با ورود به عصر ارتباطات و زندگی مدرنیته عادت به زندگی راحت روز به روز در بین افراد در حال افزایش است. به گونه ای که کمتر کسی وقت و زمان خود را صرف تمیز کردن منزل می کند. به همین دلیل شرکت های نظافتی در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله تهران شکل گرفته است تا با اعزام نیروهای خدماتی فرایند نظافت را انجام دهند. خدمات نظافت منزل در اقدسیه یکی از مهمترین خدمات شرکت نظافت در تهران به شمار می رود. که بهترین خدمات نظافت در منزل را ارائه می دهد.

لطفا جهت ارسال نیروی خدماتی به منزل و محل کار و اطلاع از تعرفه های دریافتی شرکت ها تماس بگیرید

شماره تماس کارشناسان شرکت:

09101850071

09101850061

09120267980 

پشتیبانی:

02166563044

02166563017

نظافت منزل در دوران کرونا در اقدسیه

درست است که ویروس کرونا قدرت کمتری پیدا کرده است ولی همچنان بسیاری از خانواده ها نگران این بیماری هستند. نظافت منزل در دوران کرونا بسیار نگران کننده است و از این رو مشتریان همواره به دنبال نیروهای خدماتی تمیز و مرتب می باشند. معمولا نظافتچی شمال تیک شهر در هنگام تمیزکاری و نظافت در تهران از ماسک و دستکش استفاده می کند تا ایمنی و بهداشت را افزایش دهد.

همچنین شما می توانید در هنگام استخدام نیروی خدماتی تیک شهر کارت واکسن آن ها را نیز مشاهده کنید. در نتیجه سپردن خدمات نظافت منزل به بهترین شرکت نظافتی شمال تهران امنیت خانه شما را چندین برابر خواهد کرد.

امنیت خانه با تیک شهر در اقدسیه

قطعا شما نیز استرس و نگرانی استخدام نیروی خدماتی از پلتفرم های کاریابی را تجربه کرده اید. حتی برخی از افراد در زمان نظافت در تهران در خانه نیز حضور ندارند. بهترین راهکار برای خدمات نظافت منزل در اقدسیه و برقراری ایمنی و امنیت در خانه استخدام نیروی خدماتی از بهترین شرکت خدماتی در تهران می باشد. تیک شهر تمامی اطلاعات نیروهای خدماتی خود از جمله سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد را از نیروهای خدماتی خود دریافت می کند. بنابراین شما با اطمینان می توانید از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

چه مواقعی به خدمات نظافت منزل نیاز داریم؟

تمیزکاری منزل کار آسانی نیست و بسیاری از افراد از آن فراری هستند. بسیاری از خانم ها زمان زیادی در روز را صرف تمیز کردن خانه می کنند. خصوصا پس از مراسم و مهمانی ها ریخت و پاش زیادی است و زمان و سختی تمیز کردن خانه چندین برابر می شود. بنابراین خانم های خانه می توانند با استخدام نیروی خدماتی در زمان خود صرفه جویی کرده و آسایش را برای خود به ارمغان بیاورید. با این وجود در روزهای پایانی سال برای خانه تکانی، قبل و بعد از مهمانی و مراسمات، نظافت فصلی، پس از بنایی، قبل و بعد از اسباب کشی رایج ترین زمانی است که برای نظافت منزل مراجعه می کنند.

خدمات نظافت منزل در اقدسیه
خدمات نظافت منزل در اقدسیه

نظافت خانه ویلایی در اقدسیه

تمیز کردن خانه های ویلایی اقدسیه به مراتب سخت تر از تمیز کردن آپارتمان است. تمیز کردن خانه های ویلایی شامل حیاط، ساختمان، باغ و باغچه، پشت بام و … می شود. از طرفی تمیز کردن این خانه ها نیاز به تخصص و تجربه بیشتری دارد. در نتیجه اگر شما نیز برای نظافت خانه ویلایی به دنبال نیروهای خدماتی معتمد و باتجربه هستید نیروی خدماتی تیک شهر می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

نظافتچی اقدسیه

اقدسیه یکی از محله های مهم شمال تهران است که نظافت منزل باید با دقت و وسواس بسیاری انجام شود. نظافتچیان ساکن اقدسیه به خوبی با وظایف خود آشنا بوده و به بهترین نحو این وظایف را ارائه می دهند. این نیروهای خدماتی تمامی مدارک هویتی خود را بابت ضمانت کیفیت و حسن انجام کار به تیک شهر تحویل داده اند. بنابراین ساکنین اقدسیه تهران با اطمینان کامل می توانند بر روی خدمات این مرکز حساب کنند.

هزینه نظافت منزل در اقدسیه

معمولا شرکت های نظافتی هزینه کمتری را از مشتریان دریافت می کنند تا بازدهی کار خود را افزایش دهند. وظایف نظافتچی، متراژ خانه، نوع آن و … از جمله مواردی است که بر روی هزینه خدمات نظافت منزل در اقدسیه تاثیر می گذارد. در میان صدها شرکت های نظافتی در تهران، تیک شهر منصفانه ترین هزینه را از مشتریان خود دریافت می کند. شما مشتری محترم می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در سایت از قیمت نظافت منزل در اقدسیه مطلع شوید.

نظافت منزل در اقدسیه شامل چه خدماتی است؟

خدمات نظافت منزل در اقدسیه حتی ریزترین و ظریف ترین کارها را نیز شامل می شود. از جمله رایج ترین خدمات نظافت در تهران می توان به نظافت سرویس بهداشتی، نظافت آشپزخانه، نظافت اتاق خواب، نظافت سالن پذیرایی، نظافت ساختمان، نظافت راه پله، نظافت پارکینگ، شستشوی فرش و مبلمان، شستشوی نمای داخلی و بیرونی ساختمان، تمیز کردن کفپوش و دیوارها و … اشاره کرد. شما برای هر گونه کارهای کلی و جزئی نظافت منزل در اقدسیه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات نظافت منزل در اقدسیه
خدمات نظافت منزل در اقدسیه

نظافت آشپزخانه در اقدسیه

آشپزخانه به عنوان بخش مهمی در خانه باید با بهترین شوینده و مجرب ترین نظافتچی تمیز شود. نیروهای باتجربه برای تمیز کردن آشپزخانه از شوینده های دست ساز استفاده می کند تا در ازای از بین بردن چربی ها و آلودگی های محیط سلامت ساکنین را تضمین نماید. همچنین وجود ابزارهای مدرن و پیشرفته در خدمات نظافت منزل در اقدسیه امکان انجام کارها با سرعت بالا را برای نیروهای خدماتی فراهم می کنند.

نظافت راه پله در اقدسیه

مدیران ساختمان اقدسیه تهران برای تمیز کردن راه پله های ساختمان می توانند بر روی خدمات تیک شهر حساب کنند. خدمات نظافت منزل در اقدسیه خصوصا نظافت راه پله با شوینده های قوی و شیمیایی انجام می پذیرد تا به خوبی ویروس و میکروب های سطوح از بین برود. شما با سپردن نظافت راه پله در تهران به تیک شهر ساختمانی درخشان را تحویل خواهید گرفت.

خدمات نظافت منزل در اقدسیه تیک شهر

تیک شهر یکی از شرکت های نظافتی شمال تهران است که خدمات فوری منزل را به تمامی ساکنین شمال تهران خصوصا منطقه اقدسیه ارائه می دهد. در صورتی که شما نیز در هر یک از ساختمان های محله اقدسیه ساکن هستید می توانید با دریافت خدمات نظافت منزل در اقدسیه خانه و ساختمانی تمیز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *