تاکید می نماید خدمت گیرنده قبل از استفاده از خدمات، از هویت ارائه دهنده خدمات اطمینان حاصل نماید و جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرد.
 • تیک شهر در نقش تسهیل گر ارتباط بین کاربرانش، سعی میکند تا با استفاده از فناوری روز کیفیت این ارتباط را ارتقاء بخشد و همواره در این راستا تلاش میکند. اما در عین حال هیچ نقشی در توافق صورت گرفته بین کاربران برای انجام خدمتی خاص ندارد و کلیه توافقات، مذاکرات، قیمت گذاری ها و قراردادهای احتمالی در ارتباط مستقیم خدمت گیرنده و ارائه دهنده خدمات است که انجام می شود؛ لذا تمامی مسئولیت ناشی از پذیرش پیشنهاد ارائه دهنده خدمات بر عهده خدمت گیرنده بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفری، ناشى از توافقات صورت گرفته ندارد.
 • چنانچه میان ارائه دهنده خدمات و خدمت گیرنده مشکلی بوجود آید تیک شهر تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات تیک شهر بین کاربران، و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها تلاش می کند. تیک شهر اختیار تام دارد در صورت عدم همکاری کاربران به جهت سهولت در رسیدگی به اختلاف میان ارائه دهنده خدمات و خدمت گیرنده تا هر زمان که صلاح بداند حساب کاربری کاربران را مسدود نماید و کاربران حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند. ضمنا در صورتی که ارائه دهنده خدمت بعد از 24 ساعت حاضر به همکاری جهت رفع اختلاف با خدمت گیرنده گردد و درخواست ادامه همکاری و رفع مسدودی حساب کاربری خود را داشته باشد، تیک شهر می تواند با توجه به صلاحدید خود مبلغی را ( از مبلغ 50.000 تومان تا 200.000 تومان ) به عنوان جریمه از ارائه دهنده خدمت دریافت نماید و سپس اقدام به رفع مسدودی حساب کاربری ارائه دهنده خدمت نماید.
 • ارائه دهنده خدمات می‌پذیرد، هزینۀ پیشنهاد انجام کار از سوی ارائه دهنده خدمات به خدمت گیرنده از طرف تیک شهر تعیین می شود و از آنجایی که ارائه دهنده خدمت مجاز به عدم پیشنهاد انجام کار به خدمت گیرنده می باشد پس از استفاده از آن نمی تواند اعتراضی نسبت به این هزینه داشته باشد.
 • هیچ گونه رابطه ای بین تامین کننده خدمات و تیک شهر از قبیل کارگری- کارفرمائی، پیمانکاری – کارفرمائی و یا هر گونه عناوین دیگری را که بار قانونی برای تیک شهر را داشته باشد ندارد. و صرفا یک پلتفرم واسط جهت معرفی انواع خدمات می باشد.
 • تیک شهر هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با ارائه دهنده خدمات حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. تامین کنندگان در هر لحظه قادر به ویرایش صفحه ی شخصی خود هستند، بنابراین تیک شهر ، مسئولیتی را در قبال هر نوع اطلاعات مندرج در صفحه شخصی تامین کننده نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده که توسط خود تامین کننده خدمات نوشته شده را به نمایش می گذارد.
 • هر شخصیت حقیقی یا حقوقی تنها با یک صفحه می‌تواند در تیک شهر به فعالیت بپردازد و تیک شهر اختیار کامل حذف صفحه کاربری را برای خود قائل است.
 • صفحات ساخته شده در تیک شهر با هزینه‌ ی گردانندگان سامانه جمع‌آوری، مرتب‌سازی و ارائه شده است و حق حذف آن‌ها در هر زمان به تامین کننده داده شده است. استفاده کننده از تیک شهر حق کپی‌برداری از اطلاعات تامین کننده، نوشتار و تصاویر اطلاعات ارسال شده به تیک شهر را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
 • ارائه دهنده خدمات موظف است پس از تکمیل خدمات ارائه شده هزینه خدمات را بگیرد و مشتری  هرگز پیش از دریافت کامل و با کیفیت خدمات هزینه‌ای نباید پرداخت کند و مسئولیت هر گونه پرداخت هزینه قبل از ارائه دهنده کامل خدمات بر عهده مشتری می باشد.
 • ارائه دهنده خدمات در پذیرش درخواست انجام سرویس یا رد آن مخیر است و اگر پس از ارسال درخواست خدمت و پذیرش، خدمت را لغو کند، یا در مکان و زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار به تیک شهر شود، تیک شهر هزینه‌ای به عنوان جریمه از او کسر یا از نامبرده وصول می کند.
 •  هر گونه تخریبی غیر اصولی که در نتیجه استفاده از خدمت در منزل مشتری ایجاد شود،مشروط بر اثبات قصور از طریق مراجع قانونی توسط ارائه دهنده خدمات، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط بر عهده ارائه دهنده خدمات خواهد بود.
 •  کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در سرویس های تیک شهر تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از سرویس های آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به سرویس های تیک شهر (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مطروحه در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و سرویس های نرم‌افزارهای تیک شهر را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی سامانه نسبت به پلتفرم و ملحقات آن خواهد بود.
 •  کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی تیک شهر است و تیک شهر می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را متوقف نماید و مانع استفاده‌ی کاربر از سرویس های تیک شهر گردد.
 • کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط تیک شهر از طریق پیامک، ایمیل یا سامانه های تیک شهر در خصوص استفاده از سرویس های موجود و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از سرویس ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع تیک شهر برساند. عدم اطلاع رسانی به تیک شهر و یا استمرار استفاده از سرویس های موجود، به منزله امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.
 •  کاربر مشتری و ارائه دهنده خدمات تعهد می‌نمایند کلیه ی موارد اخلاقی را رعایت نموده و از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و … در طول انجام سرویس اجتناب نمایند. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن ادوات ممنوعه قانونی در حین انجام سرویس ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه وی را برای تیک شهر و مشتری ایجاد می‌کند.
 •  مشتری در طول دریافت سرویس ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر می باشد و درنتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان و… ، برای مشتری الزامی است، که در غیر این صورت مسئولیت کلیه پیشامدهای احتمالی بر عهده مشتری خواهد بود.
 •  مشتری موظف است در زمان مقرر در مبدأ سرویس (نشانی‌ای که در درخواست سرویس ثبت‌شده است) حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به ارائه دهنده خدمات جهت نظارت بر انجام صحیح سرویس معرفی نماید، مشتری موظف است هزینه‌ی سرویس را پس از پایان سرویس (در فرضی که شرایط سرویس پایان یابد) به تامین کننده پرداخت نماید.
 • مشتری نمی‌تواند پس از پایان سرویس و تحویل خدمات ارایه شده، به میزان هزینه‌ی سرویس اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این توافقنامه بنماید.
 • دادن وعده های غذایی (ناهار و شام ) از سوی مشتری اجباری نیست و مشتریان بر اساس منش خود در این خصوص مخیر می باشند، همچنین برای درخواست های ۸ ساعته نظافت مدت ۳۰ دقیقه به منظور صرف ناهار و نماز در نظر گرفته می شود.
 •  هزینه ایاب و ذهاب برای سفارشات نظافتی که بعد از ساعت 8 شب (۲0) به پایان می رسد بر عهده مشتری می باشد.
 •  کاربر می‌پذیرد که تیک شهر ممکن است از ارسال SMS(پیامک) به عنوان راه ارتباطی خود با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
 • کاربر می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در تیک شهر دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که تیک شهر در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمت ارایه شده توسط تیک شهر قابل استفاده است و امکان بازگشت وجه و همچنین دریافت وجه به صورت نقد وجود ندارد.
 •   کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای تیک شهر شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
 • کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از تیک شهر را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار خدمت یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
 • کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش تیک شهر انجام دهد.
 •  حضور بانوان در زمان ارایه سرویس های نظافت توسط ارائه دهنده خدمات خانم الزامیست .
 •  کاربران در زمان اتمام سفارش موظف به بازدید و تحویل گرفتن سرویس های ارائه شده از سوی ارائه دهنده خدمات می باشند. همچنین سرویس های فنی و تعمیرات ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات دارای ضمانت توافق شده میان ارائه دهنده خدمات و مشتریان می باشد و تیک شهر هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضمانت اعلام شده از سوی ارائه دهنده خدمات را نخواهد داشت.
 • ارائه دهنده خدمات صرفاً در خصوص خدمت ثبت شده در سیستم و در حیطه وظایف خواسته شده در سفارش، مسئول می باشد و هرگونه حادثه و تخریب احتمالی خارج از آن، بر عهده مشتری می باشد.
 • پروفایل تامین کنندگان خدمات دارای قسمت های درباره من (رزومه سرویسکار)، امتیاز، تعداد سرویس های انجام شده و نظرات مشتریان قبلی می باشد، لذا به مشتریان محترم تاکید می شود در جهت انتخاب مناسب تامین کننده، نظرات مربوط به ایشان را مطالعه نماید و حتما نظرات خود را نسبت به کارهای انجام شده توسط تامین کننده در اپلیکیشن درج نماید؛ همچنین در جهت ارائه بهتر خدمات حتما با تامین کننده خدمات تماس حاصل نموده و در مورد شرایط سفارش خود صحبت نماید.
 • به مشتریان گرامی توصیه می شود در قبال تحویل هر نوع کالا یا تجهیزات جهت انجام تعمییرات تخصصی، ضمن دریافت رسید از تامین کننده، نسبت به احراز هویت واقعی و آدرس محل کار تامین کننده اقدام مقتضی را به انجام رساند.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به تیک شهر که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود، با درج کننده می باشد و تیک شهر مسئولیتی در قبال موارد مندرج نخواهد داشت.
 • مواردی از قبیل ارسال پیام و محتواهای غیراخلاقی یا نامربوط به سفارش، استفاده از ادبیات غیرمؤدبانه، انجام هرگونه تبلیغات، ارائه اجناس و خدماتی که خلاف شرایط و قوانین هستند و همچنین ارسال پیام‌های انبوه، در صورتی که توسط کاربران گزارش شوند، مورد بررسی قرار گرفته و طبق قوانین تیک شهر ممکن است منجر به تعلیق یا مسدود شدن دائمی کاربر متخلف شود. همچنین تعلیق شدن یا مسدود شدن کاربر به فراخور تخلف صورت گرفته و به تشخیص کارشناسان تیک شهر صورت می‌گیرد.
 • لازم است کاربران هنگام باز کردن لینک‌های ارسال شده توسط کاربران دیگر احتیاط لازم را انجام دهند تا در معرض خطرات فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی قرار نگیرند. « تیک شهر » هیچ گونه مسئولیتی در قبال وقوع فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی توسط کاربران ندارد.
 • در صورتی که مزاحمت و یا مشکلی برای شما ایجاد شده است تیک شهر همکاری لازم را با مراجع قانونی (پلیس فتا) انجام خواهد داد.

 ماده چهار : سایر موارد

 • مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون نیست؛ همچنین در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسولین تیک شهر موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.
 • تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی، نقض حقوق مصرف کنندگان، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و سوء استفاده از سرویس های تیک شهر برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.

از شما خواسته می‌شود که اطلاعاتی نظیر نام و جزئیات تماس و آدرس ایمیل و نشانی خود را وارد یا به کال سنتر ارائه کنید. همچنین ممکن است ما اطلاعاتی درباره استفاده شما از سایت را در کنار اطلاعاتی که به وسیله نامه و یا ایمیل برای ما می‌فرستید، جمع آوری کنیم. 

افشاء

اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار می‌گیرد. همچنین ممکن است ما اطلاعات جمع آوری شده  را در اختیار نهادهای نظارتی سازمان خود قرار دهیم اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود و اطلاعات تماس  و آدرس شما فقط با دستور قضایی مطابق قانون تجارت الکترونیک در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می گیرد. تنها واحدهای مرکز سفارشات و امور مشتریان فروشگاه مجازی جهت ارتباط با شما معتبر و مورد تایید می باشند.

 هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده‌اید)، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می‌خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید. متأسفانه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً امن نیست. علی رغم اینکه ما همه تلاشمان را جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما به کار می‌گیریم، نمی‌توانیم امنیت انتقال اطلاعات شما را تضمین کنیم؛ بنابراین مسئولیت هرگونه انتقال بر عهده شما خواهد بود. با دریافت اطلاعات شما، ما از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

 کشورهای خارج از جامعه اقتصادی اروپا همیشه قوانین حفاظت اطلاعات قوی ندارند. به هر حال ما همیشه برای اطمینان از اینکه اطلاعات شما مطابق این خط مشی استفاده شود تلاش خواهیم کرد. مگر در مواردی که قانون ملزم بداند، ما هیچ بخشی از اطلاعاتی که شما در اختیارمان گذارده‌اید را در اختیار دیگران نگذاشته، به فروش نرسانده و توزیع نخواهیم کرد. 

IP ها و کوکی ها

ما ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرسIP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری کرده و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهیم. این امر شامل داده‌های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی‌تواند هویت شما را تعیین کند.

 کوکی ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که ما روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کنیم. هنگامی که شما وارد سایت ما می‌شوید، سیستم ما کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند. همچنین کوکی ها به ما اجازه می‌دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم. شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت ما استفاده نمایید.

امنیت و حفاظت از داده ها

ما از اقدامات امنیتی استفاده می‌کنیم تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه داریم. ما اطلاعات شما را برای مدتی متعارف که قانون ملزم می‌داند، نگاه خواهیم داشت. در موارد خاص ممکن است سایت ما حاوی لینک‌های الکترونیکی به سایت‌های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت‌ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت‌های حریم خصوصی آن‌ها معتبر خواهد بود.

دسترسی و به روزآوری

شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن‌ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد شد