درباره تیک شهر

مجموعه تیک شهر طیف گسترده ای از خدمات موجود در منزل را به شما عزیزان ارائه می‌دهد. این خدمات در سه دسته بندی خدمات نظافتی؛ خدمات پرستاری و خدمات تأسیساتی تقسیم می‌شوند. مجموعه تیک شهر با بکارگیری از متخصصان مجرب و آموزش دیده، میزان سطح امنیت کاربران را بالا برده است. به علت مجرب بودن نیروهای متخصص فعال در تیک شهر دیگر مشکلات امنیتی پیش پا افتاده که همواره با آنها درگیر هستند کاربران و درخواست کنندگان خدمات را تهدید نمی‌کند.

همچنین نیروهای خدمات نظافتی فعال در تیک شهر با استفاده از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا اقدام به انجام امور نظافتی می‌کنند. تمامی نیروهای پرستار سالمند، پرستار بیمار و پرستاران کودک متخصص و آموزش دیده هستند و تمامی نیازهای شما را در این زمینه برطرف می‌کنند. از اجرای دستورات پزشک تا پخت و پز و نگهداری از فرد موردنظر در تخصص این نیروها می‌باشد. البته این را هم درنظر داشته باشید که پس از اتمام کار می‌توانید هزینه را پرداخت نمایید.

خدمات تیک شهر

خدمات ارائه شده توسط مجموعه تیک شهر بسیار گسترده است. مجموعه تیک شهر تقریبا تمامی خدمات موجود در منزل و محل کار را به شما ارائه می‌دهد. این خدمات در سه دسته بندی ذیل تقسیم می‌شوند :

  1. خدمات نظافتی
  2. خدمات پرستاری
  3. خدمات تأسیساتی

شما عزیزان قادرید تا با انتخاب خدمات موردنیاز خود وارد بخش مدنظر شده و خدمت رسان خود را انتخاب کرده و در اسرع وقت درب محل خدمت خود را در اختیار داشته باشید. شما عزیزان می‌توانید این پروسه را هم از طریق وبسایت و هم از طریق اپلیکیشن به ثبت برسانید. در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام به بخش تماس با تیک شهر مراجعه نمایید.