نمای ساختمان اولین چیزی است که ما مشاهده می کنیم. در واقع زیبایی نما نه تنها بر روی زیباسازی شهر تاثیر می گذارد، بلکه نشان دهنده ارزش و قیمت ساختمان نیز می باشد. برخی از ساختمان ها با استفاده از لوکس ترین ابزارها ساخته شده است ولی به دلیل عدم نظافت به موقع زیبایی و جذابیت خود را از دست داده است. شستشوی نما کاری تخصصی است و اهمیت بسیاری دارد. به گونه ای که بسیاری از ساختمان ها به صورت دوره ای این کار را انجام می دهند. از آن جا که این نماشویی تخصص و تجربه بالایی را می طلبد و نیاز به ابزارهای پیشرفته دارد، تیک شهر بهترین گزینه برای این کار به شمار می رود.

لطفا جهت شستشوی نما و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

در صورت نیاز به خدمات شرکت تیک شهر اطاعات خود را ثبت کنید

کارشاسان ما در کمترین زمان با شما تماس می گیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شستشوی نما در تهران

شهر تهران ساختمان ها و برج های بسیاری را در خود جای داده است که نمای هر یک از ساختمان ها از متریال خاصی ساخته شده است. برخی از نماها خصوصا نمای سنگ زیبایی و جذابیت فوق العاده بالایی را به ساختمان می دهد. ولی در مقابل نیز بیشتر در معرض آلودگی قرار دارد. معمولا آلودگی و دودهای ناشی از کارخانه ها و ماشین آلات به مرور بر روی نمای ساختمان نشسته و رنگ و جذابیت نما را می گیرد. بنابراین با نماشویی و نظافت ساختمان می توانید مجدد زیبایی و جذابیت را به نمای ساختمان خود بازگردانید.

افزایش مقاومت ساختمان با نماشویی

نماشویی تنها زیبایی ساختمان را افزایش نمی دهد، بلکه بر روی مقاومت ساختمان و عمر مصالح نیز تاثیر می گذارد. همان طور که می دانید آلودگی ها و ریزگردهای موجود در محیط به مرور بر روی نمای ساختمان نفوذ کرده و آسیب های جدی را به ساختمان وارد می کند. در نتیجه برای حفظ و نگهداری از ساختمان باید نماشویی را در برنامه های شستشوی ساختمان قرار داده و با اقدام به موقع هزینه های خود را کاهش دهید.

شستشوی نما
شستشوی نما

چه ساختمان هایی نیاز به نماشویی دارند؟

نماشویی برای هر ساختمانی الزامی است. ولی برخی از ساختمان ها نیاز بیشتری به نماشویی دارند. از جمله این ساختمان ها به شرح زیر می باشد:

برخی از افراد گمان می کنند که ساختمان های نوساز نیازی به نماشویی ندارند. ولی از آن جا که در هنگام ساخت و ساز ساختمان پروسه هایی همچون برش کاری سنگ، جوشکاری و مواردی از این قبیل انجام می شود، خاک ها و ریزگردها به نما آسیب می زند. همچنین به دلیل بی دقتی برخی از کارگران امکان پاشش ملات بر روی نما وجود دارد. بنابراین بهتر است که در پایان پروژه ساخت و ساز شستشوی نما صورت گیرد.

همچنین ساختمان هایی که عمر بالای 10 سال دارند نیز باید نماشویی را در اولویت کارهای خود قرار دهند. زیرا ممکن است این ساختمان در طی سال ها هیچ عملیات نظافتی بر روی آن صورت نگرفته باشد. در واقع با این کار زیبایی و امنیت را به ساختمان خود برمی گردانید.

نماهای شیشه ای یکی از جذاب ترین و شیک ترین نماهای ساختمان به شمار می رود. ولی یکی از معایب این نماها آلوده شدن سریع تر آن است. بارش برف و باران بر روی نماها و یا حتی گرد و غبار و آلودگی مستقیما زیبایی نمای ساختمان های شیشه ای را تحت تاثیر قرار می دهند. در نتیجه شستشوی نما توسط نیروهای تیک شهر ضامن افزایش جذابیت نمای ساختمان می باشد.

نماهای کامپوزیتی از جمله نماهایی است که به دلیل شاسی کشی بیشتر در معرض آسیب قرار دارند. این ساختمان ها که اغلب در مراکز اصلی شهر ساخته می شوند، باید به صورت مرتب تمیز گردند. در غیر این صورت باران های اسیدی و آلودگی بر روی سطح کامپوزیت رسوب کرده و عمر ساختمان را کاهش می دهد.

هزینه شستشوی نما

هزینه نماشویی ساختمان ثابت نیست و برای تعیین قیمت دقیق نیاز به کارشناسی دارد. در واقع برای تعیین هزینه ها باید مواردی از جمله جنس نمای ساختمان، ابعاد و متراژ، تعداد طبقات، ابزار و مصالح مورد نیاز و مواردی از این قبیل را در نظر گرفت. شرکت خدماتی نظافتی تیک شهر بهترین نیروها و ابزارهای نظافتی را در اختیار دارد و با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته سریع ترین خدمات را ارائه می دهد. برای اطلاع از هزینه های نظافت تماس بگیرید.

نماشویی با واترجت

واترجت دستگاه صنعتی پیشرفته و مدرن است که آب را با فشار بر روی نما پاشش می کند. با این کار نیازی به هیچ گونه شوینده نیست و مصرف آب به حداقل می رسد. همچنین واترجت ها با استفاده از آب گرم و سرد کار می کند که شما می توانید از هر دو دمای آب بهره ببرید. میزان فشار آب در این دستگاه قابل تنظیم است و به نمای ساختمان شما هیچ گونه آسیبی وارد نخواهد کرد. شرکت های نظافتی معتبر با استفاده از واترجت آلودگی ها را به سرعت از روی نمای ساختمان بر می دارند و ساختمانی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی را به شما تحویل می دهند.

شوینده مصرفی شستشوی نما

برای نماشویی ساختمان شوینده های مختلفی وجود دارد که آلودگی را از روی سطوح بر می دارد. توجه داشته باشید که برخی از شوینده ها می تواند به نمای ساختمان شما آسیب رسانده و مقاومت آن را کاهش دهد. شوینده نانو معمولا برای شستشوی نما ساختمان بهترین گزینه است. شرکت خدماتی نظافتی تیک شهر با توجه به جنس نما مناسب ترین شوینده را به کار می برد تا ضمن شستشوی دقیق و اصولی هیچ آسیبی به نمای شما وارد نشود.

شستشوی نما با تیک شهر

اگر برای نظافت و سلامت ساختمان خود ارزش قائل هستید، باید به صورت دوره ای شستشوی نما انجام دهید. برای نماشویی ساختمان نیاز به ابزارهای پیشرفته می باشد. به همین دلیل نمی توان این کار را به هر فردی سپرد. تیک شهر به عنوان قدیمی ترین شرکت در زمینه خدمات و نظافت، تمامی ابزارهای مورد نیاز برای نماشویی را در اختیار مشتریان خود قرار داده است. در نتیجه شما در هر روز و زمانی می توانید نماشویی ساختمان را به تیک شهر بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *