شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد در زمینه نظافت شرکت ها، منازل، پارکینگ، راه پل و مواردی از این قبیل فعالیت می کنند. این شرکت با سال ها تخصص و تجربه خود در زمینه نظافت منزل توانسته اند مشتریان وفاداری را جذب کنند. هدف این شرکت خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. استخدام نظافتچی در تیک شهر پیچیده است و نیروهای خدماتی می بایست تمامی مدارک هویتی خود را به این شرکت ارائه دهند تا اعتماد سازی انجام شود.

این شرکت برای فعالیت بهتر و متداوم تر پس از هر نوبت اعزام نظافتچی روند کار و میزان رضایت کارفرما را مورد بررسی قرار می دهد. شما نیز می توانید به جمع مشتریان تیک شهر بپیوندید.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

09120267980 

پشتیبانی:

02166563044

02166563017

چرا شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد؟

امروزه با توجه به شاغل بودن بسیاری از خانم های خانه و یا مشغله های زندگی فرصت اندکی برای نظافت و تمیزکاری وجود دارد. به همین دلیل شرکت های خدماتی نظافتی تا حدودی می توانند امر تمیزکاری و نظافت کاری را برای شهروندان تهرانی انجام دهند. نیروی شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد بر اساس جدیدترین متد روز دنیا خانه را نظافت می کند و تخصص بسیاری دارد. در نتیجه شما با تیک شهر می توانید به خانه ای درخشان و مرتب برسید.

خدمات شرکت نظافتی در دولت آباد

همان طور که می دانید تکنولوژی فرصت تمیزکاری و نظافت برای پایتخت نشینان باقی نمی گذارد. بنابراین خدمات بهترین شرکت نظافتی در تهران می تواند به کار بسیاری از ساکنین این شهر بیاید. شستشوی و تمیز کردن پارکینگ، مبل شویی، قالیشویی، نظافت منزل، تمیز کردن پنجره، نماشویی، نظافت راه پله در تهران، آشپزی، نگهداری از کودکان و … از جمله وظایف شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد به شمار می رود.

تخصص شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد

یکی از مزایای اصلی شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد متخصص بودن نیروهای نظافت منزل در تهران امر نظافت می باشد. در واقع تیک شهر پس از استخدام نیروی خدماتی تمامی امور مربوط به کار و وظایف نظافتچی را آموزش می دهد. در این حالت نظافتچی تهران پس از اعزام در مدت زمان کوتاهی فرایند نظافت را انجام خواهد داد. بنابراین حتی شما تخصصی ترین فرایند نظافت را نیز می توانید به تیک شهر بسپارید.

شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد
شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد

برنامه ریزی خدمات نظافتی

برنامه ریزی یکی از مهم ترین پروسه نظافت است که بدون آن نظافت به درستی انجام نمی شود. نیروهای نظافتی مطابق با سلیقه و نظر مشتری ابتدا ابزار و وسایل نظافت شستشو را تهیه کرده و در محل حضور پیدا می کنند. همچنین نظافت را نیز به ترتیب و بر روی اصول انجام می دهد. بدین صورت که برای نظافت منزل ابتدا از اتاق خواب شروع کرده و کار را با تمیز کردن سالن پذیرایی به پایان می رسانند. البته شما می توانید به صورت پیمانکاری نظافت هم انجام دهید.

هزینه نظافت در دولت آباد

تعرفه های شرکت های نظافتی بر اساس نحوه کار و کیفیت نظافت تعیین می شود. محله و منطقه، نوع شوینده، کیفیت کار، نحوه انجام، تعداد نیروی خدماتی، مدت زمان آن و … تعیین کننده نرخ شرکت خدماتی نظافتی در تهمی باشد. تیک شهر به عنوان یکی از ارزان ترین شرکت نظافتی در تهران توانسته با کاهش هزینه های نظافت خود مشتریان را راضی نگه دارد. شما نیز می توانید با بودجه کم خانه خود را تمیز کنید.

استفاده از مواد شوینده

در صورتی که شما تجربه استفاده از خدمات نظافتی غیر شرکتی را داشته باشید می دانید که این نظافتچیان علاوه بر دریافت هزینه های بالای خدماتی از شوینده های شیمیایی نامرغوب استفاده می کنند. مواد شوینده شیمیایی کیفیت نظافت را کاهش داده و ممکن است باعث ایجاد برخی از بیماری های پوستی شود. ولی شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد شوینده های دست ساز بهداشتی را برای تمیزکاری به کار می برند تا بدون ورود آسیب به ساکنین ساختمان خانه را پاکسازی نمایند. به طور کلی شرکت نظافتی تیک شهر پیش از اعزام نظافتچی تمامی ابزار و لوازم نظافت را در اختیار نیروهای خود قرار می دهد تا کیفیت کار افزایش یابد.

شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد
شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد

تضمین خدمات نظافتی تیک شهر

تیک شهر به منظور جلب رضایت مشتریان خدمات را به صورت تضمینی ارائه می دهد. هر گونه مشکل و خطای عمدی و یا سهوی از سوی نظافت چی می تواند منجر به خسارات بسیاری به کارفرما شود. از این رو شرکت های نظافتی با ارائه خدمات پشتیبانی امکان تعویض نیروی خدماتی را برای مشتریان فراهم می کنند. در نتیجه پروسه نظافت در تیک شهر بر اساس اصول استاندارد و کیفیت بالا انجام می پذیرد تا مشکلی در این فرایند ایجاد نشود.

نحوه استخدام شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد

شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد شرایط سخت و پیچیده ای را برای استخدام نظافتچی شرق، غرب، جنوب و شمال تهران در نظر گرفته است. این شرکت برای جلوگیری از هر گونه مشکل در پروسه نظافت اقدام به دریافت مدارک هویتی و سایر مدارک می کنند. همچنین شرکت نظافتی تیک شهر با نیروهای خدماتی قرارداد عقد می نمایند تا هر گونه مشکل را بتوان از طریق قانونی پیگیری کرد. زیرا امنیت مشتریان از هر چیزی مهم تر است.

وظایف شرکت خدماتی نظافتی در دولت آباد

شرکت خدماتی نظافتی در جنوب وظایف متعددی دارد که عبارت است از:

تمیز کردن اتاق خواب، سالن پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه

تمیز کردن راهرو، راه پله، پارکینگ، حیاط و محوطه بیرونی خانه

شستشوی ظروف، خشک کردن و جابجا نمودن آن ها

از بین بردن هر گونه لک و آلودگی بر روی کفپوش و سطوح

هرس کردن باغ و باغچه و کاشت گیاهان جدید

نحوه ثبت درخواست در تیک شهر

برای درخواست نظافتچی تهران شما می توانید به سایت تیک شهر مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. این شرکت دارای بهترین نظافتچی آقا و خانم است که با بهره گیری از ابزارهای مدرن انواع خدمات را به شما ارائه دهند. همچنین شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و به دلخواه خود نیروی خدماتی استخدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *