جمعیت پرند روز به روز در حال افزایش است و تجهیزات آن نیز در حال رشد می باشد. در این شهر بزرگ مشاغل مختلفی شکل گرفته است که تاسیس شرکت های نظافتی یکی از کسب و کارهای رایج در پرند به شمار می رود. ساکنین پرند ترجیح می دهند به جای صرف وقت خود برای نظافت منزل از نیروهای خدماتی کمک بگیرند. خدمات نظافت منزل در پرند از کیفیت بالایی برخوردار است و به صورت تضمینی انجام می پذیرد.

لطفا جهت ارسال نیروی نظافت منزل در تهران به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

091018550071

09101850061

پشتیبانی:

09120267980 

02166912284

نظافت منزل در پرند شامل چه خدماتی است؟

نظافت منزل در پرند شامل شستشوی نمای داخلی و بیرونی ساختمان، نظافت راه پله ها، پارکینگ، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام، سالن پذیرایی، آشپزخانه و … می شود. تعیین نوع خدمات نظافت منزل در پرند به عهده کارفرما است که باید در همان ابتدا برای نظافت چی تعیین کند.

نظافتچی پرند

نیروهای خدماتی آماده به کار در پرند کاملا آموزش دیده و آماده به کار هستند و بر روی امور نظافت تسلط کامل دارند. این نظافتچیان رفتاری بسیار محترمانه و حرفه ای دارند و فرایند نظافت را بر اساس دستور کارفرما انجام می دهند. همچنین شرکت نظافتی تیک شهر اعتبار نیروهای خدماتی خود را تضمین کرده و خدمات پشتیبانی را برای کارفرما در نظر گرفته است. در صورت وجود هر گونه مشکل کاری و اخلاقی نیروهای خدماتی تیک شهر امکان جایگزینی آن ها وجود دارد.

نیروی خدماتی خانم بهتر است یا آقا؟

معمولا خانم ها در امر نظافت عملکرد بهتری دارند. زیرا حوصله و سلیقه خانم ها برای امور خانه داری بیشتر است. ولی آقایان نیز برای انجام کارهای سنگین و تخصصی بازدهی بیشتری خواهند داشت. به عنوان مثال خانم ها برای جابجایی اساسیه و تغییر دکوراسیون خانه می تواند مطابق سلیقه و نظر کارفرما عمل کند. فرقی نمی کند که شما قصد اعزام نظافتچی خانم دارید یا آقا. در هر دو صورت تیک شهر می تواند نیروی خدماتی را در اسرع وقت استخدام نماید.

خدمات نظافت منزل در پرند
خدمات نظافت منزل در پرند

هزینه خدمات نظافت منزل در پرند

شرکت های نظافتی بر اساس کیفیت کارکرد خود هزینه های مختلفی را برآورد می کند. تیک شهر تنها شرکت نظافتی خدماتی در تهران است که علاوه بر کیفیت بسیار بالای نظافت، هزینه پایینی را برای مشتریان تخمین می زنند. مشتریان تنها از طریق تماس تلفنی می توانند هزینه خدمات نظافت منزل در پرند تیک شهر را با سایر شرکت ها مقایسه کنند. همچنین مشتریان با نظافت هفتگی منزل هزینه ها را کاهش خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کیفیت نظافت منزل پرند

با توجه به حساسیت بالای ساکنین پرند در امر نظافت و تمیزکاری، کیفیت نظافت باید در بالاترین درجه قرار گیرد. معمولا تیک شهر برای خدمات نظافت منزل در پرند از بهترین و مجرب ترین نیروی خدماتی استفاده می کند. نظافتچی جنوب تمامی امور نظافت و ریزه کاری های آن را آموزش دیده اند و رضایت مشتریان را جلب خواهند کرد. همچنین این شرکت نظافتی جنوب این قابلیت را در اختیار ساکنین پرند قرار داده است که در صورت عدم رضایت از کارکرد نیروی خدماتی نیروی جایگزین را اعرام نمایند.

نظافت ساختمان در پرند

از آن جا که اکثر ساختمان های پرند نوساز هستند پروسه تمیزکاری و نظافت راحتی دارند. به همین دلیل ساکنین ساختمان با پرداخت شارژ ساختمان به صورت ماهیانه نیروی خدماتی استخدام می کنند تا همواره محیط زندگی آرام و تمیزی داشته باشند. شما می توانید نظافت ساختمان پرند را به تیک شهر بسپارید و از ایمنی و امنیت آن اطمینان حاصل نمایید. زیرا نیروهای خدماتی این شرکت به کار خود کاملا متعهد هستند و بازدهی بالایی دارند.

چرا شرکت نظافتی در پرند

در صورتی که نیروی خدماتی را از پلتفرم های کاریابی و به صورت شخصی استخدام کنید هر گونه مشکل اخلاقی و سهل انگاری در کار را شخصا به عهده خواهید گرفت. از طرفی شما هیچ شناختی از نیروی خدماتی اعزامی نداشته و ریسک بزرگی دارد. ولی اعزام نظافتچی از سوی تیک شهر مسئولیت شما را کاهش داده و کیفیت کار را تضمین می کند. بدین صورت که شما با یک شرکت بزرگ و مطمئن طرف حساب هستید که به حسن انجام کار تعهد می دهند.

خدمات نظافت منزل در پرند
خدمات نظافت منزل در پرند

مهمانداری و پذیرایی در پرند

پذیرایی و مهمانداری یکی از وظایف تیک شهر است که در آن تخصص بسیاری دارد. تیک شهر برای برگزاری بهتر و جذاب تر مهمانی و مراسمات شما از افراد تحصیلکرده و باتجربه استفاده می کند. در این حالت با برنامه ریزی دقیق و حساب شده نظافت های قبل و بعد از مراسم انجام شده و در طول مراسم از مهمان ها به خوبی پذیرایی خواهد شد. نیروهای پذیرایی تیک شهر دارای اخلاق حرفه ای و بسیار مسئولیت پذیر هستند و حساب شده عمل می کنند.

شستشوی پارکینگ در پرند

شستشوی پارکینگ از دیگر خدمات نظافت منزل پرند به شمار می رود. شوینده پارکینگ بسیار قوی هستند و کیفیت بالایی دارند. بنابراین تمامی آلودگی و چربی های خودروها را پاکسازی می کنند. از طرفی شرکت های نظافتی از دستگاه های مکانیزه کفشوی برای تمیز کردن کف پارکینگ بهره می برند. در نتیجه شستشوی پارکینگ در مدت زمان کوتاهی انجام می پذیرد و کیفیتی تضمینی دارد. برای تمیز کردن پارکینگ ساختمان خود با تیک شهر تماس بگیرید.

نظافت پرند در تیک شهر

برای استفاده از خدمات نظافت منزل در تیک شهر دو راه در پیش روی مشتریان محترم قرار دارد. راهکار ساده برای درخواست اعزام نظافتچی تماس با شماره های درج شده در سایت است. همچنین مشتریان می توانند از طریق سایت نیز درخواست خود را ثبت نمایند. تیک شهر به صورت فوری نیروهای خود را اعزام می نمایند تا رضایت مشتریان را به خود جلب کنند. نیروهای تیک شهر بسیار قابل اعتماد و بااخلاق هستند و بر روی اصول نظافت تسلط کامل دارند. شما تنها با تماس می توانید نیروی خدماتی خود را اعزام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *